• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
díky fakt moc holky..
jinak my se právě s kUbíkem cpeme kulajdou s koprem, a pomalu se chystáme pro Ondru do skolky, a pak tradá na očkování, a k babí :grinning: takže ´dneska to bude v pohodě.. :grinning: ještě teda stihnout tu čistírnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz
To já se jen učit,ale vůbec se mi nece :unamused:

Jo a Marky ten penzionek s emi lbí,já jsem pro :wink:
15. únor 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo budu péct :wink:
15. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Jsme doma. Jsem objednaná na gyndu (zase :sweat_smile:) vyřídila jsem si novou kartu do banky a pak jsme šli za holkama a malej se sebral a šel si hrát :sweat_smile: :dizzy_face: Ještě párkrát takhle s holkama vyrazíme a už to nebude srabík a bude si i hrát :dizzy_face:

Teď se ládujeme a mlaďas pofrčí spinkat :slight_smile: A já uklízet, je to tu jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak já piju kafíčko,za chvliku půjde malý spát a já se pokusím učit.

Marky to ej supr,že se malý tak otrkává!Náš malý se bojí když děti ječí nebo tak.Teda myslím starší děti
15. únor 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
U nás už se spinká a já budu uklízet až potom, teď se mi nechce :grinning:

Kačí jsem ráda, že už se mě jen nedrží a taky nemá rád jekot ostatních a je jedno, jestli mladší nebo starší :sweat_smile: Ale bylo to super...zítra přijde dopo tchýně, v pátek dopo zase kavárna (slíbila jsem to Adýmu, jak nechtěl domů :grinning:) a odpo v MC ty narozky :dizzy_face: začíná se mi plnit týden :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Náš malý taky děti miluje jakékoliv,ale jak jsme byli teď u známých a ty jejich děti jsou trošku hlučnejší,tak se jich bál..
No koukám,to máš pěkně naplánované.. :wink:
15. únor 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to Adýs teda nemiluje žádný děti, ale zkousne je, když jsou daleko a zticha :grinning: :grinning: Sednul si tam na zem, natahal si tam předtím auta, a byl fest spokojenej :sweat_smile: bobeček můj a na cestu domů jsem ho musela ukecávat, furt mi zdrhal :grinning:
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
čaute
vypadám luxusně rýmu hlavobol, červené oči fakt luxus a to tu musím strašit do 6ti :unamused:
15. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Luci drž se...já nesnášela chodit nachcípaná do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
já nejsem nemocná ako úplně že by mě bolel celej člověk ale i tak to nesnášim, jenže dnešní nemocenská stojí za pikaču,
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
No to mi povídej...Romčovi už to takhle stálo za pendrek a tenhle měsíc (jak to letos snížili) mu přišlo ještě o 1500 míň :confounded: Hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
jojo berou tam kde už skoro nic není a přidaj na velikou hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí přesný...upřímně si neumím představit, mít takovou nemocenskou pořád :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda, že už bude víc peněz a tak za měsíc za dva už budeme na normálu :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Hlavně,že je vidina,že bdue líp..kdyby to nemělo skončit,tak ej to fakt děsný
15. únor 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
No to mi povídej...mě už ke konci držel nad vodou jen ten Romčův návrat do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
To věřím :unamused:
15. únor 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ale už je líp :dizzy_face: prachy zatím teda horší :grinning: ale aspoň mám doma volněji :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jo to věřím..já ybch brala,aby byl Tom s náma,ale taky jen určitou dobu
15. únor 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Babuchy, :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiřinko vše nej k tvému dnešnímu svátečku, štěstí zdraví, pohodu a spokojenost a klid v srdíčku přejeme

a holky - mám výsledky screeningu :dizzy_face: :dizzy_face:

JSEM ŠTASTNÁ, ČEKÁME ZDRAVÉHO BROUČKA A VÝSLEDKY JSOU LUXUSNÍ :dizzy_face:

downův syndrom - riziko - 1: 17000

edwardsův syndrom - 1 : 44000

a pataůův syndrom 1 : 145 000 takže parááááááááááááááááda. Jsem šťastná a tentokrát mě na plodovku nikdo nedostane :dizzy_face:

Dani pěkné fotečky z dovči, fajn, že jste byli pospolu a krásně jste si to užili :dizzy_face:
15. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Simi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi to je paráda :dizzy_face: Blahopřejeme :dizzy_face:
15. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
holky - díky -no zářím jak sluníčko - :dizzy_face: :dizzy_face: teď už jen broučka v pořádku donosit a porodit :grinning:
15. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
simonko úplně moc moc moc ti to přejem a jsme happy aj za vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Jiři samo plácám po hřbetě a vše nej k svátečku
15. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
no babuchy,tady to dneska vázne.

Jak jste prožili Valentýna, byla Romantika, nebo to proběhlo v poklidu?

my si s manžou si zašli na výborný obídek do fajn restaurace a já protože to nemusela vařit a čuchat, tak jsem si pošmákla. Dostala kytičku a bylo fajn. A jako bonus večer česání vlásků a namazání a namasírování bříška a celkově to bylo o klidu a takové pohodičce :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Teda Simi, tak to jste si fakt užili :wink: My nic, neslavíme to :slight_smile:

Jinak já odpolko malovala malýmu krtečka na zeď :sweat_smile: tak nebyl čas a Romča stejně počítač blokuje :grinning: Večer ten obrázek snad dodělám a zítra fotnu...jestli mi teda vystačí barvy :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
simí já byla nabodnuta vycákana a dobrý :grinning: jahody jsem ssi koupila sama :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Luci někdy vám ten apetit fakt závidím :grinning:
15. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Marky - my to taky nijak neslavíme, bylo to takové symbolické a ten obídek byl moc fajn, babička hlídala a my si ho užili v klídku a pohodičce

Luci - no, vy máte ale Valentýna 3 x do týdne, že? :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.