• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Já chci jeden větší na stůl,pak nějaký obyč na rozkrájení do výslužek,mojí mamce budem dávat perníkové srdce a tatínkům flašku..Tomova mamka tam asi nebude,takže tak..ale musím vybrt prostě ten hlavní
15. únor 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Kači a do jaké barvy?
15. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Kdo povede Toma k oltáři? :confused:
15. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
tak jsem taky mrkla na penzion Tereza, a krom toho že je to neskutečně daleko tak se mi to zdá taky maličké :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
Dano di vínova....a povede ho buď babička nebo půjdou s Davídkem nbeo moje mamča
15. únor 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
Kači i dort chceš bílo vínový?
15. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
15. únor 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
vám topřijde malé????? mě to teda stačí.....
jo gojgy je nachcípaná ode mě
rýmu jako hrom a ted půlhodiny plakala a ne a ne přestat takový ten bolavý plač tutynka moje frkla jsem ji panadolek, neb se mi zdála teplejší )přikrytá nebyla) a odsáty soplíky a už nyná...takže čtvrtečení prevenar se teda odkládá :confounded:
15. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Luci,tak snad bude brzo fit :wink:
15. únor 2010 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
jj sluečko koje jdu si dát paralen,
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
překlad slunečko moje...píšu fakt jak nalitá
15. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
hoja

Luci beruška malunká, ať je jí líp

Anička si taky stěžuje na krček :unamused: tak uvidíme

Kači http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2361251&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F ten měla Yg z května

Simi, obr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
holky, to je tak daleko ten penzion :sweat_smile: nevím nevím, jak to naše děti zvládnou :fearful: Anička minule 7x blila i s paralenem a to jsme jeli necelou hodinku :astonished:
15. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
bobinkamalá.....tak holky já nevím kam přizpůsobíme se termín mám volnej auto zamluvené taky
15. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
no Reni začínám mít tak trochu stejný problém, deti sice naštěstí neblindí,ale v autě se kubíkovi už fakt moc nelíbí. a navíc Jirkovi se semnou dvakrát nechce, sama nepojedu :frowning2:
15. únor 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz
jiřo já ho překecám vsad boty :wink: k vám neběhnu někedy a uvidíš..... :grinning:
15. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
no to si počkám :dizzy_face: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
No Jirka taky není zrovna odvázaný :sweat_smile: ale říkal, že kvůli mě pojede :wink: a já zase přemýšlím, jak to zaonačit s dětma :confounded:

Jo a to jak dlouho tu cestu Kuba vydrží, to taky opravdu nevím, řádí, jen když jedeme do města :grinning:
15. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
jiřo jako pojedeš nebuj :grinning:
kočky kecala bych ale fakt sem off, jdu ke gojgynce soplit, soplíme společně
15. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
dobrou marode.. já si jdu dolakovat nehty a jeste predtím povesím prádlo..dobrou noc kočky, ozvu se odpoledne :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz
já jdu dát nad Aničku navlhčené prostěradlo, sklidím hračky v pokojíčku a jdu chrnět k telce, budu čekat na Jirku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a snad se i něčeho dočkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
Ahojky... Noc nic moc, Adý se furt budil.

Ohledně penzionu...celkově je to nás 27 a tp počítám i děti v postýlkách, takže kapacita 25lůžek bohatě stačí. A ohledně dálky...je to jen o kus dál od Lipna, který jste osdouhlasili...Adýs taky cestování nemiluje, takže případná cesta bude dlouhá a s přestávkama. Ale pokud to chcete odpískat, tak se vyjádřete hned, ať víme na čem jsme a zbytečně tu neplánujeme něco, co ani neproběhne.
16. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
Přiznám se, že pro mě to bude finančně náročný, takže jsem přemýšlela, že ani nepoojedu, takže byste si pak vy moravačky (všechny jste z toho konce :sweat_smile:) mohli najít něco blíž a já bych se přidala zase až příští rok...
16. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
hele marky pokud cheš to takto tak něco najdem......já chápu prašule jak nejsou a sotva začal Romeo vydělávat tak je třeba dokoupit spoutu jiných věcí....takže já se přizpůsobím většině
16. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
ale máme sakra málo času
16. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
Luci pořád nad tím přemýšlím...moc ráda bych vás viděla, ale bude to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi by to bylo nejlepší, ale štve mě to :frowning2: Co jsem zjistila, tak penziony volný jejště jsou, a takhle by vás bylo ještě míň a neměly byste to tak daleko.
16. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Nazdárek kočičandy :wink:

Anička chrchle teda řádně :confounded: má sopel a trošičku zvýšenou teplotku, zatím jen 37,1 ale uvidíme, co bude dál :fearful: Zatím k mudr. nejdem, když tak až zítra nebo pozítří, kdyby teploty nějak stoupaly.

Ještě mě to čeká zase s Kubou, to je fakt prdel mít 2 děti :sweat_smile:

Marky nějak to pořešíme, pro vás to je teď asi opravdu slušná finanční šupa :confounded: ale moc ráda bych tě zase viděla :confused:
16. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Reni já to letos fakt odpískám...je to dost brzy po návratu do práce a peněz je fakt málo, tak si to letos užijte někde blíž k sobě a příští rok to vyjde :wink: :dizzy_face: Taky bych vás ráda viděla, třeba přijedeme v létě k vám :wink:
16. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
No vidíš Marky, to by taky šlo :grinning:
16. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
To by fakt šlo :grinning:
16. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.