• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojek!
Luci to snad není pravda! :astonished: :angry: Cigáni jsou jiní, ale oni i někteří nepřemýšlej :angry: hrůza
9. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
hoja fanuš no fakt no.....mě bylo hrozně.....
9. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Jo cigáni maj uvažování jinde,ale hlavně že mělo mimčo značkové oblečení no :confounded: :angry:
9. únor 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
Marky držím palec, buď postupně, nejdřív zrušit přes den, prostě nedát, někdo přelepuje bradavky náplastí a že má mami bebí a v noci tak měsíc po dením odstavení a nebo prostě utrum šlus ze dne na den, jako s cigárama :sweat_smile: ale bude to tak týden trvat, než si uvědomí, že už mlíčko nebude :sweat_smile:
9. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Luci to je fakt síla :sweat_smile: člověk neví, co by jim ještě navlekl a někdo si s tím vůbec hlavu neláme :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
9. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
renat to je mazec :grinning:
9. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Reni to je dobrý! :grinning: :grinning: :grinning:
Kačnko na podruhé to určitě dáš :wink: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Tak koukám na počasí a nelíbí se mě. Ale snad to bude dobré. Máme hodně dříví.

Renčo super
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
marti to je dobře ale počas se nelíbí ani mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
A to bydlím na vesnici tak tady je to super. Bílo celou dobu :grinning:
9. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
udělám si salátek a frčím do hajan ráno do rachotky
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Hoja my měli divokou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej se probudil v 0:30 s řevem a nějak se nechtěl zklidnit...pomohl až odchod do obýváku, tam jsme koukali ve tmě na světýlka a pak jsme si na chvilku lehli na gauč a dobrý. Pak že teda už půjdeme do postele, tam jsem ho položila, olíznul mi cecek a byl tuhoš :sweat_smile: to byla jedna hodina. A teď tramtadadá!! :dizzy_face: budíček byl až když zvonil budík pro Romču (4:50) a to jen odešel a já spala dál a první mlíko měl Adý až v 6:40!!!!!! Tý jo holky, takhle jsem nespala ani nepamatuju :sweat_smile: No a ode dneška začneme s tím odmlíkováváním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to postupně a když nám to zůstane jen na spánek, tak to bude super :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky holky,tak mě přes noc zase chytl krk,takže super no....
Marky tak to je super,že jsi vyspinkaná
10. únor 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Marky :grinning: gratuluji k takové noci i když by bych z toho asi tak jako ty vyspaná nebyla :grinning: Kuba spí celou noc od doby, co není kojený, mívá teda dny, kdy se mrcasí a kňourá, nebo si sedne a řeknu mu lehni a on lehne a spí, ale doufám, že tím, že ho přestěhuju do pokoje, bude klídek
Nebo budu nevyspalá a budu tam furt lítat, uvidíme :grinning:

Kači, tak jestli budeš zase léčit slivkou, tak opatrně ať nejsi na šrot :wink:
10. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
jo a nábytek jsme včera neskládali, byla tady sousedka, teda Jirkova teta a něco se tu projednávalo, takže jsme nemohli skládat :angry: tak snad dneska

Jinak my dneska byly krmit kozu a králíky a slepičky, jen vodu jsme jim nemohli dát, protože babička asi ještě spala a bylo zamčeno, tak jí musím zavolat, že jsme tam byli :wink:
10. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Luci, vím že jsi v práci, jaký salátek jsi dělala?

Kačenko tu matiku dáš příště, je to první zkouška která nevyšla, ale jinak jsi všechny zvládla bez problémů, tak to určitě příště dáš :wink:
10. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Reni slivkou už to nechci riskovat,co kdyby se už náhodou zadařilo...vím že by se ještě asi nic enstalo ale proč to riskovat...včera mě děsně táhnul podbříšek večer,tak bud jsem měla ovulku nebo to bylo zahnízďování :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Reni pro mě je taková noc naprosto úžasná :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Teď jsme se vrátili z krámu. K večeři bude smažák a brambory a k obědu si dáme s Adým jen nějakou rychlovku, asi těstoviny :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Reni tak snad dneska nabýteček psotavíte!

Jiank zkouška už mě netrápí,příjde s ehold pořádně naučím
10. únor 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí taky se nebojím, že bys to nezvládla :wink:
10. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Děkuji Marky :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí není zač :wink:
10. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Marky, jdu k vám na oběd :grinning: u nás bude či či a brambory
10. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
u nás polívečka a asi špnát
10. únor 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
tak já jdu kuchtit :wink:
10. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky babulky, mám prosbičku nešpinila jste tu některá po 12 tt, dneska v noci jsem začla špinit a zatím to neustává, dr. je tu až odpoledne, tak vyčkávám ale mám strach :frowning2: :frowning2: doteď jsem nic takového nezažila a ani s Terkou ne :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Simonko nezažila,ale nemusí to vůbec nic znamenat.Budu na tebe moc myslet,ale určo to bude dobrý :wink:
10. únor 2010 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Simi nešpinila jsem, ale slyšela jsem od hodně holek, že špinily, měli tam hematom a ten časem sám zmizí, jen to chce hodně odpočívat a nožky nahoru, umí to být i po nějakém vyšetření, pokud ti dělají třeba vnitřní UZV, ale rozhodně k lékaři běž a myslím na tebe, ať je vše ok

ta krev je čerstvá nebo hnědá?
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
Simi taky nee, ale jak píše Renča, mohl se tam udělat hematom nebo po vyšetření. Uvidíš u mudra, ale držíme palečky, ať je to dobrý :wink:
10. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.