• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
dobré ránko,

co to čtu? Marky chápu vaší situaci, ale budeš nám tam scházet jestli nepojedeš jsi naše se vším všudy a my by jsme tě chtěli vidět :frowning2:

Jinak co se týče cesty, byl by to nářez a my by jsme to museli udělat asi na noc a potom to nějak pořešit, najednou by to Terky možná taky nedala, je to fakt kusanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo potom vyrazit nad ránem aby dospala kočena ještě v autě.

No pokud by to bylo blíž, abych pravdu řekla, ani já bych se nijak nezlobila, přece jen už budu těhotná docela vysoko - 28 tt, takže čím blíž tím líp, ani já asi nebudu zvědavá na daleké cestování, ale kvůli vám bych to zvládla to je jasný

Jinak Gojgynka ať je brzo fit, hnusná zima ať už skončí, furt to na ty děti tady přeskakuje a nemají chvilku klidu.
Aničce to samé
16. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Marky,tak to je škoda,že se neuvidíme :frowning2:

Všichni marůdci ať jsou brzo fit :wink:
16. únor 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi hold to letos zmáknete bez nás a příští rok si to o to víc užijeme. Je pravda, že je to opravdu daleko a pro tebe by to bylo asi jako pro ty děti :sweat_smile:

Frčíme pro prašulky, ať tu na nás tchýně pak nečeká...nakouknu později :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Simi bylo by to nějakých 360km :fearful: i na nás náročné a těhulky nejsme :wink: Ale 4 hodiny autem s Kubou a Aničkou si nějak nedokážu představit :sweat_smile:

Holky a kde by jste se teda chtěli slézt? Někde kolem Brna?

Marky, teda ale fakt budeš chybět :confused: :cry: Když tak přifrčíš na prázdniny :grinning: a pak by jsme si mohli dát scuka s holkama v Brně nebo vláčkem zajet do Ústí :grinning: Je to jen něco málo přes hodinu cesty :wink:
16. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
REni já možná taky přijedu, můžu? :grinning: :grinning: máme na jaře, sotva se v na jaře oteplí, v plánu výletování na Lednici -konečně - loni na to nedošlo :sweat_smile: tak se stavíme na kafčulko, uvaří mi ho? :grinning: :grinning:

To Brno by šlo, máme to autem 2 hoďky -nebo Olomoucko? to by bylo asi na střed pro všechny?
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
renat klidně pohledejte já jdu hledat takejc
16. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Mě je to fuk,malý v autě vydrží,Tom rád pojede dál,takže my se přispůsobíme :wink:
16. únor 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Simi, jasně že se musíte zastavit, uvaříme kafíčko, napeču buchétku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už teď se na vás moc těším :slight_smile: :grinning: přijede i Kačka, že jo Kači :wink:
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Pro mě by bylo nejlepší jet na dovču vlakem :grinning: ale když to bude někde kolem Brna a Olomouce, tak to snad zmáknem i autem, stavíme se v Olympii na meka a pak budeme pokračovat, tak to snad dáme :grinning:
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
No jasně,když to budu vědět dostatečně dopředu. A doufám Reni,že se slezem někdy teď. Kdy máš čásek?
16. únor 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Kači, to záleží teď na Aničce, jestli nebude marod :unamused: a pak na Kubovi :confounded: takže dneska ti nepovím :confused: Ale určitě se slézt musíme, už se mi stýská :confused:
16. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Jo mě to pak taky došlo,že máš doma marůdka..tak snad budete brzo fit a my se slezem. Jen nemám čas příší středu a čtvrtek,to mám zkoušky,tu co jsem měla mít teď si posunu,se to nestihnu naučit,jak jsem byla marod
16. únor 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
tak já jdu taky něco pohledat, snad něco najdeme :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Kurník,už se chci té nemoci zbavit,zase mě bolí když kašlu.Už mě to fakt neba :angry:
16. únor 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky mrzí mě to, ale letos to tak bude nejlepší :frowning2: Ale je mi to líto, těšila jsem se na vás. :cry: No snad v tom létě by to mohlo klapnout :slight_smile:

My vybrali penízky, nakoupili a poklidila jsem, tak tchýňka může dorazit :sweat_smile: Jo a dám vám fotečky toho krtečka, ale nesmíte se mi smát :grinning:
16. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Jo ale teď jsem si koupila pořádný štětec a barvy, tak to dneska dodělám a pa hodím kompletní foto :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
no tak já se nepodívám nejsem na facebooku, takže ode mě asi kritiku nedostaneš :grinning:
16. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Tak počkej, pokusím se to zmenšit a hodit sem :grinning:
16. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Tak na FB smazáno, snad mi to nesmáznou tady :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Marky supr :wink: Ale ašeho Dádu víc zaujal vás Áda :wink:
16. únor 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: :grinning:

Adýs je narcis, taky na těch fotkách čučí na sebe :grinning:
16. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jo to náš David též,ale on celkově rád čučí na děti
16. únor 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
To on taky, ale jeho fotky jsou prej nej :grinning:
16. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Byla tu tchýně, hodila mi do ruky tašku s polívkou a žemlovkou a že přijde odpoledne :sweat_smile: Tak se láduju :grinning:
16. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Marky - dobrý - jsi talent, dát tuhle předlohu mě, tak z toho vyleze paskvil a ane krteček. A až bude vymalovanej tak bude vypadat krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
Simi děkuju :dizzy_face: Já s malováním skončila u domečku, tak je tohle pro mě jak od Picassa :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
marký náhodou krásnej seš šikovná až bude vymalovanej :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
No uvidíme, co z něj vyleze, ale děkuju :dizzy_face:

Teď jsem nakrmila malýho polívkou :dizzy_face: byla moc dobrá...na žemlovku se tvářil jako jeho otec :angry: :grinning: normoš si jí dal do pusy, zakřenil se, říká že dobrý, ale už nee :grinning:
16. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.