• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi určitě bude beruška pomáhat :dizzy_face:

ale počkej, až se o tvoji přízeň začnou žárlivci prát :sweat_smile: bože to je pak veselo, Kuba odstrkuje Aničku, Anička dřží jak hlůpý dveřa, nebo když mám Aničku na klíně,tak kuba ječí a snaží se ji stáhnout :sweat_smile: je to veselé :grinning:
16. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
pavlinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc gratuluju, asi ti vojtík dal zabrat co?
už se těšim až písneš víc
já odcházím směr ložnice,furt mi není okej

zítra jdemna radnici kvůli sousedům tak držte pěsti, doufám, že bude konečně klid
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
já chci rodíííít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky chci ňuchací mimineško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Luci, já bych si to taky dala ještě raz, ale u nás by to bylo už opravdu moc :grinning:

Jinak noc dobrá, o půl čtvrté jsem kapala Aničce do nosa, ale teplotku nemá, jen Kuba po ránu je kapku teplejší, ale snad je to asi z toho, že byl celou noc přikrytý a máme tam nějak teplo, asi někdo pootočil termostatem, nebo je to možná tím, že v noci nemrzlo, tak je tam víc teplo.

Teď Kuba čučel na pohádku, už skončila, tak mě začne zase tahat a to jsem si uvařila kávičku :sweat_smile:
17. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás noc na pikaču...opět...nevím, co se Adýmu nelíbí :frowning2: Mám pocit, že ho bolelo bříško, ale šmátrá i furt v puse, takže bůh ví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska ještě nevařím, máme tu jídla dost :sweat_smile: bAle udělám štrůdl, včera jsem si koupila těsto, ale celý odpoledne jsme čekali na tchýni a ta dorazila až v půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrý :slight_smile: Brzy pofrčíme do města...doplatit složenky a juknout po plínách :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to štve :angry: :grinning:
17. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Marky, tak mě to štve, vždycky si říkáme, že už by to mohlo být poslední balení, ale Kuba mě pokaždé přesvědčí, že ještě jedno teda koupíme :grinning:

Taky jsme tu včera měli tchyňku, kdyby byla pokaždé tak v pohodě jako poslední dobou, tak řeknu, že máme fajn babičku, bohužel si to umí hezky pokazit svými výstřednostmi :wink:

no a štrudl bych si dala, ale nemůžu, ráno jsem vlezla na váhu a místo aby váha klesala, tak ještě kapku stoupla :angry: sice mám jakoby krámy, ale to mě neomlouvá, takže žádné sladkosti a víc pohybu :angry:

už aby bylo jaro, pořídíme pséka a mamina bude venčit v běhu :grinning:
17. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
my snad dneska pojedem pro ten rošt a matraci, zase nějakých 5 tis. v řitce a pak ještě očekávám tu poslední skříňku za 3700 :sweat_smile: a pak dokoupit šuflatkchosn a skříňky závěsné a poličky :confused: to se nezdá, ale vyjde to kapku draho :fearful:
17. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
Já na váho prdím, až se vrátím do práce, tak to půjde líp dolů...teď si musím užít :wink:

A já mám teď babičku taky super, akorát pořád musím poslouchat rady, co mám dělat a tak...jak kdybych byla úplně debilní :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale už se pomalu učím být jako Romča a pouštím to druhým uchem ven :sweat_smile:

A pesáka vám závidím, ale do bytu bych ho nechtěla...my jsme líní :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
já taky nejsem zrovna zastánce bytových pejsků, teda když jsou to ti malý duchnaři, tak jo, ale jedna známa měla na bytě dva salašníky a to mi přijde teda blbost :angry:
17. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
No já bych chtěla něci pidi, ale jsme lenoši a s ním musíš chodit ven :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Marky, tak si pořiď kočku :grinning: s tou nikam nemusíš a když jsi v práci, tak za tebou neřve :grinning:
17. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
No neumím si představit, jak by zkousla Adýho :sweat_smile: on je sice hodnej, ale zkoumá očička a tak :sweat_smile: ona by mu jí drápla a byl by řev z jeho strany...ne děkuju :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
guten tag
noc pajada i přes rýmu spinkali jsem do 7 :dizzy_face:
dám si cafo už mám na něj chut a jdem na radnici doufám že tam bude i ta trubka at si to hezky z očí do očí povíme
17. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Luci držím palečky...my se jdeme oblíkat a pofrčíme do toho města. Zatím čusík :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
taky mám pocit, že kočičku by Kuba ucasnoval, ten pes je přece jen něco jiného :grinning:

jak já se těším na jaro, teď má prý pršet, tak by mohl slézt ten sníh, ale zase bude blatíčko :rolling_eyes: já chci teploučko :dizzy_face:
17. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Luci, tak ať se to konečně vyřeší a máte klid :wink:
17. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
renat blátíčko jak blátíčko tohle bude, ale kolik hoven vyleze....a dlouho nenasaje, to bude lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
já už pokafrala, pokakala, navařeno mám, jen trochu uklidím kuch. linku a bude to :wink:

musela jsem Kubovi malovat auto a sluníčko a rybu a tatínka a éro, on je tím malováním a čtením posedlý, v poslední době chce pořád jen číst a malovat :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
no Luci, zahovněno je festovně :angry: dokonce se někdo vysral tchánovi před brankou do dvora :confounded: a taky si způsobně vytřel prdel :angry:
17. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
wau to asi hafík nebyl :grinning:
17. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
to asi fakt hafík nebyl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
valím se oblíkat poáčes pak písnu co bylo držte pěsti at už konečně je klid
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky,včea nám nešel net.

Jinak Pavli vítám tě doma :dizzy_face:

Už byhc taky chtěla pupík a za 9 měsíců ňuchňací miminko :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Koupila jsem u Rossmana plíny a jeli jsme domů. Teď jdu dělat štrůdlík, už se těším :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
dobré dopolko,

no tak mě zatím stačí ten pupík :dizzy_face: ještě se musíme s Terkou obě připravit na dalšího člena rodiny

a hurrrrrrrrrrrá vyšla nám přihláška do hudební školičky pro děti. 2.3 jdeme na zkušební hodinu a když se to bude Terce líbit od dalšího týdne budem chodit natrvalo :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám radost. Malá bude mít program, zatancuje si naučí se rytmice atd. No jsem zvědavá co všechno tam podnikají.
A navíc to máme za rohem cca 10 minut pěšky :slight_smile: takže paráda
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Marky - štrůdlíček bych si taky dala, pošly mi sem kousek :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jé SImi,to máte super :dizzy_face: Určitě s eto Terezce líbit bude!

Já s emusím pochlubit,že jsme se vykakali do nočníku...jako už docela chápe na co to je,jen si ještě neřekne
17. únor 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Kači - no tak to je taky super, gratuluju k prvním úspěchům do nočníčku, teď už se to krásně rozjede uvidíš a bude čím dál míň mokrých plínek. To je Davídek šikulka :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
To doufám,ale opravdu si zatím neřekne,takže tu plínu mokrou má no :unamused:
17. únor 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Hlavně že Ti chvilku vydrží sedět na nočníku :wink: zkoušej to v každé volné chvilce a pak hooooooooooodně chval, tleskej, raduj se a uvidíš jak se za chvilku bude snažit aby tam něco bylo. :slight_smile: U nás tohle fungovalo parádně, sice tleskala celá rodina a do toho hrál nočník, takže to bylo jak na muzikálu,ale mělo to účinek :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.