• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky díky, teď si schrupla skoro 2 hodinky a hned je jí líp, berušce :slight_smile:

a já si taky dáchla, asi hodinku, bodlo to teda těžce po těch nocích.

Reni a máš hodné dětičky, nechají tě schrupnout a pěkně si hrajou :grinning:
6. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahoj kočičky. Jdu zase jenom pozdravit. Jsme dnes vyklízeli 3 pokoje a stříkali plísně, tak máme výbuchy. Nějak poslední dobou nemám čas, snad se to zlepší. Jdu s tím bordelem něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak papa.
6. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsem včera přežila ani jsem jsi pro nové antibiotika nešla.

Tomáška jsem domů přivezla s horečkou a nechutenctvím a pořád mu bylo blbě, tak nejedl . Dneska už je lepší a i jí. Mají na DEO nějakou chřipku.

S Pavlou jsem byla ráno na pohotovosti a nic tak čekám. Celý den má teplotu.

Simčo koukám taky máš doma živo.
6. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Čauky...dneska mě sem Romča vůbec nepustil :astonished: :angry: Vstával už ráno v 8:30 s náma a od tý doby tu byl :grinning: Pak jsme byli nakoupit a poo spánek a pak už je hry a relax :slight_smile: Venku stejně byla zima a malej furt chrchle a nudlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bude brzy klid :slight_smile:

Tak já zase jdu, nějak není nálada. K večeři byly toustíky, ještě jsem upekla stehýnka, ale ty asi až na zítřek. No nic, brou a brzy zase pa pa
6. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Marti chuďatko, to je síla, vy si to teď vybíráte :fearful: ať už je vám líp, Pavlínce se teprve možná něco rozjede, nebo chytla tu chřipku z DEO

Marky, on Romča asi musel všechno dohnat, když byl celý týden v práci :grinning:

Lucidko, já teda žasnu, to mi chceš říct, že Aničce už je 7 měsíců??? :astonished: :astonished: :astonished: šíleně to letí :grinning:

Simi on na mě Kuba nejdřív rajtoval, ale pak ho asi zaujalo někde něco jiného, tak mě nechal :grinning: a zaujal ho šuplíček s Aniččinýma kalhotkama, měl je kolem krku a když jsem mu je sundala, hned letěl pro další :grinning:
6. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem se dneska snažila se nějak učit matiku...no moc jsem tomu nedala,tak snad zítra doženu zbytek a v pondělí to nějak napíšu
6. únor 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čauky...tak Adýs včera padnul pozdě, až po desátý a začal do mě šťouchat už před sedmou :rolling_eyes: ale jinak noc docela šla :slight_smile:

K obědu dneska máme kaši a kuřecí roládu, tak se těším...navíc to nemusím vařit, tak co víc si přát :dizzy_face: :grinning:

Reni Romča hraje nějakou novou hru, tak proto se od toho ani nehne :grinning: i když dneska ještě spí :grinning:
7. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
dobré ránko, my dneska vstávali až o půl osmé, ale taky po takové noci :angry: malý byl jak na drátkách, furt se vrtěl, šmatlal po mě, měl ucpaný nos, no prostě noc na hovňouska :angry:

teď si tu pantáta leží a saje svoji flašku kaše :grinning:

co dneska uvařím zatím nevím, buď bude maso s bramborama pečené a zalité smetanou, nebo pečená krkovice a nějaká omáčka nebo nevím :grinning:

