• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky :grinning: :grinning: :grinning: není náhodou synátor po něm? :grinning: :grinning:

a já bych si žemlovku dala, mám ráda teď neutrální jídla :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak Adý spinká a hlásím, že vymalovanej krteček vypadá ještě nemocněji :sweat_smile: :frowning2: Nu což, je to z lásky :sweat_smile: pak fotnu :grinning:
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
u nás se taky hajá :dizzy_face: už hodinku, tak to už asi nebude na dlouho

a Marky - hlavně že je to z lásky, Adámkovi to je jedno, jestli bude vypadat nemocně :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
U nás se ještě enspínká,ale brzy půjde!
Já řeším krizi,zda si posunout zkoušku či ne.Jako neumím to vůbec,takže byhc si to čtvrtka stihla amx přečíst,ae prý je nechala opisovat,ale zase když to neumím tak to stejně moc neokecám.Tak nevím zda to risknout nebo ne
16. únor 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Marky, moc šikovná :slight_smile: krťák je super :wink:

zítra jdeme k mudře, Aničku bolí při kašli na průduškách a má trochu teplotu, tak uvidíme, ale i tak se s ní chci domluvit zatím bez antibiotik
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
U nás se hajá taky skoro hodinku, uvidíme, kolik ještě dá :sweat_smile:

Simi já vím, že to Adýmu vadit nebude, ale mě to štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hold Picasso ze mě fakt nikdy nebude :grinning:

Kačí záleží jak se na to cítíš...zkusit to můžeš a zopakovat kdykoliv taky :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
Beruška Anička...tak ať je brzy dobře :slight_smile: Posíláme uzdravovacího hubana :dizzy_face:

A za pochvalu děkuju, je jetej ale jak říkám, dělanej z lásky :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Kuba spadl z postele, nevím jak, jestli se švihl do hlavy, ale snad ne :wink:

jo a koupila jsem slepici :grinning: teda zmraženou :wink: a bude polívečka a paprikáč

A Aničce se asi začíná hýbat zoubek :astonished:
16. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Reni - teda ty máš děti kaskadéry - ale hlavně že to ustál :grinning:

Aničce ať je brzo líp

A Marky - neboj krtek dopadne dobře :wink: nepodceňuj se :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Marky, díky za uzdravováka, snad zabere :wink:
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Kuba je opravdu kaskadér, každou chvilku sebou odněkud švihne, ale dobrý, minule měl krvavý škrábanec přes celé stehno, ani neřekl, že si to udělal :rolling_eyes:

jo a dneska řekl větu o 3 slovech :grinning: mami hají a-a

to znamená, mamina mě položila a přebaluje :grinning:
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Reni - no to je šikulka.

Terka taky v poslední době už krásně skládá krátké věty, Furt slovíčkovala i když hodně a teď mele jak o závod

Třeba - papat - budeme - rohlíček s masíčkem

nebo

k babičce pojedem, autem pá.

a hned potom letí a řekne - oblíct musíme a boty dáme :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Simi, tak do takového kecání má Kuba ještě sakra daleko :grinning:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Reni však má ještě čas. :wink: já myslím, že my v jeho věku skládali tak max 2 slabičná :wink:

ale víš co je to odpolko na prochajdě? ona tu pusu prostě nezavře a mele a mele a já musím furt odpovídat až mě pusa bolí :grinning: :grinning: no je hold asi po mamince, tak mám co jsem chtěla :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25776888&tab=0

tak tyhle gaťky si asi objednám, už mě ve všem tlačí pupík a po Terce mám jen teplejší, tak tyhle budou fajn i na jaro i léto, dají se krásně ohrnout :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Simi ty jsou super :dizzy_face: a za super cenu, jdi do nich :wink:
16. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Reni - jdu do nich, jen čekám až mi odpoví prodejce na jednu otázečku ohledně velikosti a když to bude OK tak objednávám :slight_smile:

No a až malá popápne, tak vyrazíme do Mateřskýho centra :slight_smile: tam se malá vyřádí a unaví a mě to nestojí moc energie :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Simi to je ideální, není nic lepšího, když se dítě vyblbne a unaví a téměř nic tě to nestojí :grinning: já teď zase musím dělat komedii doma, od rána už je to snad 8 knížek a brm brm a éro malovat a Anička chce vystřihovat a navařit a uklidit, vyprat, ale však to znáš :grinning:
16. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
no mám to přece jen v jednom podání, takže o polovinu míň práce.

ale je fakt, že co jsem těhu,tak do MC chodím ráda, protože to mám naproti baráku asi 50 m chůze a malá se unaví bez mé pomoci, což teď oceńuju :grinning:
16. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
jé to máš super, tady MC není, bývalo jakože ve školce, jeden den v týdnu, ale už tam nikdo nechodí, takže se o zábavu musíme postarat sami :grinning:
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
týjo ženský.....kdepak ste
jdu se okoupat a uvařit coldrex at mám s kým kecat výjmečně se mi nechce žehlit
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
já dám spát bandu, dodělám omajdu a jsem tu :wink:
16. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Já okoupala Adýho a brzy asi padne...ale tady bude Romča, tak se z večerního kecání omlouvám :sweat_smile:
16. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
a my máme uloženo, malá padla za vlast. Stačili 3 hoďky v MC a padla jak podťatá :grinning: :grinning: a mě to stálo drbárnu s ženskýma a hrnek čaje :grinning:
16. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
je simí to je pajada co...
gojgy takejc padla
nakonec na žehlení musím nemám jediný bodýčko, ale to mám raz dva :grinning:
16. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahojky
dneska jen pár fotek v albíku........popis porodu dopíšu jindy.....dneska jsme se vrátili z porodnice, tak musíme nastavitě nějaký režim, abych z toho nezešedivěla
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Pavlí vy máte ale krásné kluky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oba jsou nádherní a Vojtíšek je takové to ňuchací miminečko, hned bych si ho podlachnila :dizzy_face:

A režim bude potřeba :wink: hlavně když ještě i Matýsek je drobek, já to měla přece jen o 3,5roku od sebe :wink: to už byla brnkačka :grinning:
16. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
jo a u nás už se taky spí :grinning:
16. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Pavluš ahojky :dizzy_face: Už se moc těším, až Vás všechny uvidím :dizzy_face: A držím palečky, ať to s klukama zmákneš :wink:

My frčíme spinkat a ráno páček :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
pavli - ještě jednou gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Vojtíšek je krásný a muchlací a ta fotka společná s Matýskem - to je doják :dizzy_face: :dizzy_face: to mě rozhozené těhuli nedělej :grinning: :grinning:

já byla dneska paf v MC - dostala se mi do rukou krásná 4 měsíční slečna. No a malá příběhla, hned jí dělala malá malá a pak i když jsem jí vrátila zpět vlastní mamince tak té malé princezně nosila hračky a pak dokonce dotahla z vedlejší místnosti hrací deku. NO bylo to kouzelné - z malé bude asi pomocnice :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.