• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky, jen si poplakejte :grinning:

Já posnídala a Kuba mi odmítá slézt z klína :wink:

Dani a nechceš nám připenout, jak to vlastně bylo s tvým porodem? :grinning: Jak to začalo a tak, já tak ráda na tyhle věci vzpomínám :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Reni Danča měla plánovaného císaře :grinning: moc ti toho asi neřekne :grinning:
19. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Nechte si chutnat! :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Kurnik Simi, to je fajn, když se o tebe někdo tak hezky postará :grinning:

No jo Dani už jsem zase v obraze, maminka chrní a Adámek se mazlinká u tatínka :grinning:
Fatk to chcete popisovat? :sweat_smile:
Jsem si to pak uvědomila :grinning:
19. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
jo jo popiš to, já si ráda poslechnu i císaře :grinning: teda přečtu :wink: :grinning:
19. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Reni nechrněla jsem měla jsem spinál do páteře :wink:
Teď někdy jsem Adámečka uviděla opravdu! (poprvé mi ukázali na sále) ..... Romča se hrnul do dveří s vozíkem a říká mi... "víš kolik váží!!! 3,850g!!!!" Já tomu nemohla věřit, že byl tak velikánskej.... a pak jsme do 12hod obdivovali, jak máme krásné dítě :grinning: :dizzy_face: a přicházeli porodní bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
tys měla potom i porodní bolesti? :sweat_smile: a byl to teda macek :grinning:

Dani a to kvůli té bouračce nemůžeš rodit klasicky? Já mám mozeček ďůravý víš? Já se budu ptát na všechno 10x :grinning:
19. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Pak za mnou přišel Mudr., co mě operoval a říkal, že jseště že jsme toho císaře udělali, že by neprošel a bylo by to na akutního :sweat_smile:
a klidně si dám repete :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Dani, to je dobře a repete si dejte, už se na to těším, až budete zase všechny rodit :dizzy_face: já budu rodit s váma :grinning:
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Reni pak mi dávali injekce s oxitocinem na rolování dělohy a to jsou bolesti jako sviňa!!! Normální kontrakce, ale choděj tak po 15 min, když to bylo nejhorší a to bylo okolo 16 hod. pak už bylo jen líp :wink:

NO ono těch okolností bylo mnohem víc - Adámek byl velikej a i měl hodně velikou hlavu o proti ostatním mimískům, já jsem se neroztáhla, měla jsem pánev jako ve 12tt, a taky ta bourajda. Moje papíry viděl ortoped a řekl, že by to byl hodně velikj risk, že císař bude bezpečný pro nás oba :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Dani tak to je fajn, že tam nebyl žádný akční mudr. někteří prostě zkoušejí a zkoušejí a pak je dítě jen přidušené :angry:
Ale bolest to musela být hnusná, ještě když je děloha sešitá :pensive:
19. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Dani a jak to bude s druhým mimísem??
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Jo tady v Ústí nejsou žádní kaskadéři :slight_smile:
bylo to hodně protivný, gor, když ležíš na posteli jak prkno a nemůžeš se pohnout, páč mi ještě pořádně nesloužily nohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dalo se to vydržet :wink: a taky jsem pořád usínala, dávali mi k tomu rovnou injekci na bolest.... a já cabila, Adámek spinuškal vedle mě a já na něj nedokázala koukat, připadala jsem si jako nejhorší matka na světě :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
tak já to tu jdu poklidit a pověsit prádlo a tak dále.....

zatím kočičky :wink:
19. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
MArky myslím, že úplně stejně :wink:
pokud se ale rozjedu a odhady velikosti miminka budou meší, tím myslím tak okolo 3 kil, tak bych si to chtěla i risknout normoš, ale k tomu chci požehnání lékařů :wink:
19. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Reni díky a pa pa :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
My teď přebalovali a pohráli si...za chvíli půjdeme nakoupit a pa už jen poklidit a chystat se na oslavičku :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
na jakou oslavičku? Neříkala jsi že příjedeš :grinning: :wink:
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Dani to je jasný...já jsem ráda, že jsem to zmákla normálně i když toi byla fuška :sweat_smile:
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Kamarádky dělají v MC oslavu narozenin...dělají dvě dětičky společnou, tak budeme řádit :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
jé to je pěkný :dizzy_face: tak to si užijte!
19. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
To si piš :dizzy_face: A příští týden další dva :sweat_smile: ale to už nejdu, pojedeme k našim :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
no mňam, tak jsem si pošmákla, když to někdo nachystá hned to líp chutná :dizzy_face: :slight_smile:

a manža je doma od včera večer měl školení v Doksech u Mácháče, tak to po něm zabalil a jel dom, měl svolení od šéfa, tak jsem byla ráda, že je doma :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Jo na Mácháči je fajne :sunglasses: :grinning: Super že ho máš doma :wink:
19. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
jo fajně tam asi bylo, říkal, že tam byl hnus fialově, nebylo vidět na pár metrů daleko,tak to museli být panoramata :grinning:
19. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
No teď bych tam nejela, ale v létě... :dizzy_face: :grinning:
19. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
takto je fain, že už je doma :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
já jsem taky ještě nikdy nebyla
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.