• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hojte
fanuš no jo bude hasan :grinning:
jsem celkem vyspaná mám chvilku než si dám obídek sprchu a razíme ven
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
Tak Adý spinká a já pojedla pořádně polívčičku, s ním to nejde :grinning: Jdu si číst, mám kafíčko a musím využít relax :dizzy_face:

Kačí to my pomalu začínáme spojovat slova, ale hlavní je, že mu rozumíme a víme, co chce :sweat_smile: a rozumí on nám, věci nám nosí už co umí chodit :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
nesnášim krámata :angry: nebylo mi dobře? v těhu? :grinning:
4. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Všem děkujeme.
Ráno jsem odpískala zubaře a šla jsem hned s Milanem k obvodákovi , tak máme oba bronchididu a antibiotika.
Dojali jsme nakoupit a za Tomáškem a ted odpočívat
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Marti,tak at jste brzo fit :wink:
4. únor 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
marti tak ospavičku nechte na později až budete fit...
avlínce vše nej k narozkám a vám zdravíčko
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Luci, tak to chce další těhu :grinning:

Jinak nazdárek, Anička mě nechtěla pusitit k počítači, tak až teď. Kuba si dneska schrupnul i po obídku, teď už je vzhůru a divočí s Aničkou v pokojíčku :grinning:

Dneska stihl pomalovat parkety a Aničce postel, bude z něho malíř.

Jinak knížky miluje, přinese mi ji a musíme číst, ukazuje zvěřinec, napodobuje jejich zvuky a když tam není nějaké zvířátko, tak říká třeba chro chro není, nebo haf haf hají, bú papá a tak
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
renat a pokojík nikde??? :astonished: se flákaj ne?
4. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
teda Marti, to vás hezky skolilo, Pavlínka se zatím drží?
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
jdu se čáchnout
4. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Luci ani mi nemluv :angry: už mě fakt točí, protože je to všechno vystěhované v ložnici a kuchyni a je to na palici, navíc musíme spát všichni v ložnici :angry:
4. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Reni,tka sna dpokojík brzo bude.Ať můžem jít na kafíčko a děti se vyřádit..co třeba příští víkend pokud bude pokojík:wink:
4. únor 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Pavla je v klídku.
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Kači už aby to bylo :grinning: za chvilku jdem na kafíčko k našim, Kubu asi i přes protesty nacpu do kočáru, protože je tam fakt hnusně a chodníky jsou samý led, tak by byl asi furt na zemi :unamused:

Marti, tak snad to od vás nepochytí i ona :sweat_smile: to je taky magořina, furt dokola, co?
4. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jak tady je tolik věcí, tak se nějak nemůžu z toho bordelu dostat :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
No to já piju kafíčko sama a pročítám si právo..ale prý je v pohodě,tak snad mi za E dá
4. únor 2010 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Ted tu byl švagr a lekl se nás. Pomačkal Pavlu a vydyndal jediný dárek co tu mám připravený a ujel. :grinning: Tak Pavla vaří :grinning: . Ještě musím dojít do maštale pro kuchynku, aby měla na čem.
4. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jé Pavlínka dostane kuchynku,já ci taky :grinning:
4. únor 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
http://hracky.eplzen.cz/index.php?produkt=83395 jen je to 22 kusů myslím toto je malá sada
4. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak Kuba dostal ještě polívečku, stál u sporáku a řval papat, tak dostal nejdřív 4 žufánky francouzské polévky s kuřecím masem, do toho jsem mu nakrájela celý rohlík, zblafnul to a utíl tam zas a řval etě, tak dostal ještě dva žufánky a půl rohlíku, už to má v sobě a už neptá :grinning:

hurá :sweat_smile: jo a asi kapku přibral, v pyžámku s čistou plenkou váží 12kg :slight_smile:

Marti do maštale :grinning: my bydlíme v maštali, na místě kde teď sedím bývaly mladí býčci :grinning:
4. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jé to je supr..taky malému musím něco takového pořídit..furt avří s mým nádobím
4. únor 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
Marti to je úžasné nádobíčko :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
tak obleču to a jdeme :wink:

zatím holky, večer se zastavím :wink:
4. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Já to tu jdu pomlátit. Uvařím jsi kávu at neusnu a večer postýlka.

Ale budu číhat.

Katko opakuješ.

Reni papa
4. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
K tomu nádobí. K Vánocům jsme koupili umělohmotné a máme půlku. Zbytek šel do koše cirka po 3 dnech. :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak se hlásím...Adý spal cca 40minut a fakt vstal zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od té doby tu kňourá a nic mu není dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ho zmastím :angry: :grinning: Zítra frčíme na slezinu s holkama a dětičkama, tak snad to bude lepší než minule :sweat_smile: to jsem ho vybalila z kočárku, on začal řvát, tak jsem ho zase naložila a šli jsme :grinning: Taky musím pak pro plíny a do lékárny pro kapky do nosu...je něco jiného kromě Nasivinu pro kojence, co může užívat a zabírá to??
4. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Marky nám dávala doktorka otrivin pro děti :wink:
4. únor 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem umlátila nádobí a podlahu, ale jsem na ždímání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
tak já dnes budu dělat kuchyn už je to tragedie nejvíc mě sere ta mastnota nahoře na lince
4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Luci tu miluji :astonished: :confounded:
4. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.