• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci nebylo to 3 D byl to klasický UZ :wink:

no malou teĎ čeká v 13 antibio a pak pošupajdí - jsem zvědavá, ale dneska by mohla padnout, vstávala celkem brzo
8. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
kámoška by se to měla buď tenhle nebo příští týden dozvědět! Tak jsem taky zvědavá... Doma mají chlapečka a moc by chtěli holčičku :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Dani bereš mi myšlenky - jak jinak, zrovna jsem se chtěla zeptat jestli už ví? :dizzy_face: :dizzy_face: snad se jim ta princezna podařila :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Já taky doufám, moc bych jim ji přála! :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
simií jako litr za klasiku?????to jsem dala 500za 30D a 20min :astonished: :astonished: :astonished:
8. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
To já taky a hlavně trošku klidnější, když malej je takovej dráček :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
je to tam slušnej job, co?!
Se nedivím, že jezdí v takovým fáru!
:grinning:
8. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Simi to je slabé slovo :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Luci to nebyl kasickej utz, Simča byla na tom NT
tenhle mudr to tu dělá jako jedinej v širokým okolí, má na to licenci. Když jsem byla já těhu, tak to ještě nedělal
8. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
já na NT musela do brna a platila jsem 1400 :wink: ale výsledky z krve mi volali ten den ve 12h :grinning:

Dani nábytek bude, ale jen část, na ten zbytek prý musíme ještě čekat, že možná i 3 týdny :sweat_smile: asi je rafnu :angry:
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
ale hlavně že aspoň část, že můžu aspoň něco nastěhovat do skříní, jen teda jsem zvědavá, jak to složíme :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
ha já měla NT zadačo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Luci jiný kraj, jiný mrav :angry: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
ha a já se napucla a chce se mi spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
tady už to v Břeclavi dělá jeden mudr, ale je stejně drahý jako v brně :wink:
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
No ono to stojí jak kde, zadačo to má málokdo.

A ten 1000cák není tolik já u svého předchozího gyndaře bych platila 1450,- takže jsem vlastně ještě ušetřila, asi budu muset počumnout co si za tu 500,- koupím. Viděla bych to na větší kalhoty, do žádnejch se nevejdu :grinning: :grinning: a mám problém, že ty co jsem měla v tomhle mezi dobí při TErce jsou letní, v těch by mi byla krapku zima :sweat_smile:

a já se taky napucla a spát se mi chce furt :grinning:
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
wau to teda jo, mám cafito a půjdem ven ona ještě neusa, takže to je marnééééé
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Luci no tak to už fakt asi nemá význam.

Jdu taky na tu kávičku :dizzy_face: :dizzy_face: mňammm
8. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
my jsme vzůhu, takže posvačíme a vyrazíme taky ven. Tak zatím pááááá
8. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
juj pusto prázdno, všichni procházkují, no bodejď ne je tam krásně, taky bych vyrazila, ale u nás to všechno spí, Terka , manžel a já čumákuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale těším se - 5.3. jdeme s manžou plesovat, tak to bude jedna z mála kultur, než bude zase útrum :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Taky bych šla na procházku. Já jen každý den jezdím 35km autem a udělám 100 kroků. To je procházka jak víno.
8. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
tak jsme doma je tma kosa jako z nosa vařim jesličkovou polívku gojgynce
8. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Luci, jakou to? :wink:
8. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
jesličkovou na másle chvilinku nechám nastrouhanou mrkev pak zaliju vodou s bujounem bez glutamátu, ty dělá ted vitana dávám ten zelený zeleninový, povařím ve varu dám krupici a vajíčko a mixnu a je to, to je žrádelko..... :dizzy_face:
8. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojky holky,dnešní zkouška ejště nevím,ani nevím jaký z toho mám mít pocit!

Jiank sjem asi marod...příjde mi jako kdyby miv krku seděl nějak hnusný hlen a taky mi celkově je divně..tak uvidím co se z toho vyrvbí....jinak jsem dneska byla s klukama na obědě a pak s Michalem na kafi,tak sjem skvěle pokecali...asi se víc začnu bavit s opačným pohlavím :grinning:
8. únor 2010 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
jak skončí pohádky, tak to jdu uspat, Kuba už je hotový a to spinkal po obídku :wink:

Kači, narvy se vitamínama, vykloktej slanou vodu nebo slivku a uvař si čaj s trochou alkoholu a ráno uvidíš, buď to přejde, nebo se to rozjede, jo do čaje trochu zázvoru a skořice :wink:
8. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
kačí to bude angíňák...dycky to tak začně knédl v krku, ale jak ti chutná kafe tak je to dobrý, já jsem fakt off v momentě, kdy mi kafe nechutná
8. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky to je samý recept :grinning:
8. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Katko a jak jsi se seznámila s Tomášem. :grinning:
A zkouška jistě dopadla výborně
8. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. únor 2010 v 19:47 • janicckka
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.