• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
kači :sweat_smile:
nikdo tě neosočil, jen došlo k nepochopení, ono když to tak vemu tak jsi to tak nějak divně písla...asi jsi toho chtěla vyjídřit moc najednou a pár skutečností vyšlo jinak než jsi myslela, ale nikdo tě neosočil, zvlášť ne Jiřa ona jen napsala jak tě pochopila a co jí z toho vyznělo.....
fakt je to naprd toto hádání se
3. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz
Luci beru,že se to prostě zdálo jinak..y jste to pochopili dkyž jsem to vysvětlila..Jířa ne....ale je to fuk....prostě ěm to jen hdoně mrzí...jak se vše má pro zájemce napíšu do IP,věřejně to do detailů pitvat enbudu :wink:
3. únor 2010 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz
A jinak hádat se fakt enchci.Je mi t s vámi dobře a nerada bych to nějak pokazila. Jen prosím mě neberte jako malé děcko...to že je mi 21 neznamená,že nemám rozum....navzájem nikdy nebduem znát všechny okolnosti,jak to máme doma nebo měli sjme atd...takže pokud chcete vědět co bude v březnu písněte mi do IP a mile ráda vysvětlím,co bude.Ono asi totiž vyznělo,že prostě si poberem hypo atd a budem si žít ogo fogo,ikdyž na to nemáme....pokud to nevýjde(což si nemyslím,ale člověk nikdy neví) tak budeme řešit asi větší bydlení tím,že se tohle prodá,mamka půjdedo menšího ybtu a ten její,který je napsaný ne mě za to co za ni platíme atd bud se též prodá,nebo tma půjde tomův tatka a mi to jeho 3+1 takže budem mít místo,nebo se tam dá podnájemce a my budem hledat větší bydlení u brna..takže promyšlenou máme i variantu B...rozhodně bych si dítě nepořizovalao do nejistotoy jestli bduem mít co jíst....z penězma ted nevycházíme,protože platíme věci za mamku,ale to skončí po březnu tak či tak,tak s Tomovým lplatem a mou mateřskou výjdem v poho...díte si chci také pořídit teď,abych si stihla na mateřské vystudpvat školu a pak mít lepší startovní čáru pro práci.....takže snad jsem tímhle vše objasnila...pokud se vám ještě něco nezdá tak ráda doplním...doufám,že tímhle už chápete,že opravdu nejsem žádné děcko nebo přížívník co chce vše a hned
3. únor 2010 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz
A promiňte hruby a překlepy..už mi to v tuhle hodinu nemyslí
3. únor 2010 ve 23:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Noc dobrá a budíček po dlouhé době zase až po osmé :dizzy_face: Malej je od rána bez plínky :dizzy_face: sice zatím se nevyčůral, ale ani nepočůral :sweat_smile: tak bych to ráda zkusila přes celý dopoledne. Půjdeme teda nakoupit, ale to je chvilka :slight_smile: Jinak netuším, co uvařit...potřebuju něco rychlýho a levnýho :sweat_smile: týden před výplatou (nemocenskou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) je děsnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kačí určitě si nikdo nic takového nemyslí, prostě jsi to fakt špatně podala. :wink: Už je to dobrý :slight_smile:

Než jsem to napsala, tak se Adýs počůral :angry: :grinning:
4. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Tak jsem to s mladým vzdala, když počůral sedačku :rolling_eyes: No bude to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjdeme nakoupit a pak budeme zkoušet dál :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
KAči vzhledem k tomu, že to tady kočky všechny pobrali tak nezbývá než abych to pobrala i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,. Někdy se nedá všechno vysvětlit, ale tak nějak se ve mě včera sešlo kapku více kuráže tak jsem to napsala tak jak jsem napsala.. Jinak mě je celkově jedno jak si kdo žije, v podstatě mé starosti to nejsou a tak to fakt uzavřu.. Na druhou stranu chápu že se o své plány chceš s náma rozdělit, ale asi to musís brát opatrněji,páč někteří jako např.já to berou realisticky, tak nějak z vlastních zkušeností a to se taky pravda nedá :wink: ..Každý fakt žijem jinak... Škoda že nejsme sobě blíže,jako třeba Réňa,možná bychom se pochopily,ale takhle jsem to prostě nepobrala,tak jak bys to chtěla podat.. Tímto asi fakt poslední věta :wink:
upřímně: Přeji ti aby všechno vyšlo,proč taky ne! Vlastně nám všem...

obligátní téma: co dneska vaříte.. u nás Koprvou omáčku, s bramborkem.. :wink: a vejcem
4. únor 2010 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,to já musím nejdřív najít nočník a začnem zkoušet též......mě spíš štve,že pořád nemluví :confounded:

