• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dani a to nejí vůbec nic až do rána???? :astonished: :astonished: :astonished: Já bych umřela, mě to právě večer vždycky přepadne, pak se to snažím něčím zalepit, něčím nekalorickým a zdravým, ale nakonec ty chutě uspokojit musím, tak když mám maso, tak si prostě ten řízek udělám :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Reni ale já bych brala aspoň kdybych hubla, když mi nechutí, ale ani to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a my míříme na hory zítra :dizzy_face: frčíme konečně zase za dědou do Jeseníků tak se těšíme půjdem bobovat, možná to protáhnem na prochajdu na Praděd nebo jen tak po okolí. :dizzy_face: :dizzy_face:

a v neděli jedeme do Bruntálu asi 20 km do domu hraček. Vybrat malé dárečky k narozkám to bude zase pro peněženku pré :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Simi tak hlavně opatrně a jak chceš teď zhazovat, když tam máš bobíška malého :wink:
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Reni i já bych to nevydržela :unamused:
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Reni prý ej dobrá ta naproti policajtům :wink:

A my asi půjdem s Tome o víkošku někam oslavit moje narozky,to zase bude žrdlo :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Simi opatrně na bříško :wink:
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Né já neshazuju, jen je logické, že když člověk nežere, že by mohl hubnout.Ale včera jsem zas po týdnu byla při chuti a po vychajdě sem sežrala 3 krajíce chleba se sádlem a cibulkou :grinning: :grinning: konečně jídlo který mi chutnalo. I když mi potom bylo bylbě, ten pocit nažrání stál za to :dizzy_face: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Simi a co fotenka? :wink:
18. únor 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Kači tak vyzkoušejte ten prales :wink: :grinning:
18. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Kači nebo zkuste tam co budete mít hostinu :wink:
18. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Reno no zatím jsme plánovali Steakhouse :wink:
18. únor 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
jj tak Kači to bych taky plánovala :grinning: prý mňam mňam :wink: :grinning:
18. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Kači - já mám novej foťák a neumím tam samospoušť, takže kalhoty na sobě nevyfotím :sweat_smile: ale jestli chcete v riflích břišounka, toho už vyfocenýho mám, tak klidně doložím. A jsem spokojená, je menší než večer, to je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A já bobovat nebudu - to Pavel a já budu pozorovat a fotit :grinning: :grinning: já toho mám přes týden dost tak ať manža maká :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
jdu přebalit draka a pak sem pouštím Aničku a budu vařit, dneska kuře s br.kaší, tak zatím pa holky, kuknu po obědě, ale vy budete asi chrnět, tak zatím pa berunky :wink:
18. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
A mělo tam být Reni,překlep

Simi jojo klidně bříško v riflích :wink:
18. únor 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
tak krátká odmlka - taky jsme čůrali - teda malá, je hodná přinese si nočník stáhne gaťky, já jí jen posadím ona se vyčůrá, natáhne si kalhoty a já to jen vyleju, tož docela dobrý :grinning: :grinning:

Kačí jdu na to vložím fotenku :wink:
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Simi vy jste šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni tak pá.Já avřit nemusím,mám zelňačku ze včera,malý tam má uvařený kuře na paprice a večer budou lívanečky :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3817497&vReferer=

Rení páčko a když odpolko nepadnu, tak se tu ukážu :wink:
18. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Simi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Roste to pěkně rychle co?
18. únor 2010 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Kači - no to teda a tohle je jen po snídani, večer je mnohem větší, ale to už bych se musela stydět to sem dát, takže než se to srovná dávám radši dopolední foto :grinning: :grinning:

a co ty ? jak se cítíš budeš zítra testíkovat? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Reni krásný bříško :dizzy_face:

Já dala prá, umyla jsem nádobí a už se mi rozmrazuje masiko :slight_smile: A to nejni ani 10...no jsem nějaká čikofná :dizzy_face: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Simi no sjem děsně unavená a víc ani ništ,ale bříško nafouklé mám,tak ale to může být i před MS,tak zítra uvidíme,sice je to 27dc,ale tak mám narozky tak to prubnu
18. únor 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Dítko mi vyrazilo ven, tak mám klídek, půjdu kuchtit

Simi noooo krásně ti povyskočilo!!!!!!! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Dani tak to se máš, kdo hlídá? :confused:

a co oslavička? jak proběhne? co budeš dobrého péct? nebo budeš objednávat? a co dárečky? :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Kačí - tak že by? nebo je to jarní únava? :sweat_smile: podle únavy se těžko soudí,

já furt pauzíruju, malá šla pro změnu hodit bobek :grinning:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Simi no uvidíme...nějak nevěřím tomu,že yb to yvšlo na poprvé..přeci takové štěstí mít nemůžem
18. únor 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já tu poklízím za pochodu mlaďasův bordel :sweat_smile: Jinak mám volno :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Kači - i na poprvé se to stává :dizzy_face: a mákněte na tom, ať ti moc neuteču :grinning: :grinning:

Marky, tak to se někdo má :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Simi no tak snad ž ti budu v patách,když né ted tak příště no :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi jo jo :dizzy_face: Pak jen naložit to masíčko a bude :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.