• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Musíš často a cifem :grinning: je to debilní práce. Já jsem na židli a Pavla se na mě hrne
4. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Luci ani nemluv, ta moje digestoř :sweat_smile: ta je úžasně zamaštěná, taky se na to musím vrhnout, ale to až zítra, dneska mě čeká ještě žehlení, teď ještě škrobím záclony a pak ještě budu prát povlečení
4. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
jj cifem já todělám tak raz za 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě že se to už nepere v rukách, to by mě fakt jeblo :sweat_smile: :grinning: zlatá pračka :dizzy_face:
a který cif kupujete? Já to dělám clinem na okna, květinovým, ten krásně voní :dizzy_face: dobře odmašťuje :wink:
4. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
renat já kupuju cif bílý nebo ten zelený
4. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
no ale ze všeho nejdřím musím hodit děti do hajan :wink:
4. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Tatka uspal za minutu, byla dneska akční a má očíčka jak kdyby měla být nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
mám ruce jak stará baba
hodinu jsem dřela sporák :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tomám tak 20%
bože
ráno jdem plavčit aspon něco :wink:
4. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem jsi dala jeden prášek APO-CLARITHROMYCIN a bydlím na wc. Asi budu muset jít pro jiné, že.
4. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Marti a horem nebo spodem? Ráno tam brkni, ale vypadá to, že dostaneš nové :sweat_smile: vy máte teda veselo :confused:

Já to konečně uspala, uf, dneska fuška :sweat_smile: teď jdu žehlit :wink:
4. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jde to jen spodem , v 9 jsem jsi dala další a zajedla probiotikem co mám pro Tomáška.

Zítra jedu hned ráno co mě poví a potom pro Toma
4. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
bože mati to budou nové tablety brr
já si du dát vanu sem jak prasato
4. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
To ano :rolling_eyes: Snad to zítra zvládnu a nebudu běhat po Písku po záchodech :grinning:
4. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Marti, držím palec, aby jsi stolici udržela :sweat_smile:

já mám vyžehleno, teda přiznám se, ne všechno :angry: dneska mě to děsně nebavilo :rolling_eyes: tak je vyžehleno tak 3/4 :wink: teď ještě pověsím záclony a povlečení a dám relax :wink:
4. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
tak jo, mám hotovo a jdu spát :wink: dneska jsem odpočinek nestihla :rolling_eyes:
4. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já tu straším. Probudila jsem se ve 4:30 a už nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vykopala jsem Romču a ještě to zkoušela, ale vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej spinká, tak aspoň něco :slight_smile: Umyla jsem si hlavu, ať dneska holky neděsím :sweat_smile: máme slezinu v kavárničce :dizzy_face: Udělala jsem si cafo a jdu si číst, než se Adý vzbudí :slight_smile:
5. únor 2010 v 06:14  • Odpověz
Nazdar Marky, já tu straším od půl šesté :grinning:
5. únor 2010 v 06:18  • Odpověz
ale já teda i s Kubou, ten se zase pročůral, tak jsem ho převlíkla a už to bylo, už nezabral a utíkal z postele :grinning: dareba malý, já mám zatím jen čajík a vymýšlím, co k obědu :wink:
5. únor 2010 v 06:19  • Odpověz
autor
Já to zapla až teď...dělala jsem očistu a kafe :grinning: Já k obědu netuším, ale vrátíme se pozdě z té kavárny, tak si dáme jen polívčičku ze včerejška a pak spíš budu přemýšlet, co udělám k večeři :sweat_smile:
5. únor 2010 v 06:20  • Odpověz
já bych taky hned někam vypadla :grinning: a mám chuť na zmrzlinový pohár :grinning:
5. únor 2010 v 06:21  • Odpověz
uf, konečně jsem Kubu odložila z klína, dneska se mě od rána drží jako klíště, už aby šel zase spát :grinning:
5. únor 2010 v 06:22  • Odpověz
Marky a jak to vypadá s tím Lipnem?
5. únor 2010 v 06:23  • Odpověz
autor
Však se těším, až vypadnu :dizzy_face:

S Lipnem se to má tak, že jsem o víkendu konečně od opozdilců dostala info ohledně počtu lidí a v pondělí jsem poslala rezervaci...ale zatím nic, tak počkám do pondělka a zavolám, jestli jako jo nebo ne...psala jsem jim už v prosinci a komunikace teda nějak vázne, ale v pondělí tam zavolám, pokud se neozvou :wink: ať máme jasno a připadně můžeme najít něco jiného :slight_smile:
5. únor 2010 v 06:25  • Odpověz
tak super, ono to vázne asi všude, náš nábytek se taky někde zavadil :angry: dneska jdu do tesca pro plenky a prodejna s tím nábytkem je hned vedle, tak na ně vlítnu :angry:
5. únor 2010 v 06:29  • Odpověz
autor
Já musím taky pro plíny, ale já nakoupím v Penny, jsem s nima moc spokojená :dizzy_face:
5. únor 2010 v 06:30  • Odpověz
autor
A už se moc těším na fotečky pokojíčku :dizzy_face:
5. únor 2010 v 06:32  • Odpověz
Penny mám hrozně z ruky, to je ve městě a Tesco je kousek za Ladnou :wink: :grinning:

mě příští týden ještě čeká zajít do pojišťovny a vložit si prachy na účet, asi v pondělí tam vyrazím a dneska jsem měla jít k zubaři, ale naši jedou po doktorech, tak nemám hlídání, tak jim musím zavolat a zrušit to :sweat_smile:
5. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
autor
No vidíš a já mám z ruky Tesco....přesně na druhém konci Ústí :grinning:

Mě čeká příští týden sociálka s papírem na rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt se mi tam chce, ale musím :confounded: :sweat_smile: A já měla být v pondělí na gyndě, ale nějak se to nedalo zkloubit s tou alergo, jak jsme byli s Adým, na což jsem zapomněla když jsem se objednávala :sweat_smile: nu což, zavolám v pondělí a přeobjednám se...zase :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 06:37  • Odpověz
já se taky musela na gyndu přeobjednávat, protože jsem popletla datum a pěkně se celá nachystala a hledala, kdy mi přesně jede ten autobus, jak jsem to našla, zkontrolovala jsem si hodinu, jestli si to dobře pamatuju, ta byla dobře, ale měla jsem tam být den před tím :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 06:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.