• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo 17.2 jdem na radnii konečně,sem zvědavá co bude...... :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
Luci budeme držet palečky, ať už máte klid :wink:
2. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Luci tak snad už bude klíd :wink:
2. únor 2010 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
v to doufám
2. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
určo Luci :wink:
2. únor 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
čaute kočky jdu udělat dětem hezčí pokojíček, tak držte palečky, koupila jsem přes bazar 2 Lacky od Ikei bílé a 2 ty čtvercové (červený, a tm.hnedý) ak tedka jim to tam nejak upravím at si muzou u stolíků krásně hrát...
jdu na to a to bude k světu tak to fotnu..jo jinak neberte to za 400kč :grinning:
2. únor 2010 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz
jé se máš jiřo já budu dnes drbat koupelnu a kuchyn až malá usne
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Holky já už ci stavět..a zařizovat pokojík :grinning:
2. únor 2010 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
ha taky bych brala barák z gruntu
2. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
No mi totž začíná štvát,že nám chybí ložnic..bych třeba ráno ještě spala,ale prostě malý je s náma v obyváku,tak to prostě nejde
2. únor 2010 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
kači seš teda spáč ti povim :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
¨No já nikdy nakonec nespím,ale prostě by mi občas o víkndu se líbilo ještě serochnit! Ale tak to trvá jen než se probudím!
2. únor 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
já kdybych mohla taky chrápu ale ve 2+kk to moc nejde :grinning:
2. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Tak jsme po večeři a snad půjdeme brzy spinkat. Teda malej, já si chci číst :dizzy_face:

A o spaní mi nemluvte...na co si stěžujete?? :sweat_smile: děti vám spinkají v noci :sweat_smile: a když si malej hraje, tak já si klidně lehnu a odpočívám a jen ho koutkem oka pozoruju :slight_smile: A mě teda ranní vstávání vůbec neva, i když kolikrát se mi nechce, ale válet se mě už nebaví :grinning:

Kačí a co budeš dělat se dvěma dětma, když ti chybí válení s jedním?? :sweat_smile: to už si nesedneš vůbec :grinning:
2. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Já s enechci válet pořád válet,ale tak jednou za ěsíc by mi to nevadilo...ale tak ono ej to o zvyku..až budou dvě dětia baráček,tak si hold zvyknu an jiné tempo
2. únor 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
kačo neboj to přijde..... :grinning:
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
tak u nás už se spinká na všech frontách

zítra by měli přivézt konečně ten nábytek :grinning:
2. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
jinak se spaním, kdo může ať spinká :slight_smile: jak budeme staré babušky, tak už si dle jejich řeči celou noc oka nezamhouříme :grinning:
2. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
jdu si dát vanu
renatko to je super budete ustavovat a třídit co?
2. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak jsem hotovson rychlík co?
zítra jdu na nočnáka a víkoš taky noční bééa v sobotu dávaj ledově ostří to chci vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak půlka práva za mnou..zítra byhc chtěla dát zbytek at můžu ve čtvrtek opakovat..bo v tom mám gulage..ale tak snad s Vičarem něco vykouzlíme aspon na E
2. únor 2010 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :wink:

u nás vstávačka v 6, teda Kuba a Anička teď před chvilkou, takže jsme komplet.

Kači, s kým že to budeš kouzlit? :grinning:

Jinak u nás opět naněžilo :angry: ať už jde ten sníh do háje, už mě to nebaví, já chci jaro :astonished:
3. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
tak jsem mrkla na mapu jak sněžilo a vidím, že dobře nahulilo v ústí nad orlem, co kočky? :astonished: A Ostrava to asi taky schytala :wink:
3. únor 2010 v 06:44  • Odpověz
Tak dneska i já brzo :grinning: :grinning:

Reni s kantorem co mě bude zloušet :grinning: :wink:
3. únor 2010 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...asi vyhodím Romea z ložnice :rolling_eyes: zase chrápal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dostane za uši až dorazí domů :angry:

Jinak tu s Adým máme ze včerejška ještě brambory, tak nevařím a dneska lenoším. :dizzy_face: A u nás celou noc fest lilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
jo renat aspon tu máme čistý bílý sníh ne ten zatvrdlý špinavý
3. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
My tu máme ten tvrdej a hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Marky, u vás lilo? :astonished: ty bláho, tak to musí být hnus, tady je prostě opět nasněženo :sweat_smile: měla bych jít ven zametat, ale už tam funí a vůbec se mi tam nechce, musela bych vzít sebou děti :grinning:
3. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
týjo myslím že u marky bude bruslák :grinning:
dneska nikam nejdem leda do obchodu skáknu mám před noční tak odpo se snad vyspím
3. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Bré ráno!
Už těch bílých sra.ek mám plný zuby :angry: :angry: :angry: Zase napadl vagon a furt sněží, kuva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já chču jaroooooo :cry:
3. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.