• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni neboj,někdy to poskládáte :wink:
11. únor 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
Kači no snad, já už to chci mít hlavně naskládané ve skříních :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
To věřím..ale tak nábytek už ej doma,tak apson první krok ne?
11. únor 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Kačí - takže zařízeno domlueno? :dizzy_face: :dizzy_face:

REni- vydrž do neděle bude pokojíček jedna radost :dizzy_face: :dizzy_face: a pak nafoť ju? :dizzy_face: :dizzy_face:

čajík mám v sobě, kakaíčko bylo ráno - že vy se vždycky trefíte, co jsem měla a teď si jdu udělat ředěný džus a jdu s Vámi chvilku kafrat a dát si bounty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: než zalezu do pelíška a budu chrupat :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Simi zamluveno máme,teď mají provozní dovolenou tkaže po 22. domluvíme zbytek..tkaže se moooc těším.Tam bude fakt pohádková svatba!Už s efakt nemůžu dočkat.Tak nějak sjem ráda,že nemusím čekat dlouho,ale jen 2 měsíce :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
Simi, pak nafotím :wink:

Kuba se naučil držet správně tužku :slight_smile: jen teda je levák a třeba kreslit mu s rukou sluníčko, je kapku problém, musím taky levou, aby na to viděl :grinning: to pak to sluníčko teda vypadá :grinning:
11. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
My jsme praváci,všechno chytáme do pravé..málo co bere levou a většinou si to přendá do pravé
11. únor 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, tak se dneska taky hlásím. Ráno jsme hned frčeli pro prašulky a na poštu je hned odevzdat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Musím uklízet, odpolko přijde tchýně. Ono tu teda docela uklizeno je, ale ona je jiná, tak šůruju :grinning: I když zase se kvůli ní nepo... jde za malým :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
no já čekala taky jak se malá vyvrbí - já levák, manža pravák ale ona je od malinka pravák jak poleno, v levé se jí nelbí nic.

:grinning:

Reni na fotečky už se moc těším, jsem zvědavá jak to bude vypadat v kompletu

Kačí už jen 2 měsíce, no to je fofr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: než se naděješ bude z TEbe mladá paní :slight_smile:

Makry - kašly na úklid s námi je líp. Ať si tchýně vyšůruje podle svýho :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Kuba je levák jak poleno, baští levou, kokinka si bere levou, maluje levou, prostě všechno levou a už jsem přišla na to, jak s ním malovat :grinning: jen si sednu naproti a maluju pro mě hore koty :grinning: ale pravou :wink:
11. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
No jo a doufám,že těhotná mladá paní :dizzy_face:

Jinak Marky,též bych to mco nepřeháněla :wink:

Jinak Tom je též levák,ale malý teda ne no
11. únor 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
Reni - super, hlavně že jsi si poradila :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Simi a já pak budu poslouchat řeči :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný takový...ona je puntičkářka...jen uklidím nádobí (což běžně nedělám hned po umyatí :sweat_smile:) zametu a vytřu a je to...jenže prvním úkolem je uklidit Adýmu tuu hraček kam patří :grinning:

Ještě nakouknu :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Adý jinak zatím není vytříbený...občas pravá občas levá...uvidíme, co se z něj vyvine :sweat_smile:

Jo a s úklidem v rozumné míře, ale furt je to víc, než bych se honila jen pro nás :grinning:
11. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Jasně, ať ti vyšůruje tchýně :grinning:

Simi, jsem taky zvědavá, ale celý komplet nevím kdy bude, ještě nám nepřivezli jednu skříňku :sweat_smile:

Jo holky, si představte, že z 45 dětí ve školce, je tam 12 dětiček, jinak všichni marod :pensive: no to jsem zvědavá, na jak dlouho tam Anička vydrží :fearful: Dneska se jí nechtělo ani vstávat, tak říkala, že dnes do školky nejde, když jsem to pak viděla, tak jsem si říkala, že jsem ji možná měla radši nechat doma :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
tý jo, tak to je marodnost solidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tohle se netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až začne Terka chodit do školky, to bude síla ta docházka :confounded:
11. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
u nás je levák švagrová a Lucinka, jinak všichni praváci :grinning:

Zase se říká, že leváci jsou inteligentnější :grinning: tak uvidíme :grinning:
11. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
hojte mám chvilu
valím na školení preauditu mě jebne fakt ale musím no
pak na poštu a pro gojgynku ven
11. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Simi ani nemluv, když dovedeš zdravé dítě do kolektivu, kde z 20 dětí 15 kýchá, lítá jim zelený sopel a chrchlají jak u černého kašle, tak si pak říkáš, jestli nejsi matka tyran :frowning2: to je horší jak u mudry v čekárně :angry:
11. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Já jdu za pár minut pro Aničku, viděla jsem je jít na procházku, berušku moji malinkatou :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
týjo a ty maminy je tam vodí ty děti doi školky???Já být účou tak děcko nevemu
11. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
No to se nedivím, člověk na jednu stranu chce aby se dítě zapojilo do kolektivu a naučilo se nějakým pravidlům, ale na druhou stranu to co druhou návštěvu odnesou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
No učitelky nadávají, ale řeknou maminám, až když má děcko horečku :frowning2: a jsou i takové matky, co děcko prostě před odchodem do školky nadopují lékama na horečku a jdou do práce, já chápu, že teda potřebují jít do práce, ale snad ne za cenu zdraví dítěte :angry:
11. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
tak to nechápu vůbec.smutné
11. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
tak tomuhle taky neporozumím, žádná práce by mi nestála za to abych dítě v horečkách vrzla do školky :pensive:
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
holky, kdyby jste viděli, co malý včera večer zase sežral

2 a půl krajíce chleba se sýrem, jedno či či a 250ml kaše a furt řval papat :grinning:
11. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
asi tak nějak
já jsme domluvena s mým mudrem že kdyby něco hned mi písne nemocenskou, ale i v práci mi když tak dají volno :wink:
11. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
no a Anička hodinu po obědě ve školce si dala 3 talíře kulajdy, ale dospělácké porce, co bych si dala třeba já :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
renat to říkám otesánek za chvilec vás spapa :grinning:
no myslí že je tam šidí ty děti nebo maj takový výdej energie?
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Já jak vidím, že začíná kašlat, tak už ji nechávám doma, jsem doma, tak není důvod ji tam trápit, nikdy nevíš, kdy začne dítě horečkovat :frowning2:
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.