• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hojte tak uf uf snad dobrý paní mi veřila záznam sice vidět nechtěla, ale bohužel nebudu obeznámena s výsledkem, projedná socku (je rozvedená a bere prachy, tak nba co jdou, má uvedeno že žije sama s dětmi přitom tam je s tím zmrdem a chlastaj, no to bude ještě divoké :unamused: ale je fajn, že se konečně začně něco dít
17. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Simi no tleskáme a chválíme,tka uvidíe..jako yvdrží tma sedet krásně..někdy si právě jen posedí :grinning:

Luci,tak hlavně že se to bdue hýbat :wink:
17. únor 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
vám zavidím, sáruš nočník ne a ne akceptovat asi prubnem rovnou hajzlík nebo jí dám pauzu
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Luci a co ji třeba opsadit vdle sebe an nočník,když ty jsi na zchodě
17. únor 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
kačí na hajzl se vlezu jen já....tak malej je :grinning: leda na chodbě by byla ale to zas nevim :grinning:
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci - tak aspoň že vás vyslechli a snaží se něco pořešit

A s tím čůráním společným je to dobrý, taky praktikujem :grinning:
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
simií jo....akorát je milíto děcek, oni si ji proklepnou i ze socky a vyjde najevo že není samoživitelka a seberou love.....
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
No to asi jo :frowning2: je to blbý, ale na druhou stranu, kdyby se nechovala jak hovado, tak tam nejdeš
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
simií tpo jo...zase at ji daj poukázky na jídlo místo peněz které prochlastaj
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jak nás malý vždy pozoruje jak chodíme an záchod,hlavně Toma když čůrá :grinning:

Jiank no jo Luci,vždy to nejvíc odesou co za to nemůžou,ale přeci to tkahle dál nejde.I takhle ty děti trpí
17. únor 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
kačí...hany by už nešel s malou ani do vany...ona je děsná zvědavka :grinning: :grinning: :grinning: takže hany se zavírá...zase třeba nechu víš jaké jsou děti že tatínek má pindíka a koupe se s ní...to někdy vyzní... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ehm ehm podivně, takže nahatá s malou jen já
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
Tak štrůdlíky se pečou, dítko spinká a já se půjdu pak natáhnout taky, až to dodělám :slight_smile: ta půlhodinka je hned pryč :slight_smile:

Luci super, že se to hne :wink: a nekoukej na cizí děti...je mi jasné, že ony za to nemůžou, ale starej se o svoje a váš klidný spánek :wink: aspoň se matka začne chovat jako civilozovaný tvor, jestli jim ty prachy seberou :wink:

A Adý na nočník ani omylem, na záchod jo, ale taky si jen sednout :sweat_smile: no jednou to přijde :grinning:
17. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
No my tohle nějak enřešíme..navíc malý ej takykluk,že jo,tkaže čučí,že to táta má taky...jinak já když čůrám tka nic nevidí...ale dlouho jsem se s malým nekoupla,le as byhc neměla problém
17. únor 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
tak malá se s manžou taky nechodí koupat, ale pozoruje ho při wc a komentuje to že to musí slyšet i sousedi pod náma :sweat_smile: :grinning: :grinning: a nejlepší je že místo čurat, říká na konci K takže řve v té koupelně -. jeeeeeeeee tatínek čurak :sweat_smile: :grinning: :grinning: no a pak jak to děcko vychováváme :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
marky :grinning: mě se líbí jak seš vždycky s takovou věcí hotová, to já neumím, ted mám troochu výčitky.....no...ale to máš pravdu že to tak fakt dál nejde....akorát se můžu navýsost teď obáváat že budou naschvály, už strhli (beztak to byli oni) štítek na schránce....
17. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Simi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
simiíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted se tu řežem oba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kačí u kluka to není problém... :wink:
17. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
No jako jestli to druh bude holčička tka to zase bdue něco si na vše zvykat znova
17. únor 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
no jo, hold celá naše mladá a manža to taky rozsekl, protože místo pipinka říkal malé, že jí na maže krémem pečivo a ona zase vyslovuje píčivo :grinning: :grinning: takže já rychle předělávám na pipku aby mi na jaře nevyřvávala ve městě že chce čurak a že utřít pičívo :grinning: :grinning: :grinning: no je to s ní teď veselý :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Simi :grinning: :grinning: Malá je ďáblík :grinning:

Jina Adý se s velkým nekoupe a ani nesmí koukat, jak čůrá, páč pak by to velkýmu nešlo :sweat_smile: :grinning: Ale když se třeba převlíká, tak kouká a ukazuje a pak při přebalování, když si ho drtí (doslova :grinning:) tak haleká, že táta má taky :grinning:

Luci já tohle neřeším a cizí děti jsou mi buřt...je mi jich líto, to jo, ale já si je neudělala :wink: ať se stará ten, komu patří :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
simčo jako vy jste rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt prdel :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Simi tka u vás fakt musí být sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
babky jdu hajat před noční...
17. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Pa pa Luci..já dodělám štrůdlíky a padnu taky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
marky - no aspoň ví, po kom je a má v tom Adík jasno :grinning: :grinning:

Luci taková normální, že? :grinning: :grinning:
autor
Simi no ví to :grinning: ale nejlepší je, jak se snaží si šáhnout :sweat_smile: :grinning:
My snad půjdem brzo spát taky
17. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
no sranda to je, když vám to sem píšu ale při představě toho vyřvávání ve městě mě spíš polejvá pot nad tou ostudou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

LUci pa a pěkně si dáchni :wink:

já si jdu uvařit kafčo :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Já dopíjím ještě raní kafíčko!

SImi,no co,ostudy ještě zažiješ :grinning:
17. únor 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já si dám kafčo až s Romčou...už mi ale padají klapky, tak pak si snad stihnu ještě trochu dáchnout, než se Adý probere :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.