včera jsem udělala luxusní buchtičku, jahodovo mandarinkovo borůvkovouo, je to zalité pudinkem se zakysanou smetanou a je to žrádelko :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
tady zase řádně chumelí :confounded: a je -5 tak je to fakt hnus :angry:
7. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
To já mám chuť zaškrtit malýho :angry: Za ten týden si zvyknul, že si může hned ráno chodit kam chce a furt tu lítá a v kombinaci s jeho ječením mě chytá vztek...má období že při slůvku NE chytá ječák a já mám chuť vraždit :rolling_eyes: Navíc mi není nijak hej, fakt super neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je teprve ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
A buchtička musí být fakt labůžo :wink:
7. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno berušky!
Simi ať je Terince brzy líp! Chuděrka malá,taky s tím už bojuje dlouho! Nebude to na antíky? :confounded:
Reni pošly vzoreček buchtičky! :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Dani, už ho balím do krabice :grinning:
7. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Tak dítko se nějak uklidnilo, za což jsem vděčná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby šel velkej zase do práce :sweat_smile: rychle si člověk zvykne :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky,tak dneska ještě den s matikou a snad to zítra dám ať mám klid!Pak až za necelých 14 dní infoša a je zase na chvilku pokoj....
Jinak svatbu asi budem posouvat na červen,tak doufám,že naše fotografka bude mít volno....
7. únor 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
bré ránko berky,

Marti - teda taky máš doma veselo, ať se marůdci brzo uzdraví a už je konečně klid :wink:

A my dneska spali 12 hodin v kuse, s jedním povinným buzením na antibiotika a i to bylo v polospánku :sweat_smile: Ale konečně noc bez horeček a bez teplot. Hurá a už ani nechrble a rýma je na ústupu, tak super antibiotika po 2 dnech zabrali a snad už to teď jen do středy zaléčíme a bude klid.

Dani - jj. už máme antibiotika od pátku :wink:

Kačko - držím palečky při zkouškách a ať to dáš. Budem na tebe myslet :wink:

Reni - teda Kubíček si umí najít spešl zábavu :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Že mě to nepřekvapuje, příjdu a zase nikdo, každej vyvařuje nedělní oběd :dizzy_face: já mám navařeno ze včera, tak se flákám :slight_smile:

a jak jsem zlehka dočítala, tak jste řešily váhu, co? no u mě už to jde taky zlehka nahoru, přibilo mi kilčo a kousek takže zase vedu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: mám 66,2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Simčo mám veselo, ale to je ted klasika. Až se přestěhujeme do podkroví tak to snad přestane.

A já též vlezla na váhu a je to děs. Takové břicho jsem ještě neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Já mám taky navařeno ze včera.
7. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Děti teda večer zlobili nechtěli jít spát a Tomík je ted naučený vztávat v 6,30 tak to mě teda nebaví. Ted ho krotím pohádkou, ale už zítra nebude a budu muset vztát i já
7. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
ahojky Marti a jak ji m dneska je? je to lepší? :slight_smile:

a v 6,30 je u nás docela normální čas na vstávání. Ale dneska vstávala v 9 hod, to byl luxus :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
já mám už uvařeno ze dneška :grinning: voní to úžasně a máme k tomu ledový salát s tím červeným kadeřavým, tak to bude bašta :dizzy_face:

Simi gratuluji, že už jste ok, to je dobře :dizzy_face:

Váha váha, je to fakt síla, ale Simi, ty můžeš přibírat, ty jsi těhule, ale já ne, i když vypadám jak v 5 měsíci :grinning:
7. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
a teču ven z riflí, to je hnus :confounded:
7. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Reni též mám ten problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Reni - mňam teda ten salátek bych si dala. Já si udělala minulý týden na sladko s jogurtem a anasem a byl taky boží :dizzy_face: :dizzy_face:
ale tenhle s masenkem mňam, pošli kousek :dizzy_face: :dizzy_face:

REni ty tečeš - já už se skoro do žádnejch nevejdu :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Simi, když tohle bych ti mohla jen závidět :grinning: já budu muset začat cvičit, nebo už teda nevím :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26597728&tab=0 Simčo slintám, mě musí stačit od emitexu :sweat_smile:
Reni a jím zeleninu a stejnak teču
7. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27673613&tab=0 ale ta je možná lepší, je i do sedačky. :grinning:
7. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Hoja
Simi to je dobře, že antíky zabrali! :slight_smile: Přišla vám pozvánka?

Reni váhu bych tu raději neprobírala :angry: páč pak mám na sebe vždycky děsnej vstek :angry:
7. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Marti to je docela darda za kus fleecu :unamused:
7. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.