Jo a neteče nám voda,tak nevím zda je chyba u nás či všude
4. únor 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno
Marky Adík šikovnej! :dizzy_face:
My včera prodojili 2 punčocháče!
Romča mu dával pít ze sleničky a já mu říkám teče vám to, páč bylo syšet vodu kapat na lino a na to mi Romča říká nám nééé, on Adámek čůral zkrz punčochy :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Dani u nás minimálně 2 punčochy někdy vydžím i 3 a pak už valím pro plínu :grinning:
4. únor 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz
ahojky
Jiři u nás je čína s rýží :dizzy_face:
¨Kači neboj to příjde! Mamči spolupracovník má dceru, té byly teĎ 3 roky a teprve se rozmluvila, ale za to tu pusu fakt nezvře, taky měli strach co je.... ty děti prostě vědí, kdy je jejich čas! :wink: :grinning:
4. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Gratulace Pavlínce k narozeninkám, hodně zdraví, štěstí a lásky v rodince a všude jinde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a brášku brzo doma
4. únor 2010 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz
Jiři :grinning: :grinning: :grinning: tak nějak! Včera 2je a pak šela do vany :grinning: :wink:
4. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Jééééééé já bych zapomněla :confused:
Pavlínce přejem vše nej k druhým narozeninám, posíláme hubana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
No on včera řekl bác a táta,když slyšel TOma přijet,ale to bylo tak poprvé a věřím,že na dlouho dobu naposled...jako rozumí perfektně všemu,ale prostě nic neříká!!

Jiank taky vše nej nej nej Palínce :dizzy_face:

A jinak já vařím vývar a malému nějakou majdu a nám zapečené maso...teda pokud poteče voda :unamused:
4. únor 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Adýs prodojil trencle a tepláčky...tak jsme převlíkli, chodili i na záchod a pak si sednul na sedajdu, čučel na reklamu a najednou cítím, jak mi vlhne bok :angry: :grinning: Tak jsem nevydržela a šel do plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vyrážíme nakoupit a pak budeme pokračovat, ale na sedačku už nejde :angry: :grinning:

A co uvařím netuším, asi se rozhodnu až v krámě :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
Jééé Pavlínce všecičko nej a posíláme hubánka :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
bez vody je těžko, a kor když vám to někdo neohlásil dopředu.. nebo když je porucha :unamused:
Ondra se taky rozmluvil až ve 3 letech , jinak řekl za den 2-3 slova :wink: pak to šlo ráz na ráz :grinning: a dneska tu pusu nezavře :grinning:
4. únor 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
No taky chyba je asi u nás,asi nám zase někde zamrzli trubky,protože kohoutek ve sklepě teče...achjo...už at jsou ty mrazy pryč :frowning2:
4. únor 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak nakonec není chyba na naší straně..dole tekly jen zbytky z trubek....achjo...to ej fakt na...
4. únor 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem doma...procházka supr, i když zase padá ta bílá srajda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Chodníky zmrzlý, ale jinak super :grinning: Dala jsem vařit krupičkovou polívku, tak si dáme s Adým do nosu :slight_smile: No a večeři ještě snad vymyslím, až dorazí Romča a třeba řekne, na co má chuť :sweat_smile:
4. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
4. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Dani,to muselo být náročné čtění :grinning:

Jinak nám už teče voda jupí...prý nešel dkesi proud či co
4. únor 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Kači, no jeho oblíbení hasiči..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Dani to je nádhera :dizzy_face: To u nás nehrozí :sweat_smile: on když si prohlíží, tak je děsně důležitej :grinning: Polívku mám uvařenou a už chladíme, za chvilku zdlábneme a půjde se chrnět. Nevím, jestli půjdu taky, to až podle situace :grinning:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ale je to rozkošné :dizzy_face: Nás knížky neberou,max do nich čmárat nebo trhat
4. únor 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to malej netrhá, on si dokáže dlouho prohlížet...jeho třeba vůbec neberou pastelky, nebo prostě něco, čím může psát či kreslit :sweat_smile: on si tužku narve do pusy, ale psát s ní nebude :sweat_smile:

Jsme po jídle, polívčička super :dizzy_face: za chvilku jdeme chrupat, už tu na mě pořvává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačí buď ráda, že Davča není mluvka, co já bych dala občas za to, aby Adýs zmlknul :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
to nás knížky začaly brát až teď! Dostane jich pár i k narozkám :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
U nás přímo knížky ani moc ne, ale miluje časopisy a prostě měkký stránky :dizzy_face: A taky pak dostane knížky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jako on mluví,ale tou svou hatlamatilkou....no uvidíme snda brzo začne mluvit...jinak je děsnej šikula,všemu rozumí,třeba i že to má zanést tátovi,který ej v jiné místnosti atd,ale né a né říct normoš slovo
4. únor 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.