• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
My měli ty sleep and play a dobrý, ty se mi taky líbily :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
je fakt že jak komu vyhovují my třeba ty modré pampersy nevadí alesotva si sára crkne jsou hned nacucané....jako kdyby je měla tři hodiny, i hany říká nekupuj to....že častějic přebaluje, úplně nej mi přijdou ty pampers extra care ty bílé, ale jen cca do půl roku, do čísla 3, pak jsou jako ty modré nic nevydrží....ale promalé mímo co má co 2hod vaječinku jsou úžasné, maj tu sítku jakoby z látky a jsou měkounké...fakt jemnější plínu jsem v ruce nedržela
5. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Luci tak ty ani neznám :grinning: my jsme od začátku hlavně na tesco :wink:
5. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
udělala jsem si snídaňku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
ony jsou nový cca půlrok na trhu? nevím přesně...ale boží,...jenže pro mě pasé, leda na druhé prtě a v balení o vel 1 a 2 jich je hodně takže se opaltí za cenu 369Kč
5. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
já ne bo tu nic není ale něco si dát musím at se v bazenu neutopim
5. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
My měli chlebík a připravuju věci na slezinku :dizzy_face: sbalila jsem bačkůrky a namalovala si obličej na ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
já mám chleba s cotage nevím jak se to píše a šunkou a k tomu okurčičku :wink:
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Ty jo Reni, ty si labužník :sweat_smile: my to měli s máslem :grinning:
5. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Marky, tak ještě upeč buchtu, ať nejdeš s prázdnou :grinning: si dělám prču, pardon :grinning:
no mňam idu k vám :grinning:
autor
Je to v kavárně, tam di každej koupí :grinning:
holky, klidně se stavte, já bych vám uvařila a napekla, co by jste si poručili :grinning:
5. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
bože nesnašim tampony a musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příští týden se jde ráchat hany s malou budu v rachotě....snad to zmáknou
5. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Reni neříkej dvakrát, nebo se ti tam nakvartýruju :grinning:
5. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
No jo Marky, ještě by tě nařkli, že jim chceš z kavárny přetahovat zákazníky na buchty :grinning:
5. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Luci já mít mrchu, tak zase nevclezu do vložek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Reni myslím, že to nehrozí :grinning: :grinning: když nepeču a tam mají fakt luxus zákusečky :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Luci, já je taky nesnáším, dřív mi vůbec nevadili a teď to tam nesnesu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neboj snad Sárinka tatínka neutopí :grinning:

Marky, tak šup na vlak a ať už jste tady :grinning: jen nevím, kde budete spávat :confused: :grinning: asi ve vystěhovaném pokojíčku, postel tam je :wink: :grinning:
5. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
marky já mám křeče z tamponu nehorázný jako porodní.....fakt, cca půl hodiny od zavedení to začíná asi to je ten syndrom toho toxického šoku co tam píšou, že občas může nastat......já už si na bambely zvykla, musela jsem že...nic jiného mi nezbývalo
5. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Reni jela bych hned, i když teď co je Romča v práci, mi tu nic nechybí :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
dala bych si, ale co jsem viděla toho černocha, toho tlustého, tak si dám radši tu okurčičku :grinning: a taky když jsem vylezla na váhu jsem uznala za vhodné vymět čokoládu za zeleninu :sweat_smile:

Marky a ty ještě nemáš krámata?
autor
No to je jasný Luci...já trpěla po porodu s vložkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Reni nemám, to dělá ta Provera. Je to humus, ale je fakt, že se mi po nich nestýská :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
to si myslím a Romča si zvyknul?

Luci já to nesnesu pocitově :grinning: a když ho vytahuju, tak se mi zachytává o šňůrky od Mireny :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
marky to já taky dostala sjem dvě dopředu a dvě dozadu a za hodinu sem šla měnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lítalo to tam jak na kolotoču bez lepítek na prd
renatko já už neměla čokošku ani nepoamatuju, včera jsem měla salát zeleninový, celkem se dal
5. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Reni no na práci si prý nezvykne nikdy :grinning: ale v práci v pohodě...prý se za ten rok nic nezměnilo :sweat_smile:
jj já zabudla že máš tu proveru, já už taky jen lehce špiním, stačí mi slipovka :wink:
autor
Luci tak ty porodnický mi teda takhle nevadily, ale celkově pocitově :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já to měla hrozný asi jen 2 dny, pak už byl klid a špinila jsem jen decentně
5. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Luci, tak tak dietkuješ? To už jsi jak tyčka, ne? :astonished:
5. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.