• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Je mě šoufl.

JJ statek to jistí :grinning:
3. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Marti to je fajn :grinning: statek je statek, ještě vám chybí kravky a stádo koz, my budeme mít v březnu kůzlata, nechcete? :grinning:
3. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
viděla jsi teď jak mu odtranily ty stehna a břuch? :zipper_mouth: přes 100kg dohromady :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Nechceš daňky. Krav máme 200ks asi. Možná bude párek slepic :grinning:
3. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Je to luxus, tak ty jsi ze sálu zvyklá. Mě tohle nevadí. Mě nevyšla zdrávka. Bála jsem se učení. A tak jsem šla na krejčovou a tam šiji taky :grinning:
3. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Reni no dala jsem to, ale jako mazec.
jo dá, ale já nelyžuju :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Švagr má 150kg a je to o strach. Ted začal držet dietu podle lékařky a jde mu to pomalu. Člověk jsi musí najít čas na jídlo. A on jako podnikatel jí nepravidelně a hodně. A většinou sedí.
3. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Tak jsem rozvířila trochu hladinu, ale stejnak tohle téma je pro zatím stále neobjasněno :astonished: ono je to fakt jedno já nepotřebuji znát všechny detaily, na to nemám ani čas a ani náladu :wink: moc ráda bych to pochopila, nicméně si stále stojím za tím co jsem napsala, a nejdůležitější je ať Vám to KAČÍ VŠECHNO KLAPNE, AT UŽ JE ZA TÍM COKOLIV :wink:
nerada se tady budu hádat, tak opouštím tohle téma a myslím si své :grinning:
Hezky se vyspěte kočky, rána jsem tady :wink:
3. únor 2010 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz
Reni ted tam bylo mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Marti teď jsem to viděla 4 měs. a ona ho cpe hamburgrem :sweat_smile: hnus velebnosti :astonished:

Jinak daněk má výborné masíčko :dizzy_face: našli jsme skvělý recept a děsně nám to šmakuje :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Máme danče, 2 daniely a daňka . Tak až bude maso tak já se ozvu. Už se těším.
3. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jiři dobrou noc :wink: úplně chápu, jak to myslíš, taky bych se nad tím pozastavovala, kdybych nevěděla, o co jde :wink:

Dani, já taky nelyžuju, zkoušela jsem to dvakrát a už nikdy více :grinning:
3. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
jo to se ozvi, my máme ještě jeden balíček v mrazáku a fakt to bylo žrádelko :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
tak sem tu jeden bleje druhej.....fakt žůžo
3. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Luci máš veselo.

Tomík dneska prý zvracel i k.... tak jsem zvědavá co se tam děje
3. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Už aby danče bylo na kudlu :grinning:
3. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Marti, a Tomík je ještě pořád v nemocnici? Já myslela, že už měl jít domů :fearful:

Luci, to máš ale labužo :confused:
3. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jinak ta krev mohla být jen z podráždění, chudáček , je mi ho líto :frowning2:
3. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
marti a chodíš tam???já bych se scvokla mít dvě děti a jedno ve špitlu....fakt....tesknila bych že nemůžu tam být s prckem
3. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
a nejhorší to odcházení od toho dítěte v nemocnici :fearful:
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Je ještě v nemocnici. V pátek mu budou dělat rengen a tak ho dneska nechtěli pustit, aby neprstyt
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Marti, tak snad už to bude dobrý :fearful:
3. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
jo jo....pamatuju si návštěvy středy a neděle za sklem na balkoně :frowning2: smutné díkybohu za dnešní dobu
3. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
jo fanuš segra je asi 4-5tt
3. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
nee kadil a to je divné. Milan je doma, ale je mu taky špatně. Snažím se každý den tam jet. Dneska jsem nebyla. Byla tam mamka. Dávám Pavlu babičce. A jedu. Dnaska tam zůstal ůplně sám, všichni odešli domů a on tam zůstal
3. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Luci ani nemluv, segra byla v 6 letech na operaci srdce a byla tam přes 3 týdny, návštěva přes sklo a jen na chviličku, protože se nesměla namáhat. Ještě v den, kdy měla být operace, přišel našim telegram z nemocnice, že operaci musí odložit kvůli nějakým technickým věcem na sále :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Marti, to jsem nepochopila, soráč :grinning: To může mít z antibiotik, jak mu to zničilo mikrofloru, kdoví, jestli mu dávají nějaká probiotika, Aničce v nemocnici nikdy nedávali :angry:
3. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ty tak to je možná ono, už mu sundali kanilu tak do něho cpu sirupy. Tak to musím jistě dokoupit
3. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
renat tu na dětským se dávaj pravidelně k atb
3. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
v pohodě, nechtěla jsem to psát
3. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.