• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
a jak vy Marti máte dostavěno :wink:
3. únor 2010 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz
Jiří jak to vidím já, tak budeme budovat celou dobu co to půjde. Máme toho moc. Jsem tu už od roku 2002 a ještě jsme neskončili
3. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Jiři souhlasím s tvým názorem :wink: . Kačenko nevím přesně o co jde, ale je pravdou, že chtít druhé baby a stavět není žádná prcka a dluhy do toho... no nevím. Tohle je kažého věc. :wink: ALe budiš ti to přáno :dizzy_face:
My jsme to zvali postupně barák, svatba, dítě, dovolená v Bulharsku, duhé dítě, auto :grinning: to už si dělám srandu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Dando super
3. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Kačka to mají kapku jinak holky, jen teda nemůžu nic říct :wink:
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jinak máte samozřejmě pravdu, jak se staví barák a jsou dluhy a zmatky kolem, že ženská nemůže pořádně ani pomoct, tak je to na pytel a taky bych se hodně romýšlela, jestli jo nebo ne :wink:
3. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
My vždy pro jedno didí jedno auto. :grinning: Warburg,Škoda 120 a ted velké Pegouta 406. Aby jsme se vešli.
3. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Dani, taky bych si dala dovolenou v bulharsku a auto atd :grinning: ale to nevím, jestli to někdy dáme :grinning:
3. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jířo, tohle jsem měla na mysli :wink:

Reni ale tak jak to Kačka prezentuje je fakt velikej nárok...to radši neříkat nic :pensive: Nechci, ať to zní blbě, ale na jednu stranu si postěžovat a ve druhé chvilce mluvit o druhém dítěti a stavbě baráku je trochu mimo moje chápání...

Jinak my jsme po večeři, dávám si čajíček a brzy půjdeme spinkat...já teda číst :wink:
3. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak nám to třeba Kačka v březnu všechno objasní :wink: :sunglasses:
3. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Marti a kdy půjdete do toho třetího? My zůstáváme u naší toytky, neb na nic jiného nemáme :angry: ale líbilo by se mít na pořádné autíčko a super vybavení, na dovolené a tak :grinning:
3. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Renčo a Katko vy něco tajíte.

Reni jak píšeš , nemůžeš při stavbě pomoci a potom to bolí
3. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Marky, to jsou prostě plány a sny :slight_smile: Kačka časem určitě vše objasní :wink:
3. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Reni to je ve hvězdách. :grinning:
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
pak dočtu teď nemám čas...ale my to máme opravdu jinak...nebojte nejsem blázen co by měl hypo,kde jaký dluh a do t přivedl dalšího prcka :wink:
3. únor 2010 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
jo a pak je ti to i vyčteno Marti :grinning: já měla pupana jak blázen, když jste dodělávali barák, nemohla jsem se pořádně ohnout a obalovala jsem trubky na zemi a čistila pod izolací a hromadu takových blbostí, jak mě ten pupek tlačil :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Reni já mám taky sny :sweat_smile: ale od Kačky to znělo jak plány na brzkou budoucnost :wink:
3. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Marky, když jí to vyjde, tak je to brzká budoucnost :grinning:
3. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
já už můžu plánovat jen jak ušetřím dětem na školní výlety a podobně :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Reni pak je ale, myslím i pro ostatní, o tom mluvit, když nevíme o co jde. Pak raději fakt nic neříkaz :zipper_mouth:
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Marky jsou to plány na blízkou budoucnost pokud výjde jedna věc,pokud ne,tak stavět nebudem,budem rádi,dkyž bdue svatba...druhé mimčo bdue tak či tak..to bysme se sem krásně poskládali...je mi líto,že to vyznělo jinak,než jak to ve skutečnosti je. Můžete mi buď věřit nebo si myslet,že sjem malé rozmazlené děcko co chce všechno a hned. Renča ví dke je pravda...a takže tak
3. únor 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Marky, když člověku to někdy ujede, ty myšlenky vyplujou ven a pak se tady z toho dělá haló
3. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Reni tak tak.

Přej a bude ti přáno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale lidi jsou zlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
A plány "když to vyjde" mi přijdou dětinský :sweat_smile: nezlobte se na mě, ale v dnešní době se spoléhat na "když to vyjde" je docela divný :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
ale už fakt radši nic enříkám...člověk se chce prostě podělit. Hodl to aztm říkat nechci a ani vlastně nesmím,protože to ještě pravda není! Ale jak sjem psala už mlčím....
3. únor 2010 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Kačka se chtěla jen podělit o svou možnou radost
3. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Marky nechci říkat,že to tak je,protože to tak ejště není.Tak nechci psát,že budem mít barák a kdesi cosi...po mnoha zkušenostech co mám,už prostěčlověk nevěří,dokud to tka opravdu není!!
3. únor 2010 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jasný, teď už to zní trochu jinak, ale dopoledne to vyznělo a nejen vyznělo tak, že "když to nevyjde, tak nevím co bude dál" (to psala Kačka doslovně) tak co si pak myslet...
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Marky, kdyby ses na něco těšila, co se stát může a je to celkem reálné, taky by ti možná nějaká šťastná myšlenka ujela, není na tom nic zlého a Kačka tím nikomu neubližuje, tak nevím, proč se nad tím pohoršovat :fearful:
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
já už se k tomu nebudu vyjadřovat, moje věc to není :wink:
3. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.