• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky...u nás noc do 4 šla, pak jsem zase byla skoro hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budíček před půl osmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: No umím si představit lepší noc :sweat_smile:

Já dneska dělám sekanou s kuřecím a sýrem a kašičku :slight_smile:
20. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Marky a cos nespala?
20. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
No Adý se probudil, chvilku se vrtěl, pak se odvalil a po chviličce zase přivalil :stuck_out_tongue_closed_eyes: to trvalo přes půl hodoiny a pak ještě musím nějak usnout mezi těma ufuněncema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Marky :grinning: a kdy teda přestěhujete toho tatínka do obýváku :grinning: Jirka dneska v ložnici nespal, prý je tam zima :grinning: ale tam bylo tak suprovně, kolem 18st a hlavně úžasný čerstvý vzdoušek :dizzy_face:
20. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
Reni nevím, ale asi ho aspoň jeden den poprosím (už jdu do něj tvrdě když chrápe :grinning: tak je hned zticha :sweat_smile:) aby aspoň jednu noc v týdnu dal v obýváku, jestli to pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Marky, snad jo :grinning: zavřeš dveře a nebudeš o něm ani vědět :grinning:
20. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Možná i Adámek bude líp spát :wink:
20. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
No právě, ale až v týdnu, kdy jde později spát a první vstává...to nemá smysl o víkendu, kdy my vstáváme dřív jak on :sweat_smile: dneska spal Adý od 21:20 až do 2:10 v kuse, to už se nám dlouho nestalo :dizzy_face: :slight_smile: pak hned ve 4 budíček atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Na to právě spoléhám, že Adý pak bude spát líp... tak uvidíme, jestli se mi to potvrdí :sweat_smile:
20. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
tak snad jo Marky, Kuba spává celou noc, jen já se budím a jak jste na tom s tím kojením?
20. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Reni kojíme furt :sweat_smile: přestaly mě zase na chvíli bolet klouby, tak jsem nějak polevila :sweat_smile: :grinning:
20. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Krásné ráno,já toho v noci moc nenaspala,usnula jsem až ve 2 nebo tak nějak a vzbudila se o půl 7,ale teda ležela do 8.
Na testíku je čárka znatelnější,i tom ji vidí,tkaže sílí,tak snad to tka půjde dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Kači já už bych ji taky chtěla vidět :slight_smile: kdy nám ji ukážeš? :wink:
20. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Reni no osobně nevím,asi až v pátek..jinak na foťáku yb to asi ještě nebylo vidět..snad v pondělí vám je fotnu :wink:
20. únor 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Ale jinak se můžen na návštěvu stavit dneska nějak brzo po obědě :wink:
20. únor 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Kači když u nás se marůdkuje, Kubovi tečou z nosa vodopády a chrchle jak prorvaný, Anička už je lepší, ale kašel taky ještě slušný :frowning2:
20. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
No to s enedá ništ dělat no,tka snad to výjde v ten pátek :wink: Snad budete brzo zdravučcí :dizzy_face:

Holky já mám tak supr náladu! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Kači, taky bych měla :grinning:

co vaříš dobrého?
20. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Reni,pokud budu vařit,tak zapečené brambory s houbama a slaninou a smetanou..nebo místo slaniny nivu nebo nějakou jinou kombinaci
20. únor 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem tu zase...byli jsme nakoupit a půjdu vařit... :slight_smile: Ale budu nakukovat, jak to půjde :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Já asi vařit nebudu.Půjdem na pozdní oběd,ať stihnem doje t pak domů,než půjde malý spát,ať můžem spát doma
20. únor 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem sama samotinká :dizzy_face: už mi to chybělo :sweat_smile: Umyla jsem nádobí, uklidila hromadu hraček a jím...jen co dobaštím, tak jdu na podlahu, pak na sprchu a musím vyprat...doufejme, že Adý tam bude spolupracovat a stihnu to :sweat_smile:
20. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj, zdravím.

Katko gratuluji :grinning: .

A víc nevím.

Dali jsme se do podkroví a jedeme jak rychlíci. Tak zase pa
20. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
tak, my pečeme bábovku, jogutovou s nutelou :grinning: tak jsem zvědavá, vše jsem sypala baj vočko, tak uvidíme jak dopadne :sweat_smile:

Marky, závidím ti chvíli klidu :dizzy_face: :grinning: Já jsem už od rána zralá na chocholouška, dětičky se nudí, tak se sem tam o něco hádají a křičí, do toho příšerně chrchlou, ale fakt hnusně :zipper_mouth: je to vlhké a nechce se to odlepit, ale vypadá to, že na průduškách to nesedí, tak uvidíme :fearful:

jo a spadla nám ledová lavina ze střechy :astonished: to byla ale síla, stát tam někdo, tak je po něm :pensive: prostě hromada ledu se sněhem
20. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Marti už doděláváte? Co tam všechno v podkroví budete mít?
20. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahojec
já též popekávám na zítřek :dizzy_face:
Adík bude mít vlastnoruční dort :sunglasses:
A aby jsme toho neměli málo, Adík má 38,1 :cry: , ale nemyslím si, že by to měla být viróza, přidávám to k úternímu očkování priorixem :unamused:
20. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Dani to bude tím očkováním, to bude dobrý :wink:

a pečeš, pečeš? Tak pak foto, už se těším, jaká dortička to bude? :dizzy_face:
20. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Reni zatím mám jen piškot, čekám, až mi vychladne...
bude mít ovocný se želé a na vrchu šlehačka.... teda tak je zatím jen plán :wink: :grinning:
20. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
fotos bude až zítra :wink: zítra ho dokončím :wink:
20. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
Tak jsem všechno stihla :dizzy_face: :sweat_smile: Jsem vykoupaná, oholená, tak se těším na večer :dizzy_face: :grinning: :grinning: Ten klid už jsem potřebovala...co chodí Romča do práce, tak s malým pryč nebyli a to už jsem byla zvyklá, že chodili 1x týdně :sweat_smile: max jednou za dva týdny :grinning: No a teď skoro měsíc :astonished: :sweat_smile: ještě že je Adý hodný brouček, i když občas dostane na zadek a je na zabití :angry: ale většinou je to fakt flegmouš :sweat_smile:
20. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.