• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marti, krásné foto, Pavlínka ještě horečkuje? Má tvářičky jako jablíčka a Tomík je bledulka hubená :sweat_smile: tak ať je vám hned líp brouci :wink:

Verunko vše nej nej nej :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Věřím žes nevěděla co dříve.. JJ foukali snad 3x pořád se musel zapalovat. Mám i díru v ubrusu. Všechno dělali spolu :grinning: Jen Tom ho nesnědl. Pavla by se ho ujedla.
7. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Tomík potřebuje nabrat síly, bobíšek, pěkně ho to skolilo :confused:
7. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Marti fotečky hezký :slight_smile:

My jsme po jídle, umyla jsem nádobí a snad půjdeme brzy spinkat :sweat_smile: Zítra bude k obědu rizoto, už se těším :dizzy_face: Polívčičku máme hrachovku, takže pohoda :sunglasses: užijeme si den. Dopo jen nakoupit pečivo a jinak relax a léčení :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Pavla se probudila a byla ještě taková hotová, dneska už jen kašel.
Tom je samá kost
7. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Marky, vy jste se teda měli :slight_smile: já to tady hodím do duchen a lehnu k posteli :wink:
7. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
lehnu k televizi, už mi hraboší :grinning:
7. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Pavli kolik shodil Tomík? Ale uvidíš, že to za chvilku dožene, jen se musí pořádně zregenerovat a dobře, že už Pavlinka nemá horečky, asi to chytili s váma :fearful:
7. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
mě tady ti draci ještě řádí na skluzavce :angry: Kuba vytuhnul od 15 do 16, tak teď je plný elánu a Anička jde v pondělí po 3 týdnech do školky, tak jsem zvědavá, na jak dlouho :confounded:
7. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Já musím uspat kašlalku a čekat kdy se Tom probudí
7. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Děcka mě dneska už fakt hrabe, ne Pavli, ale Marti kolik shodil Tomík? :sweat_smile: kopněte mě do kontníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
já taky půjdu uspávat draka, dneska to bude nadlidský výkon :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Tom dal dolů 1,5kg a Pavla má 38,3°C
7. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Malá je ještě vzhůru, čekáme do 21 hod na antibiotika, ale vydrží v pohodě, usla až v 15 hod, takže má naspáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale

Teda Marti , to je blázinec, ať je brzo dobře
7. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ale kuš Marti, jdete zítra ještě k doktorovi? :frowning2: Tomík nezhubl moc, to je fajn :wink:

Simi, u nás to vypadá zhruba jako u vás :grinning: ale já bych už byla ráda, kdyby to tu chrnělo :grinning: takže jdu po nich :wink:
7. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Musíme myslet pozitivně
7. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Reni, no taky bych se nezlobila, kdyby už chrupala ale smolík, zatím je živá až moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu jí udělat véču a pomalu zklidnit.

Zatím páčko a kdyby jsem se neukázala, tak na mě zítra ráno myslete, ať je vše Ok. Jsem už jak uzlík nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Celý den byla bez teploty
7. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Simčo a manžel byl doma
7. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
simí co se děje?????
7. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Luci nic - jen máme UZ na NT screening a krev, tak doufám že bude vše v pořádku, to víš nervák :slight_smile:

a co ty? nejsi na noční? :confused:
7. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
jo uf simií nebuj tripply jsou naprd dělaj se jen v čr, všude jinde na ně nespolíhaj, ale tfu tfuj nebuj prďola je okej
jo jsme už jeden příjem máme čekáme druhou vrtulu,.
7. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
tak to na klidnou noc nevypadá. NO snad toho nebude hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aspoň trošku spočneš :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
no snad to bude klidné cca od půlnoci....
7. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Simonko budu an tebe zítra myslet a vy na mě myslete holky taky ať tu matiku pokořím
7. únor 2010 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,

to čumíte jak brzo, co? :grinning:

za 10 min. odcházím, tak na mě myslete prosím, ....
8. únor 2010 v 06:37  • Odpověz
Simčo držím palec tfuj tfuj tfuj. :grinning:

Tak Tomík spal celou noc a budík byl v 6 hodin. Pavla usla s kašlem v půl 11. Tak jedeme k mudrovi
8. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
autor
Ahojky...jsem dneska nějaká nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc ušla (ohledně Adýho a chrápání velkýho :grinning:) ale něják jsem měla málo :sweat_smile:

Držíme palce Simče i Kačce :dizzy_face:

A ať jsou marodi brzy fit. Já si vypiju kávičku a půjdeme nakoupit, ať máme vyřízeno a můžeme se válet v teplíčku :dizzy_face: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak jsme se s očkováním raději přeobědnali, jdeme za týden v úterý v osum

Simi držím úplně všechny palečky co mám! Myslíme na tebe! Dobře to dopdne, uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kači tobě taky! ALe ty jsi šikulka a dáš to! :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak SImi šup šup, hrň ty dobré zprávy na nás :dizzy_face: :wink:
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.