• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Já na tu hadičkovou nemůžu říct křivý slovo, vždycky pomohla a hned a nemusím dělat kravál s vysavačem :grinning: A je to i pro mládě bez stresu... a Reni není jen na vodovou, i tu hustou jsme s ní zmákli během chviličky :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
prej je dobrá ta cleanozz na baterky, ale já su postižená z práce tam máme odsávajdu taky na vysavač vzduchu dopanelu
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tady už nesype a napadlo max 5cm :grinning: tak jsme na tom dobře Dani proti vám :wink:

Já doufám, že dneska konečně zavolají, že je tam ten nábytek, nebo už je kopnu do kotníku :angry:
3. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Marky, když ona odsaje jen to co jde vidět, ta vysavačová to vezme až z paty :grinning:
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Reni to je asi o technice :sweat_smile: Ale nebudu se přít, já jsem spokojená a Adý je v klidu, to je pro mě nejdůležitělší :wink:
3. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
au kopnout do kotníku to kurevsky bolí :grinning: :grinning: :grinning: si zakeřná co? :grinning: :grinning: :grinning:
valím do krámu
3. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
no já taky musím!
:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
tývado fanuš......to je nadělení tož vzhůru do hrabání
3. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Luci už budu, od víkendu máme pokojíček v kuchyni a v ložnici a už z toho beru nerva :sweat_smile: :grinning:

Marky, však každému co vyhovuje :wink: :grinning:

Dani, vy jste jako na horách :astonished:
3. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Dani, nasaď běžky a jeď pěšky :grinning:
3. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Renit o by mě jeblo páč je to do kopce! :grinning:
no já nevím asi Kerkonoše nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Dani, zase z tesca by to jelo samo :grinning:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Tak jsem byla odvolána si hrát :sweat_smile: teď bude reklama, tak mám chvilku volno :grinning: Uklidili jsme nádobí, ustlali a budeme si dál hrát :dizzy_face: holky to je taková pohoda, jak jsme tu sami :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
to já melého uložila..už hodku an mě švidral...no jo,to je to brzké vztávání :grinning:
Já řeším dilema,zda to dospat,protože v noci sjem zaspala až po 1 nebo se dál učit
3. únor 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí ty máš stejně život :sweat_smile: :dizzy_face: takovýho spáče ti přineslo samo nebe :grinning: :wink:
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
To jo :dizzy_face: Ale musm si to užít,protože to durhý bdue určo pravý opak :grinning:
3. únor 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí tys musela být sakra hodná :grinning:
3. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
no jasně....to vš,vše okolo se se.e,tak aspon dítko mám nejhodnější :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo o tom všem okolo mi povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
No mě drží nad vodou jen vidina lepších časů..jestli to nevýjde jak má,tak fakt nevím....
3. únor 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
No my teď muíme přežít ještě tak 2 měsíce, z čehož ten únor bude asi nejtragičtější :cry: ale líp bude :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
No pokud ve výjde,tak u ás taky přečkat únor a bude dobře...snad začnem i stavět...
3. únor 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí jsi moc náročná :sweat_smile: Pokud začnete stavět, tak v takových sračkách asi nejste, ne?? :sweat_smile: :wink:
3. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Marky zatím jsme....musí vyjít jedna věc,kterou nechci zakřiknout...pokud nevýjde,tak nebude ani svatba ani nic...jen bysme museli hledat větši bydlení kvůli dalšímu prďolkovi...zatím jsme rádi,když nám vystačí výplata :frowning2:
3. únor 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak držím palce :wink: A zvolni z nároků, mám pocit, že přes ty potíže toho chceš moc najednou :wink: :sweat_smile:
3. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Marky pokud to výjde tak budu moct chtít vše najednou pokud ne,tak budu moc ráda,když bude mimčo zdravé,budem mít střechu nad hlavou a co do pusy....víš,s náma se děsně táhnou i mamčine dluhy...nejen,že paltíme svoje,ale i její a je vše na palici..to je povídání na dlouho...ono s emožná zdá,že máme všeho dost,Tom vysoký plat atd...jo měli bysme kdyby nbyli ty okolnosti co jsou...ale snad už brzo nebudou....
3. únor 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí mě je jasný, že každý má svoje potíže, ale myslíš si teda, že je vhodné myslet na to, že budete stavět a pořídit si další mimčo?? :confused: to jsou věci, který nějak nechápu :sweat_smile: my jsme rádi, že máme rodiče, že jsme ten poslední rok přečkali a myšlenky třeba na další dítě by mě ani nenapadly :sweat_smile: :fearful:
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
tak jsem zpět hany mi tu lkramaří tož ještě nevařim
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak já chci děti blízko od sebe,do toho to musím zkloubit ze školou,tkaže musí být buď teď nebo až za dlouho....víš mě je sice necleých 21,ale myslím si,že jsem toho az život zažila hodně...byli časy,dkyž jsem bydelala ještě doma,že kdbych enchodila s Tomem,tak nemám co jíst,zažila sjem si šikanu ve škole,protože děcka nedokážou pochopit,že člověk může být psychicky na dně a může se to odrážet v jeho zdraví,tím pádem v docházce....dítě chci,protože to bdue další veliké štětsíčko v mém životě....barák bude jen proto,že tomu okolnosti snad budou přát....Renča ví jaké....a prostě že toho chci moc najednou je způsbené tím,že krom Davídka jsem v životě moc štětsí neměla
3. únor 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.