• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Kačí možná právě proto, že je ti teprve necelých 21 a měla by sis užívat toho svýho štěstíčka Davídka a Toma... ale je to tvoje věc :wink: sama musíš vědět, co děláš :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
užívám si a ve 4 si bdem užívat ještě víc :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
dobré dopolko kecalky :slight_smile: jdu zas jen na skok pozdravit a letíme k babičce o 2 patra výš na dopolední kávu :dizzy_face:

a já se těším na pátek. Jdu se švagrovou na poslední UTZ miminka, tak se pokochám :dizzy_face: a v pondělí jdem na NT a na UZ svůj tak už se klepkuju ale těším zároveň, musím přece doufat, že naše miminko je zdravé :slight_smile:

Kači - člověk by měl mít plány a sny, i když je zrovna ve sračkách bez nich by se žilo hůř. Takže moc držím palečky ať se ty tvoje sny vyplní do posledního puntíku a ty se dočkáš nejen druhého broučka, zbavíš dluhů ale i dočkaš s Tomem vlastního bydlení ve větším :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
SImi děkuju :dizzy_face:

A tiše závidím UTz a všechny ty krásné starosti :dizzy_face: :dizzy_face: Snad se brzo přippojím :wink: Budem držet palečky ať jste krásně zdravučcí :wink:
3. únor 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Kači - taky děkuju. a přidáš se určo brzo, trocha snažilkování a je z Tebě těhulka hnedle :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
No zatím se snažílkujem praidelně ob den,tak uvidíme
3. únor 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
tak já mám navařeno a půjdu se natáhnout ani nepůjdem ven, hanymu frknu malou a budu se válet před noční
3. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Kači, to prostě musí vyjít :slight_smile: a když to náhodou nevyjde s barákem, tak hlavně že budete krásná rodinka, on se člověk vždycky nějak přizpůsobí a když zvládnete finančně jedno dítě, zvládnete i druhé k tomu, zas tak se to neliší :wink:
Ale moc vám přeju, ať vám to s baráčkem vyjde :dizzy_face:

Musíme zase někdy vyrazit na kafe, až budeš mít učení volnější, tak vyrazíme, nebo přijedeš k nám, až bude pokojíček, zatím potvory nevolali :angry:
3. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Reni řpíští týden klidně můžem..v pondělí mám ještě zkoušku,ale pak mám další až za dýl..takže klidně můžem v úterý :wink:

A moc děkuju...doufám,že to výjde...do konce února by to mělo být Reni,pak to zajdem zapít :wink:
3. únor 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
A co setýče financí se nebojím,že bysme druhé nezvládli...hold by se začali dít jiné věci....tohle bysme hold museli prodat atd..ale zvládlo by se to taky,ikdyž složitěji
3. únor 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
tak a je po spaní madam vstávala v 13h marná moje snaha.....taknic teda no....
3. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
já si dám cafíčko :wink:

Obídek se nám vydařil, byla to dobrůtka, ale možná toho bylo moc :grinning:

Luci, Kuba dneska půjde spát hooodně brzy, po obědě nespal a vstával v 6, takže to s gojgy brzy zabalí :wink:
3. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
renat aspoň že takováto vidina co? :grinning:
já si dám vajičkovou pomazánku pak vanu a pak cafo a pak se nechám ojet a půjdu si zdřímnout a pak do rachoty :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
To ym spali..teď s eučím s kafíčkem a malý mě tu přejíždí autama
3. únor 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
Luci, to máš hezký plány :grinning: Jirka jde bohužel do práce, takže já leda sama :grinning: ale na to teda není nějak chuti :wink:

mě čeká uklidit schodiště a chodbu, pověsit prádlo a umýt koupelnu, převléct peřiny a vyžehlit, takže do večera o zábavu postaráno :wink:
3. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Kači, to je hodný Davča :grinning:

Našeho Kubu fascinuje mé poprsí, furt mi ho masíruje :grinning:
3. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, jak je na moravě.

Tu je hnus. zase tu padají nějaké bllééé věci z nebe
3. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
kubík bude horňák :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
co se neučí v mládí to se mu ve stáří nestratí :grinning:
3. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
tak dávám si pauzu...zbyttek stihnu večer a zítra už jen opakování no a v pátek děj se vůle boží
3. únor 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
3. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
ty jsi fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
Jé ty jsou boží, a pro koho jsou :grinning:
3. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
bože některé trubky mě tu fakt serou
3. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
copak zase
3. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Luci jako v práci? :astonished:

Marti, jako fakt nevím, pro koho jsou :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Reni super
3. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
čauky kočky
nedá mi to ale musím taky reagovat na Kačku..-neber to špatně :wink:

ale vzhledem k tomu, že máme postaveno, máme velký dluh, 2 děti a fůru starostí kolem, navíc si troufnu tvrdit že penízků jsme na to všechno měli asi více než vy tak to fakt není med, navíc mě připadá že hodně kladeš svými nároky na Toma, jako neumím si představit, že by člověk s průměrně vyšším platem dokázal utáhnout manželku na škole, 2 děti a stavbu baráku, navíc mu do rodiny doneseš maximálně mateřinu.. promin ale pro mě jsi taky moc náročná..
Mám z toho pocit že někam moc spěcháš a pak se může stát, že některé věci děláš zbytečně, já neříkám, že jsem dokonalá, to ani náhodou,ale jsem životem taky protřeljší a umím i docela počítat, na druhou stranu se tím hodně zabývám, at už v práci nebo doma v účtařině... Na takové plány je potřeba hodně financí nebo minimálně podpory v rodině ,ale to už já neumím za tebe posoudit.. ¨
Já dokážu pochopit, že chce děti, je to fakt radost, ale na druhou stranu doživotní investice a rok od roku dražší :grinning: ale jinak proti tobě nic nemám :wink:
3. únor 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Jiří, to je na 100%.

Ono živit 3 lidi či 4 je velký rozdíl a do toho ještě krmit stavbu jak já říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.