• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky - no a kdy nám vyfotíš vybarveného smutného krtka? :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Tak já jdu na to Simi, ale fakt je jetej, tak se mi nesmějte :grinning:
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Ufff tak na konec dělám dva obědy :sweat_smile:
Vytáhla jsem takový velký flákoty.... a já na omajdy moc nejsem, tak jsem udělala ze 2plátků roštěnky a za 2 peču v troubičce..... :grinning: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3817692&vReferer=

Tak tu to je...ale musím to ještě poopravit, barvy tekly, tak musím koupit ještě bílou a opravovat :sweat_smile:
18. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Simi vyrazil s babi a dědou do města :wink:
budu píct sama dort na neděli, páč Romča v sobotu pracuje. A mamča je pořád na neschopence :frowning2: , tak to musíme nějak vymyslet.
Dostane basketbalovej koš a kupu knížek! A sámo pár hader.... :wink: jo a deku a polštář do velké postele (jako vnitřek) :wink:
A co vy? Co dostane Terďa? :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Dani a hned bude příště o práci míň :sweat_smile: :wink:
18. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
MArky!!!!!!! Co cheš?! Vždyť je to krásný!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Marky to rozhodně! :wink:
18. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Dani asi bych chtěla, aby se to víc podobalo krtečkovi :sweat_smile: ale jak říkám, na moje umění to je luxus :dizzy_face: :grinning:
18. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Marky je náhodou moc pěkný,já ybch to nezvládla ani tak :wink:

Dani,tak to pořádně oslavte :wink:
18. únor 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky děkuju moc :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
¨Bože malej má dnes den,snad až se vyspí,tka bude milejší.....jdu se napapat a pak asi hají :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já mám naloženou čínu, malej má připravenou polívku, tak jen ohřát, sníst a spinkat :dizzy_face: Relativně uklizeno tu je, tak si dáchnu taky :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Náš malý šel spát hladový,chtěl jíst sám,což se v tom samo jen rýpal,tak má smůlu
18. únor 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Marky - krása, na to že nejsi žádný malíř náhodou paráda, já bych tohle nezvládla :wink: :slight_smile:

Dani to nějak vymyslíš a užijete si to všichni :wink:

NO a malá dostala mikču krásnou chlupatku,od švagrové a od mojí mamky dostala pár korunek tak jí chci objednat krásnou teplákovku - už jí mám vyhlídlou :slight_smile: od babičky dostane nové bačkůrky a pokladničku a my jí chceme pořídit asi klouzajdu na chalupu k dědovi ať to tam má pěkné a ještě uvidíme co nás v neděli v těch megahračkách v Bruntále trkne do očí :wink: možná taky nějakou knížku, ráda teď listuje a jak sbírá spoustu nových slov tak jí to knížkování baví, tak ať se rozvíjí :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Simi tak to si to malá taky fest užije :dizzy_face:

Já počítám k druhým narozkám to odrážedlo First bike, knížky a nějaký auta...pak hadříky a když se o to podělíme s babičkama, tak to bude super :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Marky - nad tím jsem už strávila taky dost času, to se mi taky hrozně líbilo, ale to co se mi líbí stojí skoro 3 táci, takže uvidíme v tom domě hraček, odrážedla tam mají taky jestli nás něco vyloženě netrkne do očí, jinak mám na jaro vyhlídlé asi 2 - 3 :wink: odrážedla a to dostane taky. Vidíš na to jsem úplně zapomněla :wink:
18. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Koukala jsem na cenu a hukot :astonished: ...tak uvidíme, jestli vezmeme nějakou levnější verzi nebo za tu trojku...kolik se nám sleze korunek :sweat_smile: Romča si to vymyslel, aniž by znal cenu, ale přiznám se že i já jsem si myslela, že je tak o polovinu levnější :sweat_smile:

Jinak odrážedlo máme autíčko na doma a na jaro na ven asi koupíme jen tu motorku-enduro a zbytek až na narozky :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
ta motorka enduro je dobrá, máme jí doma též a je fajn, malá na ní stráví dost času a svůj účel splní a stojí pár stovek :wink:

jo cena je děsná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

až nakrmím a uložím mládě, hodím sem odkaz co se mi líbí :wink:
18. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
Já jdu taky krmit a pak pofrčí...já teda asi taky, nějak to na mě padlo :sweat_smile:
18. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
18. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Jo taky mám podobné plány jako vy holky,na doma máme autíčko,to miluje,takže dsotane motorku na jaro.Líbí s emi ještě jedno,něco jako trojkolka na odrážení,ale taky cena je úplně někde jinde :unamused:
18. únor 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Adích chrní, máma se napere a půjde taky prdět do peřin :grinning:
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Tak šup s odkazama, ať se pokochám!
Marky to se mi taky líbí! Je to jen kousek ke kolu :wink:
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
18. únor 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já chci právě jen tu jakoby kolo, jako přípravu na klasické :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jo je to dobrý,ale je to až pro větší děti,teda kámoška to mají a malá na tom bdue jezdit až teď když už je jí 3,5,ale je fakt,že oni ho mají vyšší,tkaže holky kukejte na výšku ať prcci dosáhnou an zem
18. únor 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
jééé Kači to je pěkný!!!!!!!
18. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
No to je jasný, bez zkoušení ani ránu :wink: Kámošky ho teď kupovaly dětičkám ke druhým narozkám a těžký úspěch :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Mě se to děsně líbí,tkaže to Davídek ais dostne..hold to bdue od nás jediiný velký dárek a pak drobnůstky
18. únor 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.