• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
To ti přeji, aby mu to vydrželo. Tom už jsi ted i s Pavlou hraje. Není nad honičku okolo stolu před obědem :grinning:
Pavla je velká holka má 91cm a 13,3kg. Mikiny 104 atd :grinning: Samé radosti

Zahrada je hra :grinning:
20. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Marti jojo,byly jsme oslavit moje narozky :wink:

Ahojky Peti :dizzy_face: Ty už to máš taky za pár
20. únor 2010 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
Všechno nejlepší, já ti přála jen // na testíku :grinning: Tak ted i k narozeninám
20. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Děkují :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Marti ty jo, Pavluš je obr baba :grinning: ale ona taky má být po kom vysoká :wink: velikost 104 nosila Anička ještě minulý rok :grinning:

Jinak bydlení vypadá moc pěkně :slight_smile:

Peti, za chvilku už to bude :slight_smile: tak si ještě chvilku užívej klidu jednoho dítěte :wink: odpočívej a nechej se hýčkat :dizzy_face:

Já to chytila od dětí, chrchlu opravdu krásně a v krku mám knédl, tak nevím, jestli mám jít zítra na gyndu nebo ne. Ale asi tam půjdu, snad nebudu sřílet zrcadla po ordinaci :sweat_smile:
21. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Akorát budu asi muset do třetice zrušit zubaře :frowning2: oni mě asi už pošlou někam :fearful:
21. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
Brý ránko :slight_smile: Tak hlásím, že ani oddělené lože nepomohlo...Romča není Adýho rušivý element, i když můj teda jo :sweat_smile: bylo fajn hned usínat :dizzy_face: :sweat_smile: Akorát tomu se v obýváku extra nespalo, už si rovná záda v posteli :sweat_smile:

Gynda mě konečně čeká příští týden a na zubní se objednám, sehnala jsem novýho zubaře, prý je super :dizzy_face:
21. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Marky to je fajn, tak zase půjdeme spolu :grinning:

tak zkus Adýho nechat spát s tatínkem :grinning: ale to by asi neprošlo, co? :grinning: Kuba se budil a stejně tak Anička, dokud jsem je kojila, uvidíš, že až přestaneš kojit, tak se to srovná :wink:
21. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Půjdeme spolu :grinning:

A spaní beze mě zkusíme teď... klidně k němu dojdu, ale zase odejdu, ať si tam funí spolu :grinning:
21. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Akorát malej je úplně hotovej z rozložený sedačky...takovej tělocvik po ránu, jak tu lítá :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
je z toho celý pryč, co? :grinning:

asi mu to budete muset tak nechat, aspoň pár dní :wink: :grinning:

budu muset Jirka poslat do Tesca, nemáme co papat :astonished: :sweat_smile: on včera spal po noční a já nemohla jít nakoupit s marodama, tak se nedá nic dělat, ale půjde nakupovat

Jo a Kuba půl noci kašlal, ale tak jako pokašlával, nic dramatického, ani ho to nevzbudilo :wink:
21. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Adý se vrtěl a kňučel jako vždycky, i když tomu asi pomohla i ta čína k večeři :sweat_smile: :zipper_mouth: prděl, jak sebou házel, tak možná i bříško :fearful:

Sedačku uvidíme...on je z ní nadšenej, ale tady je ještě míň místa než normálně :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Marky, Adý si dal taky čínu? :grinning: Kuba zase večer spráskal talíř česnečky, Anička by to nejedla, ale jemu je to jaksi jedno, ani topinky řádně počesnekované mu nevadí :grinning:

čínu bych si taky dala :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Měl jen trochu rýže, ale jemu snad vadí cibuli jen cítit :sweat_smile: A topinky má taky rád, i když to já nerada vidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
já taky včera nebyla moc nadšená, když Kuba absolutně bojkotoval knedle a dal si radši s tatínkem hranolky :angry: ale on je dareba, třeba tu bramboru si vezme jen v podobě hranolky, nebo v polévce, kaši odmítá, samotné brambory jako by neexistovaly, knedle opravdu vyjímečně, maximálně si dá rýži a těstoviny :grinning:
21. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Tak to Adý miluje brambory, sní i rýži i těstoviny a bez řečí, ale nejvíc miluje knedle :grinning: Ale třeba hranolky extra nemusí :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
to zas Anička hranolky moc nemusí, sní jenom, kdy je i tatarka :grinning: ale radši má brambory a nejradši těstoviny.

Kuba prostě polívečky, jenže já mu tu polévku dělám tak hustou, že by tam lžíce i stála, dělám tam domácí drobky, oberu maso, dám tam bramboru a nakrájím mrkvičku z vývaru a ještě do toho dostane celý rohlík na kostičky :grinning:
takže 4 žufánky husté polévky s celým rohlíkem, to pak do něj druhé necpu :grinning:

Anička polévky jí jen ve školce a u babičky, doma nechce, dareba :grinning:
21. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
To Adýmu je to šumák, baští vesměs všechno a všude :grinning: Až na tu žemlovku :sweat_smile: Teď jak jsem dělala tu česnečku, tak jsem mu do toho nakrájela chleba a baštil jak divej :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
já budu muset vzbudit Jirku, ať jede do toho tesca, nebo pojdem hlady, chytráček mi řekl, že si tam mám zajet, že já krava jsem si ten řidičák neudělala, už bych frčela, aspoň bych nakoupila, co je potřeba :angry:
21. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Reni udělej so ho, dokud jsi doma...obzvlášť, když bydlíte takhle mimo... fakt se hodí. :wink:
21. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Marky, když já mám bobany a je mi líto peněz :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Peníze nelituj, fakt ho využiješ a bobany neměl...moje mamča si ho dělala až po 45letech a teď drandí jak divá :wink:
21. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
no snad se k tomu jednou dokopu, jako neustále vidím ty nevýhody, kdy bych prostě mohla vzít auto a vyrazit a taky víc pracovních možností atd. jen mi chybí ta odvaha :sweat_smile:
21. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Tak jí seber a hurá do toho :wink:

My jdeme pro rohlíky, za chvíli jsme zpátky :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Bré ránko! :slight_smile:
Jen nakukuju! U nás bude k obídku br kašička a pipinka :sunglasses: :grinning:
Dort je hotov!!! Jsem stejně šikovná :dizzy_face: :sweat_smile: :wink: Jen chybí na vrch šlehačka a tu dodělám během dopoloka :wink:
Na oběd příjdou tchánovci a pak dorazej i naši a bude dort a dárky....... :grinning: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Reni říďák si fakt udělej! A gor, když bydlíš na vesnici... strach překonáš :wink: Fakt to má děsný výhody :wink:
Já si to už bez něj nedovedu představit. Do nedávna jsem nejezdila zásadně ve sněhu a teď pohodáááá :wink:
21. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dani, tak pak foto dortíku a šikovná teda jsi, o tom žádná :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
no jo, já vím, měla bych :sweat_smile: tak asi to obětuju, až mi přijdou penízky ze stavebka :sweat_smile: jen mě pak musíte furt nakopávat, jinak to nedám :grinning:
21. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Reni to víš, že ho zdokumentuju, jsem na něj pyšná :pensive: :sweat_smile:
Nejsem žádna kuchta, ale fakt se povedl, snad tou šlehnou to bude jen povedená třešnička :wink:
21. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Reni fakt na tom nic není :wink: naučil se to kde kdo :wink:
21. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.