• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marti já myslím jen jako s kamarádama...jsou lepší než nějaké holky....

No doufám,že to angína nebdue..ale knedlík mám v krku pěkn...furt bych mohla ten hnus plivat :frowning2:

Jiank zkouška fakt nevím,ale tak byl to první pokus..

Jo a slivku si do čaje dám a mám i zázvor :wink:
8. únor 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
No jen ten kamarád nesmí myslet malou hlavou :grinning:
8. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Marti :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Já už kamarády nemám :grinning:
8. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahojky, tak nakukuju :slight_smile: Celý den jsme si hráli a bylo to fajne :dizzy_face: Teď mě sem Romeo pustil a za chvíli pofrčíme spát. Teda Adý, já si hodlám dneska ještě číst :slight_smile:

Marodi ať jsou brzy fit :wink:

Dobrou noc a zítra páááááááááááááá
8. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Marti no to ensmí no :grinning:
8. únor 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak já v noci vůbec nemohla spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem naspala max 5hod a ještě ne v celku :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spánek poo to jistí :grinning: Nevařím, mám ze včerejška :dizzy_face: Takže dneska jen flákando :dizzy_face: :sweat_smile:
9. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
bré ráno
dneska jedem na náhradní plavčo a musím pro prevenar zase finanční facka
taky bych spala
9. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
My musíme vyzvednout tu vakcínu na žloutenku, ale to až Adý bude fit...zatím ji máme schovanou v lékárně :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
ještě není fit???myslelajsem že buž jo? nějak to tady nemocní tak v tom ztrácím přehled
9. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
No furt hnusně nudlí, i když i to už se pomalu zlepšuje, ale počítám, že do konce týdne ještě nudlit bude, ale příští týden už se na to očko objednáme :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
ahá...my naštěstí nic uf uf
9. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
To my ji máme už druhý nebo třetí týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: bojujeme, ale bude to dobrý :wink:
9. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
tak dlouho rýmu????
9. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Jo jo, měl jí, pak mu to vlezlo do krku a už zase má rýmu. Máme jí jednou za rok, ale stojí to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
tak my se jdem oblíkat a ráchat....
9. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Užijte si to :slight_smile: My tu lítáme a blbneme...do toho furt auta a knížky...u ničeho nevydrží dlouho :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mě v krku pořád něco sedí,pořád bych měla co plivat,ale po včerejší slivce už to tak nebolí..takže snad to rozchodím :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí...na super, že je líp :wink: Já bych po slivce spala jak mimčo :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
marky taky jsem spala :grinning:
9. únor 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré dopolko,

Luci užijte si plavčo :dizzy_face:

Kači ať jsi brzo fit

u nás už je celkem dobře, bez teplot, kašle i rýmy,tak jen doléčíme a už budem snad vše OK :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: :grinning:

Ahojky Simi, super, že je u vás pohoda :wink:
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Simi tak to ej supr,že jste an tom už líp :wink:
9. únor 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo holky jsem ráda, že to tak rychle ustoupilo, snad už bude klídek. Už se těším až s malou vyběhneme trošku ven se proběhnout a bude klid
:slight_smile:
9. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Náš malý konečně pochopilže se na autíčku dá i jezdit,ne jen tlačit před sebou,tak tu drandí :grinning:
9. únor 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já se těším, až zmizí ten bílej hnus a ty hory ledu všude na chodnících :rolling_eyes: Pak budeme chodit hezky bez kočíku...takhle mi Adý chodit nechce a já posiluju jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Marky - asi tak, malá teda v kočárku už skoro vůbec nejezdí, chodíme buď pěšo nebo na bobech, takže kočár už jsem nevytáhla ani nepamatuju, to už spíš, dkyž potřebuju něco ve městě..

ale na jaro se těším už jak blázen, už aby to bylo a bylo teploučko :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Tak amtiku jsem nedala no co už no :frowning2:
9. únor 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
kačí - ta to je škoda, ale byl to první pokus, dáš to na druhej :wink: manža dělal jednu zkoušku až na děkanskej termín :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska už má dostudováno, není nám vždy přáno :wink:
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Kačí to je mi líto :frowning2: A jdy bude druhej pokus??
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.