• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Sociálku už mám vyřešenou, jsem nakonec na mateřské na 3roky i když jsem na ni neměla nárok :grinning:
5. únor 2010 v 06:40  • Odpověz
autor
Jirka teda bude měsíc na tom rodičáku?? Já jdu taky na 3 roky, tak se jen modlím, ať pak seženeme školku...už jsem nad tím přemýšlela, že bych šla na 4, ale s částkou 3800 bychom se mohli jít zahrabat :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
no my právě taky, to jsme asi nevyšli, i když taky by se to nějak udělalo, ale je lepší, když člověk má :sweat_smile:

jo a Jirka už v podstatě byl měsíc na rodičáku, na socce to napsali od 1.1. do 1.2. takže už jsem zase já :grinning: zatím teda čekám ještě na to vyjádření, že jsem zpátky na rodičáku, ale kdyby tam bylo něco blbě, tak by mi paní prý zavolala :wink:
5. únor 2010 v 06:46  • Odpověz
autor
No snad to za ten rok a půl dopadne a školku seženeme :slight_smile: Tak to bylo rychlý, už zase na rodičáku :grinning: :grinning:

Normoš jak vidím zákon schválnosti, tak mlaďas dneska bude chrnět bez budíčku dlooouho :angry: :grinning: zatím je teda na něj brzy, až tak za 3/4 hodiny, ale věřím, že dneska i dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 06:48  • Odpověz
no vidíš a ty zrovna ne a ne zabrat a já bych tak chrněla :sweat_smile:

my to se školkou máme vyřešené, tady nás vezmou bez problémů a kdyby to se školkou nebylo ono :sweat_smile: tak jsou tu naši :slight_smile:
5. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
tohle je fakt neskutečná výhoda, že jsou v důchodu :grinning:
5. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
už bych měla vymyslet, co k tomu obědu, abych stihla rozmrazit případně maso :sweat_smile: ale vůbec nevím, já bych si dala i kuřecí jatýrka, ale ty děti moc nemusí, večeři mám vymyšlenou budou pečené brambory s tvarohovou rozhudou :dizzy_face:
5. únor 2010 v 06:59  • Odpověz
autor
Já mám v důchodu tchánovce, ale víš jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak změna, malej je vzhůru :grinning: a já siu běžím odložit :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
autor
To já vařím jen jednou denně a večer studenou, nebo ošidím oběd a vařím večeři, to je různý :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:05  • Odpověz
autor
Tý jo, malej hnusně chrchlí :frowning2: :confounded: Tak zase najedeme na kapky a musím dneska koupit ty kapky na rýmu. Co ty používáš??

Kačí děkuju, na ten Otrivin se zeptám :wink:
5. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
autor
Kam jsi zmizla?? :frowning2: To si tu mám kecat monolog?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Za chvíli to přestane Adýho bavit a budu muset jít :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
už jsem zase tady, Kuba měl zuřivou, tak jsem se mu chvilku věnovala a pak čistila kamna :wink:

Na rýmu mám pro něj na střídačku olynth a nasivin v mezičase sterimar nebo vincentku

ten kašel má určitě od té rýmy, malý z toho taky vždycky chrchle jak tubera :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
autor
No to jo...už to není jen ta voda, ale ztuhlo to, tak se mu to dostává i do krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nijak mu to teda nevadí :grinning: Na tu rýmu děkuju, pozeptám se :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
on si odkašle po noci a bude dobrý :wink: Kuba vzbudil Aničku, tak jsme komplet, jen teda tatínek spí, ale ten bude spát ještě asi dlouho :wink:

volala jsem k zubákovi a sestřička byla "mooooooooooc" příjemná :grinning: ale ať si trhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: prašule si berou závratné, tak si můžou udělat přestávku i na svačinku :grinning:
5. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
Reni miluju tyhle důležitý sestřičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Ale jak říkáš, ať si trhne :grinning:

My jsme sami a taky komplet. Jen Adý nějak nepobírá, že tatínek je v práci. Občas ho to chytne a pak ho tu hledá :frowning2: :sweat_smile: je mi ho líto a vysvětluju, že tatínek je v práci, ale on chodí a haleká táto :dizzy_face: je to sladký a smutný najednou :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
jj, právě tak teď běhal Kuba a hledal Aničku, to nechci vidět příští týden, až bude Anička zase chodit do školky, to vždycky chce jít s ní do třídy a pak vříská, když ho odnáším :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
Ti broučci jsou fakt sladký :dizzy_face:
5. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Až na to vřískání teda :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
hojte strašidla :grinning:
nějak brzo tu strašíte :grinning:
my razíme směr bazén
a mám cafito
odpoledne jdem na rychlou zanést si čajíky a tak, at se s tím pak nemusím tahat a skáknem taky do teska na plíny maj akci na huggies premium za 319 :wink:
5. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
no právě, teď tu leží na zemi a zuří, že se nemohl jít podívat, jak Anička čůrá, celkově je dneska na ťofku, to bude asi tím, že se vzbudil dřív než by chtěl :sweat_smile:
5. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
marky odpo si pak dáchneš ne? já vstávám před pátou na denní a to je tež sado :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Nazdar Luci, já už do té akce nejdu :grinning: minule to měli 1+1 zdarma a Kuba měl tu prďku opruzenou, takže pro nás nee, ale někomu vyhovují, Kuba má asi prcku citlivku :sweat_smile: :grinning:

na bazén se půjdeme podívat asi na jaro, jsem zvědavá co na Kuba poví :grinning:
5. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Já ty huggiesky premium taky už doma nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci urči si dáchnu :wink: :grinning:
5. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
reni a mělas ty modročervené nebo ty premium zeleno modré s půem? to proávě dělaj ty červenopmodré
5. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
mě vyhovovali buď od rossmana nebo z dm a ty tesco, ty asi nejvíc, tak jdu dneska pro ně a asi tam koupím i nějaké masiko na víkend, jen nevím jaké a co budu vlastně vařit :grinning:
nám nevyhovují pampersky, hned jsou ancucané nezvládnou náš porcovaný výdej čůrání :grinning:
Luci my měli ty s půem, Kubovi se hrozně líbil ten tygr :grinning:
5. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
jo tak to byly ty premium, nám nedělaj nic uff
5. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
pampersky jsem Kubovi ani nezkoušela :grinning: jen ty sleep and play a ty taky byly hned proscanděné :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
My měli taky s půem...to už jsou lepší Huggies classic :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.