• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
my máme toto a bohatě stačí a hlavně jsem s tím spokojená :dizzy_face:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4853354
7. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tu mám taky a je boží. Všem doporučuji.

Proti jen slintám :grinning: , to bych nedala
7. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Máme tu meruňkovou. Jen jsem byla moc silná a vytrhla jsem ji z nýtu. Musím potom koupit velký knoflík a příšít ho tam
7. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Dani jj. pozvánka nám přišla na 11tého ale kvůli antíkům budu muset přeobjednat, bohužel, takovou dobu na to čekáme a teď budu muset odložit

Taky máme emitexáckou a stačí. Teda už nemáme, je u švagrové a taky tam zůstane :grinning: byla její
7. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mě se tenkrát emitex zdál drahý, ale říkala jsem jsi, že ji jistě uvozíme a opravdu jsem ji tahala rok, a je boží. Kdybychom měli kluka tak kupuji klučičí barvu :grinning:

A tyhle jsou jen na slintání :grinning:
7. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
marti - to jo, takové prachy bych za flísovou zavinku nedala :unamused: to je tak na pokoukáníčko, ale účel splní i levnější varianty
7. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Holky já ji nekupuji. Vy píšete jak kdybych ji měla už objednanou
7. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Marti to bys zvládla i ušít :wink:

byla tady sousedka, přinesla nám boží milosti :dizzy_face: ty jsou tak dobré :grinning: pak tu byla tchyňka, hrála si s dětma a četli si, dala si u nás obídek a taky tu byl tchán, chvilku před všema, Kuba ho nechtěl ani pustit :grinning:

Za hodinku razíme na prochajdu s mamčou, už se těším, potřebujem čerstvý vzdoušek :wink:
7. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
jo a obídek byl luxus :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jsem před narozením Pavly jsem přemýšlela, že ji ušiji. Ale po debatování s kamarádkou švadlenou jsme přišly na nápad ji raději koupit. :grinning: Je to lepší flís.
7. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Taky bych vypadla ven, ale nemůži
7. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
wau ta lodger zavinka je šupa ale ne ta cena taky jsem měla emitex a super v pohodě :wink:
jinak jsem vstávala až včilek :grinning: chtěla jsem kukat na sanitku a bohužel chrápaa jsme skoro do dvou :grinning: a večer zas, ale zajdu asi s gojyg na porchajdu, včera byla na ťofku, jsem vysála a vytřela celý byt a dodělalakuchyň a ta malá čavera mi vysypala hlínu z květináče na zema matlala ji všude možně
7. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Tak malej dneska spinkal sám, já si vedle něj četla. Dal skoro 2,5hodiny :sweat_smile: Romča donesl mňamku od rodičů, k tomu ještě pytel koblížků :dizzy_face: a ledovej salátek...no hostina jak blázen :dizzy_face: :grinning: Teď jel nakoupit, tak máme dneska volno a budeme se kurýrovat :slight_smile:
7. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
nechce se někomu na noční místo mě??? :sweat_smile:
7. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Luci nechci. Já už se chci vyspat, Každý den čumím do 12. A budík po 6
7. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
marti tak co nejdeš spát dřív??,nejde to????
7. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Luci já taky ne :grinning: Dneska jsem nespala poo, tak se mi bude večer dobře usínat :dizzy_face: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Dávám Tomáškovi v 11 antibiotika :angry:
7. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
ahojky holky, tak my měli dneska rodinné výletování, sice to né vždycky dopadlo jak jsem chtěla ale byla jsem ráda, že jsme byli hezky spolu :dizzy_face:
byli jsme v Kopřivnické Tatře, pak na pustevnách ale z tama nás rychle vyhnala mrazivá zima, pod pustevnama bylo -5 a navrchu -12 :sweat_smile: brrr dětem se to moc nepozdávalo, no a pak domů, čekám na Jiříka, až mi přiveze salámky na pizzu ,těsto mám zaděolané, to bude ale bašta.. :dizzy_face: kluci jsou vykoupaní, a čekají v pokojíku na véču, jsou hodní tak mám relax :wink:
7. únor 2010 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz
Tak to máš klídeček. A je dobře, že jste vyrazili na výlet.

Tomík usnul po 4 hodině a pořád spí tak ho necháváme
7. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
jasně klidně ho nechte spát, já vím jak se mi z nemocničního pobytu nechělo nikd ynic, nejlíp spát.. tak je to pro nej určitě to nejlepší, horší bude, když se vzbudí třeba kolem 8 to se mu pak večer moc spát nebude :sweat_smile:
7. únor 2010 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz
Už jsme ho budili, ale ani to s ním nehlo
7. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
bobek, no uvidíš. budu ti držet palečky at se dospí až do rána.. :sweat_smile: :wink:
7. únor 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
no a my máme 2 příjmy jenden se operuje druhej se vrtulí...to bude noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
Luci ať je už jen a jen klid :wink:
7. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
Jo a Verunce vše nej k svátku :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
jé verunkám vše nej nej nej sem úppkně zabudla--
no snad bude pak klídek....
7. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Luci tak to bude veselo
7. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Máme Narozeninovou v albu
7. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Marti - dodatečně gratulujeme Pavlínce k 2hým narozeninám. Omlouvám se, ale nějak jsem teď byla mimo a nesledovala :cry: a fotečky vypadají suprově :slight_smile: foukali oba os 106 :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.