• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
vždkycky když ho v noci přebaluju, tak se ukazuje v plné kráse, nebo když ho utírám vlhčenýma ubrouskama :grinning:
18. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
Reni to mi povídej...jak se zvedne, tak je to jak jeho nožičky :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Kači, to už se asi nedovíš :grinning: leda bys mu vpadla do koupelny v nevhodnou dobu :wink: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
holky, jako já musím pro dřvo a tak se mi tam nechce :angry: :sweat_smile: Už to u nás spinká, tak je klídek a mě se nechce hnout :wink:
18. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Reni,no to by asi nadšenej moc nebyl :grinning:

Jinak měli jsme k večeři kynuté lívanečky..no jako od maminky :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
já měla co zbylo od oběda, děti rajčátkovou polívečku a já si teď dala banana se šlehačkou :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Kači a přihraj lívaneček :grinning:
18. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Reni dojdi si,zbyli :wink: Na to že jsem to dělala poprvý jsou dobrý,ale teda ke kulatosti mají daleko,nemám pánvičku na lívanečky :grinning:
18. únor 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

už tady mám kávičku, noc byla v pohodě, jen Kuba je hezky protivný, ale to je tou rýmou :angry:

Dneska mě čeká úklid, taková ta klasika a prádlo, k obědu bude maso, ač je pátek, budou kuřecí řízečky, ale co zítra netuším :confused: a v neděli už vůbec nevím :sweat_smile:
19. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás noc o drobeček lepší než poslední dny, tak uvidíme... :sweat_smile: Já musím dopo poklidit a odpoledne máme tu narozeninovou oslavu :dizzy_face: Ještě teda nakoupit a co bude k obědu netuším...asi udělám nějakou polívčičku, páč k večeři je tu ještě čína, tak nebudu muset vařit :dizzy_face: A zítra bude sekaná s kuřecíma řízečkama a brambory nebo kašička, to ještě nevím :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak už to mám za sebou! Ufff :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačenko k tvým narozeninám chci ti přát, ať každý tvůj sen se stane skutečností a skutečnost ať předčí všechny tvé sny... Všechno nejlepší!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
Tak:

Přejeme Adámkovi všecičko nej a nej k jeho krásným druhým narozeninkám, hodně dárečků a brzy brášku nebo ségru :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme hubánka :dizzy_face:

Kačenko, všechno nej i tobě, i když už je ti podstatně víc :grinning: :wink: a brzy toho mimíska :dizzy_face: Adýsek posílá pusinu :wink:
19. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Marky děkujem a gratulaci vyřídím! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (a raději tu ségru :grinning: :wink: )
19. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
Ještě si vybírej :grinning: :wink:
19. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Adámku Diblíčku,
máš úsměv na líčku :grinning:
Už nejsi žádný mrňousek,
zase jsi větší o kousek,
na dortu svíček pár,
tak oslav to jako král.

Vše néééééééééééééééééééééééééééj přejeme

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačenko i tobě

Pojďme slavit postaru,
sosat drinky do baru.
Pak budeme bzučet,
až donesou účet :grinning:

Kači vše néééééééééééééééééééééééj

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ránko,

Kačenko vše nej k tvým dnešním jmeninám, zdravíčko brzo miminko v bříšku, krásnou svatbičkku a jen a jen samá splněná přání :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Jéééééé Renatko to je krásný! Zase jsem na měkko :cry: :grinning: :grinning: :grinning: Děkujeme :dizzy_face:
Dnes budu celej den rodit!!!!!!!! :grinning:
19. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Dani jen si hezky potlač a poplakej :grinning: do rána ti bude hej :wink:
19. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
ahojky holky.. moc vám oslavencům přeji hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti... :dizzy_face:
Adámkovi dvouročkovi krásné narozeninky :dizzy_face:
my b :dizzy_face: li včera na detském karnevalu, a dneska nás čeká t :dizzy_face: n dospělácký ples , jdu zkontrolovat oblek, brzo co :zipper_mouth: jdu na to prádlo by chtělo taky poklidit, a pak ješte do Opavy pro auto,vyzvednout šaty z čistírny, a na OSSZ odnest přehledy,a VZP taky.. tak se z :zipper_mouth: tím odmlčuju zlatíčka...
19. únor 2010 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz
a teĎ našemu malému oslavenečkovi,

Pro Adámka :dizzy_face:

Utekl ten druhý rok,
byl tu první pád i první krok.

Bylo více slůvek, více hraní,
přesto jsi ještě broučkem na mazlení....

Přejeme Ti Adámku, jenom hodnou maminku,
tatínka co s Tebou řádí, staví komín, autodráhy....

Stale dolíčky ve tváři,
co úsměv Tvůj vždy prozářil....

a hlavně to zdravíčko
a jako pěkný dárek dorta nebo autíčko.

Všecičko nej nej a velikou pusi Ti posílají, Simča, strejda Pavel a hlavně Terinka :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Děkujeme SImi! Už bulím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je kráááásný, já si to snad vytisknu a založím to Adámkovi do alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojky Jiří - díky!
Vše vyřídím! :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dani, to jsem ráda, že se líbí :wink: pořádně to hlavně o víkendu oslavte a zapijte :dizzy_face: :dizzy_face:a ať si ten svůj velký den Adámek užije se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Simi díky moc! Dnes mě to fakt nějak dostává.... ale to bude asi každé narozeniny :dizzy_face:
si příjdu jak těhule, totál na měkko!
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Jenom si zavzpomínej a pobreč, od toho ty narozeniny jsou :dizzy_face: :dizzy_face: na to aby jsme nad tím mávli rukou to strašně moc rychle utíká :frowning2:

a já nad tou básničkou taky slzela a to jsem jí složila sama, :sweat_smile: :sweat_smile: ale já mám nárok, jsem těhule :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jo jo touhle dobou už mě vezli ze sálu a Adámek už byl s tatínkem :dizzy_face: :cry: :dizzy_face:
Tobě se nedivím dvojnásob! :grinning: :wink:
19. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Bože to tak letí.......... :pensive:
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
Tý jo holky, vy jste cíti :grinning: :dizzy_face: ale jen si to užívej Dani :dizzy_face:
a já jdu snídat. Manža už dorazil s čerstvýma bagetkama, masíčkem, čajík je na stole tak já jdu na to :dizzy_face:
autor
Teda Simi, to je servis :sweat_smile: a co že je Pavel doma?? :confused:
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.