• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Díky za pochvalu.
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Dani moc si to užijte :dizzy_face:

Já mám připravené brambory, oloupané mrkvičky a musela jsem se najíst, přepadl mě hlad :sweat_smile:

Simi super, že jste už zdravoučký :dizzy_face:
12. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Dani - taky krásný víkend, mocinky si to užijte, moc se neopijte a hlavně ať se vše vydaří. Štastnou cestu a čau :wink:
12. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Já ted hledám kdo mě dojede pro antibiotika pro Pavlu.

Já mám asi už všechno nakoupeno. Ještě mě něco přijde, ale to bude asi větší. Tak to bude na příští rok.
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Simčo já už taky chci být o.k. Dneska tu lezu jak lazar. Spala jsem asi 4 hodiny.
12. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Marti - no já tě akt lituju,nejdív Tomík, pak Pavlínka a teď ty, veze se to s Vámi teda pěkně

a holky, co vaříte, já fakt zase nevím :frowning2: :frowning2:
12. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Já dobrala antibiotika v úterý. Ale dneska v noci jsem to vrhla , asi jsem těhotná s práškama :grinning:
12. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Marti, že by? :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Simi já dělám dušenou mrkvičku :slight_smile:

Pozdravuje Vás Pavlínka...prý porod byl děsně rychlej, že se sama divila. Ani klystýr nebyl a na jedno zatlačení byl Vojtíšek venku :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Jé ta se má. Já rodím ty oběšence na pupeční šnůře :slight_smile: A Pavla byla jak na ,,džampu,,, ven dovnitř ven dovnitř.

To by muselo hodně svítit sluničko v lednu :grinning: , abych byla :grinning:

Já mám jahodové knedlíky
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Teda já jsi dám piškoty a rohlík
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Tý jo Marky, to je super, tak takhle bych chtěla rodit druhé, já chci takýýýýýýýýýýýý, snadný rychlý a pohodový porod.

No a já už mám rozhodnuto, bude plněná vepřová roláda se šťávou a rýže :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Holky jak mě není dobře, tak jsem magurek lila aviváž do pračky a samo, že jsem aviváž přelila a ted mě tu páchne ten sladkej puch. Brrr
12. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Simčo ještě čekej jsi moc hrrr na ten porod :grinning:
12. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
TakY byhc brala takovej porod...pokud jsou porody dědičné,tka takový porod mít budu...já byla na světě za 2 hodky od první kontrakce
12. únor 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
Marti, já neříkám že hned :grinning: :grinning: to by bylo hodně špatný :cry: ale já si počkám na léto :slight_smile: a pak si přeju rychlovku

Kači -u nás v rodině jsou taky docela pohodové porody :slight_smile: takže snad to bude platit tak i dál

no a já už mám masenko v troubě, malá te´d ještě dlabe polívku ze včera od babičky a pošupajdí do hajan. :slight_smile: a já si dám půlhodinky voraz, :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Náš malý taky šel do postele,tak mám klídek.

simi určo :wink: Taky ybhc už chtěla těhulit.Ale ejstli se teď zadařilo musím počkat ještě aspon týden
12. únor 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
No Kačenko, snad to vyjde a už by jsme tu byli 2 :dizzy_face: :dizzy_face: bylo by to super, takhle jsem na to sama samotinká :frowning2: já chci někoho do party :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
No třeba jo...uvidíme uvidíme... :wink:
Dneska mi malý vůbec nechce jíst,jen si párkrát kousnul do chleba a pak pomazánku matlal po tv atd :angry:
12. únor 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
No ten je šikovnej :grinning: :grinning: máte teď ostřejší obraz na TV, co? :grinning: :grinning:

malá toho zatím taky moc nesnědla, ale ona to dožene, nebojím se :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
No jako šlo to dost blbě dolů..teď rumpluje s postýlkou,jestli ta se dožije druhého mimi bůh ví
12. únor 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Teda DAvča se nám vybarvuje :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jo je to děsnej raubíř..pořád šikanuje mamčiného psa,,když tam jsme.Najíždí do něj autíčkem,vytlačuje ho tělem nebo si na něj sedá :grinning: Má fr. buldočka
12. únor 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Chudák psisko - no tak malá ma naštěstí ze zvířat respekt :slight_smile:

A vypadá to,že hodné miminko se Ti vytrácí, bude to chlapák :grinning: :grinning: zlobítkovej :grinning: :grinning: ale co furt lepší než ušlápnutej kňoura :wink: musí ti taky ukázat, co v něm vězí :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ale on je jináč hodnje,krásně spinká,když někde jsme tak je taky moc hodný,tkaže on je vyloženě jenom rošťák malej :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
no a to k chlapečkovi patří :dizzy_face: :dizzy_face: prostě je to kluk jak buk :slight_smile:

Malá je zase typická ženská - ukecaná, ale hérečka,nedej bože aby spadla a někdo jí viděl, to jsou potom opery, když si jí nevšímám, tak nic nebo jen příjde, že chce pofoukat bebino :grinning: :grinning: všechno zbytečně hrotí, ale jinak je tay moje a za nic bych jí nedala

Holky je to možný takhle brzo? :confused: :confused: :confused: já asi cítím pohyby, to co mě ťuká do ruky - tak něžně a lehce, nemůžou být zaražený prdy. Ale příjde mi to ujetý v 15 týdnu :confused:
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Simi tak třeba jo...já na prvorodičku sjem cítila taky pohyby v necelém 18tt,tak proč by ne,když čekáš druhé :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jo je to typickej kluk..ale naštěstí hdonej,všude ho chválí,ale hysterák též umí chytit :grinning:
12. únor 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem trošinku poklidila pokoj. A přišel Milan uvařil polévku a já šla hajat. Probudil mě švagr, chtěl vědět kde sídlí Mudra.
Ted douklidít :confounded:
12. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Simčo klidně to pohyby jsou.
Oni to roštaci umí rozbalit všici :grinning:
12. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Holky v pondělí ais asi budu objednávat šatičky..sice je to risk zda stihnout dojjít,ale měly by dojít nejpozději do 4 týdnů :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.