• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jsem zvědavá, co mi poví, jak dneska přijdu do toho nábytku :grinning: jestli že to bude až za další dva týdny, tak je kopnu do kotníku :angry:
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
No konečně!!!!!!!!!!!!! Přišla nám pozvánka na očkování priorix!!! Už jsem se bála! :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Reni jasně zdupej je tam! :angry: Holomci, se k tomu maj, jak lačný ke sr.ní co :angry:
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Uvařili jsme si s tátou kávičku... budem se domlouvat.... asi příští víkend zajedeme ke kamarádům na hory, obšťastit je naší přítomností! :dizzy_face: Táta si malinko zalyžuje a Adík zabobuje a bude trocha relax :dizzy_face: :sunglasses: . Teda snad :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
no co je? To si tu mám jet jako sólovku? :confused:
5. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
fanuš já idu nynat právě poo a pakjdem ven
5. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahojky kočky, teda tady to žije, já dneska udělala na pozdní obědovečeři bramborové šišky s mákem, tedka si dávám do nosu , kluci už jsou tak nějak uloženi, nemohli se večera dočkat... :wink: a já jsme ráda, že mám chvilku klid. asi půjdu dneska brzo spát :wink: mám to Mirdu, bráchu tak se kluci nenudili..
5. únor 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz
hojte sem tuuu byli jsme na rychlé
a v tescu na plíny :grinning:
5. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
tak já se taky vrátila z tesca a už třetí večer mě přepadá migréna, dala jsem si dva ibalginy, ale oko mi leze z hlavy tak, že na to oko skoro nevidím :confounded: takže se teď odpojuju, zhasnu a budu čekat, jestli ibalginy zaberou :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
bobku taj at zaberou......
5. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
mě bolej záda a fest.....
si dám taky růžovej
5. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahojky holky,koukám,že tady nikdo enní...jdu vás jen pozdravit a pochlubit se,že sjem dnešní zkoušku udělala za C čili za 2

Holky,ať vás bolístky brzo přejdou :frowning2: :wink:
5. únor 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
kačí jakot za dvě?teda jako gratuluji ale C je tři? nebo jak to vlastně je :grinning:
5. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
já sjem ráda,že to mám,známka mě nazajímá...a je to A-1 B-1- C-2 D-2- E-3 F-4(neudělal)
5. únor 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
ahá kačí chápu no stejně debilní než kdyby bylo 1-5
mám požehleno hany šel na pivko a jdu spát
dobrou
5. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
tak mě migréna povolila, tak jsem chvilku zase háčkovala, ještě chvilku sednu k telce, než dopere pračka, pověsím a jdu spát, Jirka za chvíli přijede z práce, tak se na něj těším :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz
dobré ránko, holky já bych spala :rolling_eyes: vždycky mi to stačí, ale dneska jsem fakt grogy :angry: Jirka jde dneska zase do práce, taky už je pěkně hotový

A dneska bude k obědu pečené kuřato, br. kaše a ledový salát míchaný s kadeřavým červeným salátem a polívečka hovězo, vepřovo kuřecí vývar s řezancama a játrovýma knedlíčkama :wink:
6. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
tak, polívečka už se vaří, je tam hromada zeleniny a hlavně hromada masa :grinning:
6. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
mňam :grinning:
renat já včera vytuhla taky pěkně off
dneska budu dělat znojemskou :wink: v tlakaču to bude raz dva :dizzy_face:
6. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
hmmm Luci, znojemská taky dobrá :dizzy_face: s čím děláš s rýží nebo knedl?

Mě furt trápí ta blbá migrena, dneska si dám kontrolu svého pitného režimu, ale v poslední době se snažím pít jak se má :grinning: teda vodu :wink: :grinning:

polívečka už se dvě hodinky vaří a masíčko je v troubě, dala jsem na to rozmarýn a prsíčka nakrájela na tenké plátky, dala do nich čerstvou papriku a klobásku a zamotala a ponořila ke stehýnkům a křidýlkám
6. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
renat vždy a jen s těstovinama panzani vřetena tohle je fakt žrádlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mňam to bude žrádlo
6. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
poo si dám vanu nám normoš pršelo a mrzne to zas bude, sem si málem nabila držku šla jsem do krámu
6. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
u nás je celkem teplo a ani neprší, tak dobrý, já se teď živím masem z polévky společně s dětma :wink:
6. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
dobrou chut já už to jdu vypnout asi už to bude uvidíme
dala jhsem gojgy moji panenku cojsem dostala v 6ti letech..terezku tak jí drtí a smýká za vlasy
6. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojky babulky,
hlásím návrat na východ domů, ale moc času stejně nemám. Malá zase marůdkuje, nějak se jí to nachlazení uzdravilo a teď rozjelo v plné polní. :frowning2: :frowning2: Ve čtvrtek jí vyletěla horečka na 40 stupňů a ne a ne srazit, teď to má pořád kolísavé, jednou tak jednou dobrý. Ale je hrozně protivná, unavená a pořád vyžaduje společnost, takže budu jen pokkukovat.

nějaé novinky?
6. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj simií teda to je mi líto....bobek malá, a nemá doufám febrilní křeče???Na dětským byl chlapeček co měl 38,5 a křečoval, hrozný pohled fakt
6. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
ne naštěstí ne, dostala půlku diazepamu :wink: po 12 hod. protože to nešlo srážet ničím, zábalem, nurofenem, čípkem ničím, no prostě děs :frowning2: ale už je líp.TeĎ zrovna je bez teploty, začne to asi zase až s večerem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
ježiš bobek tak at teda jste brzo fit, tohle je na palici. :frowning2:
6. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
LUci -to je, člověk je v tu chvíli tak strašně bezmocnej a že bude brečet vůbec nepomůže, :frowning2: :frowning2: ale už je líp a bude zase dobře. :wink:

a co vy?
6. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahojda Simi, teda chuděrka malinká, posíláme jí pusinky na uzdravení :confused: my tak jednou valili s Aničkou na pohotovost, měla v sobě něco na teplotu, zábaly a horečka furt 40,6 já už byla na prášky, tak jsme ji vzali a jeli, než jsme tam dorazili, tak malá byla bez teploty :grinning: měla ale hnisavou angínu, tyhle horečky měla 5 dní :fearful:

já před chvílí normálně vytuhla na gauči, Anička mě pak vzbudila, že chtěla poradit něco na počítači, tak jsem čučela jak vyoraná myš a vůbec jsem nevěděla, kde je Kuba :astonished: :sweat_smile: hrál si v pokojíčku bobeček malý :slight_smile:
6. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.