• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky neke! Fakt jo! :confused:
18. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
A tohle je teda pro mě cenově přijatelnější, než ten pravý First bike :sweat_smile: :grinning: čtyřkolku máme doma to auto, to už není potřeba :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ono ej as každý dítko jiný..u těch od kámošky právěže nic moc,radši klaickou motorku,ale ej fakt,že to měli velké tak asi proto
18. únor 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Kači je to loepší! Jeden kloudnej, než kupa blbostí :wink:
18. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Dani jo jo, mám tu 3 kamarádky únorovky a 2 z nich dostaly to kolo a super :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
No je fakt, že Adík z motorky nesleze! Není den, aby na ní nelítal.....
18. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
No u nás bude motorka na jaře, tak počítám že v létě bude to kolo akorát na rozvoj :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
No tak pak poreferujete :wink:
18. únor 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
To si piš :wink:
18. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Bože já jsem se nažrala! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Já ani ne...malej dneska nic nenechal :angry: :grinning: Ale užírám tady štrůdl, tak hladík není :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
ale kači to tvoje je fajn, jak je stabilní :dizzy_face: :dizzy_face: měli jsme vyhlídlé ještě jedno, ale zdá se mi, že by z toho malá brzo vyrostla :unamused: tak nevím, ale cena rozhodně přijatelnější, a je skladné, dá se složit a hodit třeba pod kočár, což je zase boží...
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=181&products_id=3597&zenid=b045fb358027123596b7a72cbeb4d613
18. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Simi to se mi taky líbí, to je to, co chce Romeo, ale ta cena už nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jo Simi na to jse kukala taky...
Jako to co mám vybrané já je od roku a půl,pak mají ještě jedno menší...jako přemýšlela jsem na jaro místo motorky,Tom má teď to vedlejšák,tkaže i penízky by měli být,tkaže ho asi Dáda dostane jen tak
18. únor 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
jo mě se taky líbí. jen možná bych brala i ty postranní kolečka ze začátku kvůli rovnováze, aby z toho nespadla a pak na to nechtěla vlézt :unamused:
18. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jinak Simi to první ej fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
a já se taky nenacpala, nemám hlad. pro změnu. Od rána skore, malá bageta, máslo salam, jinak jen top topic nebo šťáva :zipper_mouth: :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Já měla děsně dobrej klobáse :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je dietka no :grinning:

Jinak taky mu chci koupit něco stabilního,pak dostane kolo s přídavnýma kolečkama a pak bez koleček..teda mezitím možná i tříkolku :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
no však já taky váhám - přece jen ta stabilita je důležitá. člověk nemůže koukat jen na to jak to vypadá
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Tohle je právě na to, aby se naučily děti samy udržet stabilitu a brzdit, tohle o stabilitě jako takové není... je to jakoby pomocník, aby pak dítě nepotřebovalo ta přídavná kolečka ke kolu, ale rovnou se naučilo jezdit :wink:

Dítko spí a já jdu taky...zatím paaaaaaa
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
No ale azsepřemýšlím,že nevím zda to nemá blbé kolečka,přeci jen nebude všude krásná cesta...no bdue to ještě boj něco vybrat
18. únor 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
No ale právě že si myslím, že ve 2 letech je to brzo, že to už je ta motorka lepší a s tímhle začít třeba o rok později, to se člověk s tím prckem i líp domluví.

Reni ty máš dítko starší poraď :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
No ym radši vsadíme na stabilitu a jezdit senaučíme hezky po staru :grinning:

Taky to jdu zalomit :wink:
18. únor 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
a mě to přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: spát se mi nechce,

dobrou všem :wink:
18. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Teď jsem ejště četla mailíka od Pavlínky,ta měla fakt rychý porod.Snad mě taky takový v budoucnu čeká,ale asi jo,mamča měla taky takový :wink:

Ale teď už dobrou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
čáááu prevenar za náma v dubnu jdem na druhej ale ten řev tutynka pak vytuhla a hany s ní jezdí já sem si umyla škopek žeru placky a jdu spát včera sem byla grogy takového deb.ila jsem dlouho neměla....14x se posral do plíny (na to žeje mladší jak manža se ani neohlížím) na hajzlík nezavolá rozpojí si sondu a grcky mu tečou do lůžka to samé chcanky, 4x za noc převlečenáí postel, prdle mažem imazolem neb je jak pavián a ve finále mi řekne že tam furt straším a nenechám ho vyspat, moje nervy jestli tam dnes bude tak mě tu ráno nečekejte, budu v Opavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Luci takto je drsný!!!!§ :confounded:
18. únor 2010 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
Luci a ten prevenar se může očkovat i k rýmě? Nás se právě mudra vždycky ptá, jestli nemáme ani rýmu :sweat_smile:

Jinak berušce posíláme pofoukáníčko na pichanec

a ten debil by potřebovat, abys ho pak potkala někde v báru a vyhodila na něj kýbl těch jeho sraček :angry:

no a my máme doma maléřa :sweat_smile: zase máme pomalovanou zeď :angry: ještě že je to v obýváku, který se bude malovat s oteplením :grinning:
18. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Reni kuokám,že v těch dětech dřímá talent co? :grinning:
18. únor 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.