• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
kači - jenže oni si ty lidi nebudou ukazovat na mladou ale na mě jak jí vychovávám a s tím pupkem si budou řikat a to ještě čeká druhý :grinning: :grinning: :grinning: zrovna tahle :grinning: :grinning:

no ja na Pavla s kafem nečekám 5 dní je dlouhá doba :grinning: Marky jdi si spočnout :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Simi šla bych hned, ale čekám až se dodělají ty štrůdly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak je hoď ke mě já spát nejdu, dopeču je,ale zpátky už se asi nevrátí, štrůdl já tuze rád :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
No tak to si tu na ně radši počkám :grinning: :grinning: já je taky ráda :dizzy_face: a je to jediná "buchta" kterou peču :sweat_smile: takže tůdle :grinning:
17. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Hotovo!! :dizzy_face: nechám je ještě v troubě dojít, ale už jsem jí pootevřela a jdu se zhroutit...zatím pááááááááááá :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tak dítě v posteli,já jím, poklidila jsem ten bugr co stihl za dopoledne udělat.No a pak se uvidí,jestli si dáchnu nebo škola.Už se těším na pátek,budu sice 27dc,ale zkusím testík,když mám ty narozky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme se vzbudili ven nejdem je tam smog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže do pěti doma a pak tradá racchota
17. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
My čekáme až s enám tatínek vrátí z práce,respektive až vymění olej v autě a pojedeme nakupovat.Musím si napsat seznam.jináč bysme zas ekupovali blbiny
17. únor 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
My jsme se vyspinkali, dali jsme si s Romčou kafíčko, pojedli jsme a teď si budeme jen a jen hrát :slight_smile: Venku je hnusně, tak tam nejdeme :sweat_smile:

Romča už to zase zalomil :sweat_smile: všechno se vrací do starých kolejí :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Marky,tak to je dobře ne?
17. únor 2010 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ale jo :grinning: Jen tu zase bude celý odpoledne chrnět a v noci nebude moct spát :grinning:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
hoja kočičandy, tak za 3 týdny bude matrace, rošt už máme v posteli, přišla i poslední skříňka, tak zase o víkendu budeme skládat, teď je Jirka furt v práci a nebo ráno dospává, takže je to furt nastejno :angry:

Simi Terezka je fakt šikulka :grinning: musí s ní být prča. Jinak my před dětmi nahotu neschováváme, Anička o tom zatím nikde nevykládá, s tatínkem se teda nekoupe, ale umývá mu třeba záda při koupání, vidí ho, když se převléká, nebo leze z vany, při čůrání je Jirka zavřený, takže to ho nesleduje. :wink: Když Jirkovi vyčuhuje z trenek tak decentně upozorní, tati schovej si pindíka :wink:

Luci, tak snad to dobře všechno dopadne :wink:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Reni tak dlouho čekat na matraci, jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My koukáme na zprávy a já čučím na net po bytech, ráda bych do většího, aby měl Adý svůj pokoj.
17. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Marky to by bylo ideální, kdyby měl svůj pokojíček, že jo :dizzy_face:
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
já ještě toužím po tom, aby měli dětičky každý svůj pokojíček :grinning: teď je to v poho, ale jak budou v pubertě, tak bych byla ráda, kdyby měli každý své soukromí :wink:
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
Reni ani mi nemluv, počítám, že by i začal líp spinkat :unamused:

Než budou v pubertě, tak budou mít každý svoje :wink:
17. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Baf :grinning:

tak jsme zpátky z prochajdy. Bylo fajně, nemrzlo, vše co jsme potřebovali, jsme oběhali a pobyli tam skoro 2 hoďky :slight_smile:
Reni, super, že už se to začíná rýsovat a bude se zase o víkendu stavět :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačenko - tak ať se tam na ty tvoje jmeniny ukáže krásná 2// ať tu netrapčím sama :grinning:

a sen o vlatním pokoji? no taky doufám, že děti budou mít časem každý svůj, ale dokud jsou malé tak to neřeším. A až budou v pubertě, hold asi budeme s manžou žít v obýváku a dětem přenecháme ložnici nebo bude jiná reorganizace. Ale toje ještě za dlouho, teď má Terka a za chvilku i druhej prcík krásný dětský pokojík :dizzy_face:

a už mi přišly těhu gaťky :dizzy_face: jsou mi teda trošku větší, ale toho pupku jsem se v nich až lekla :sweat_smile: :confused: je to fakt mazec. No a jsou krásné, jen trošku tmavší než na fotce, ale neva, stejně je to jenom na půl roku a pak půjdou pryč
17. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Simi tak nám to fotni :wink:

děti mají na barandově animáček, tak mám chvilku volna :grinning:

háčkuju pro tchyni bekovku k narozkám :wink:
17. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Reni a kdy půjde oslavit ty moje narozky?

A Simi fotni nám pupíka :wink: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
holky, teď večer? jste se zbláznily, to je největší :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadám, že půjdu za měsíc, za dva rodit :grinning: :grinning:

fotnu zítra jo? dneska už jsem fakt jetá, nějak mě ta dvouhodinovka venku s malou vzmohla a já jsem tak aorát zralá něčeho se napít a jít se válet na gauč. už se mi nechce oblíkat a fotíkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Simi jasnačka, ale pupek večer je nejlepší :wink:

Kači, tak mohli by jsme někdy příští týden?
17. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Reni středa a čtvrtek mám zkoušky,takže pátek mi vyhovuje :wink:
17. únor 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...noc stále děsná a budíček už před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli pofrčíme na poštu a pak musím vyprat, jinak nic nedělám :sweat_smile:
18. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
y budíček před 8,ale jsem děsně unavená,takže jestli nejsem těhu tak s tou únavou potěš koště....to chodím spávat i odpo s malým,to jse dlouho enchodila :confounded:
18. únor 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno!
U nás taky noc na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: budíček o půl 7, v poledne jdu s mladým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budu vařit asi roštěnky, nebo něco takového....
Marky valíte se vyvenčit?! :wink: Jo a mimochodem, jsi borka! Krteček je krásnej! :wink: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Kači a nebo to může být už jarní únava :wink: ale tu těhu bych ti přála :wink:
18. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dani no může,ale radši byhc tu těhu :slight_smile: Koukám,že odpoledne tu bude mrtvo,jak budem šechny dospávat :grinning:
18. únor 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
já jsem dneska vyspinkaná na výsost, sice jsem šla spát ve 2, ale vstávala o půl osmé, to mi stačilo, hlavně jsem z noci krásně pomilovaná :grinning: :dizzy_face: :grinning: čekala jsem na Jirka, až přijde z práce a vyplatilo se mi to :wink:
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Reni tak ty tu budeš držet stráž :grinning:

Jako já spala taky docela dot,ale prostě nějak posledních pár dní jse furt unavená,vždy si jdu s malým lehnout,ikdyž třea vztáváme po 9
18. únor 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Marky a už jsi krtečka vybarvila? Jsi fakt šikula :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.