• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
marky tu je fakt vedro pere oskar a jsem jako myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
No závidím...tady snad taky bude tepleji :unamused:
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Tady je tak ěnco mezi,chvilku zataženo,teď zrovna svítí sluníčko.Ale teplo je.ale vedro ne
11. čer 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
No malej měl body s dlouhým, mikinku a bundu a byl teda oblečenej akorát :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo vypadá jinak :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
tak přijedte do ostravy :grinning:
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Tak oki...jedeme...jenže jak naschvál jak bysme dojeli, tak u vás zima a chcanec a v ústí krásně :grinning: :grinning:

Jdu si lehnout k malýmu, ať si natáhnu záda, ale brzy nakouknu :wink:
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
marky no kdo ví...od víkendu maj být hice......
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
No jsem zvědavá jak bude:pořád to mění :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Holky dneska jsem objednala manžílkovi supr dárek k narozkám...zorbing :grinning: :wink: to bude čučet :wink:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak som tu
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
léno teda..... :astonished: :astonished: :astonished:
tady se jeden při tom zabil.....spíš bych šla do aqua zobráče
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Tady je pod mrakem a teplota tak akorát
11. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Tý jo,to bude určo rád LEni :wink:
11. čer 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci zabít se mužeš při čemkoliv i při přecházení ulice :wink:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
A vzhledem k tomu, že jezdíme motokáry a na čtyřkolkách tak si myslím, že už větší riziko to není a když k tomu přičtu ještě jeho práci, tak zorbing je v pohodě :wink:
11. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
jj leni to je pravda..já su srágora...bych do adrenalinu po tom co mám sáru nešla, ale předtím bych do toho šla
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Já bych do toho šla :wink: jsem na sebe sice opatrnější, ale touha po adrenalinu je hodně silná a nejde jí odolat :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
tak malý spí od 10 hod, tak to už pak vydrží až do večera, nemá cenu ho dávat spát :wink:

Já co mám děti, tak jsem taky vybobkovaná a do ničeho se nepouštím :sweat_smile: a já bych se tam určitě poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
No mě by tam nedostal nikdo ani za milion :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
To já jsem bohužel...nebo bohudík...právě ten člověk který zkouší kdeco :wink:
11. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
a já bych šla spinkat :grinning: půjdu dětem pro obídek, poklidím to tady, odpoledne si děti vezme tchýně a já si dám relax
11. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Já bych si dala nějaký dobrý oběd :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky babky.. normálně jsem mela dneska fakt zivý sen, zdálo se mi ze čekám trojčátka a normálně jsem měla už tak napnuté břicho až bylo pruhlednější a já viděla že ti maličcí mají modré oči..no mazec se mnou to ale cloumá.. Kubikovi nejde nejak zaspat.. uz ej hodku v postýlce a furt tam kváká :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem doma :slight_smile: najedla jsem se a jdu uspat dráče...později nakouknu :wink:
11. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak já idu na šichtu večer sem tu páčes
11. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
TAd yto koukám moc nežije :confused:

TAk Luci klidnou službu :wink:
11. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,jdu jen na chviličku,bo nestíhám :confounded: ,naberu si toho vždycky nějak moc,myslím,že to zvládnu,a ono ejhle.....no už nejsem žádná mladice :grinning: :grinning:
U nás je dneska hnus fialovej,padaly z oblohy kroupy,čekala jsem i nahatý cikánky,co to bylo za maras :grinning: :grinning: :grinning:
Byla jsem dnes s Verunkou na 3měsíční,tak máme 60cm a 5180g,dr.byla spokojená,píchla malé tbc,malá řvala jak nikdy,až se zalikala.Hexa bude až 14.7. spolu s Synflorixem a pak naušničky.
Na kočárek už je vyděláno a zas si asi dám na nějakou dobu voraz,bo jsem uplně hotová :unamused: ,ale mám radost,že jsem to dokázala :grinning: :grinning:
Zítra mi Nikča odjíždí do školy v přírodě,tak dnes je hoňka,aby jsem na nic nezapomněla a fakt nevím,co mám dřív dělat. :confounded:
Jooooooooooo a už jsem zhubla 2,5kg,tak mám radost,ale pořád mám pocit,že jsem jako by mě opíchali včely.Příští týden jdu k ortopedovi,bo mě pořád molí kyčle,kolena i kotníky,jakože klouby....večer padám na hubu,doufám,že mi něco poradí,aby bylo líp.
Ninka blbne o 100 péro,už z ní šílím a objedním si brzo samotku v blázinci a Veru je pořád usměvavá,nově cvičíme na říkanky Bramboru a děsně se jí to líbí.
Tak zatím pa a brzy se zas dostavím.
11. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Janinko!Teda ty se ani na chvilku nezastavíš. Potřebuješ si taky někdy spočinout a relaxovat. Ninka z toho vyroste, neboj. Myslíme na tebe, opatruj se a mějte se pěkně. Zatím páááá.
11. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Janinko berunko, neuhoň se nám, pěkně v poklidu :wink: Ninka je v pubertě, bude bohužel ještě hůř, ale jak říká Lucid, vyroste z toho :wink: na tohle období se vážně vůbec netěším :angry:
Dneska jsme byli s kočárkem od vás na prochajdě, malá je moc spokojená, hlavně proto, že se dobře ovládá :wink: a má košík :grinning:

náš prcek už spinká, to je úleva, my s Aničkou povečeřeli a já se těším, až se natáhnu a budu chrupkat u televize :grinning:
11. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Marky, kolik už váží Adámek, tuším jste byli v poradně někdy před týdnem nebo dvěma :wink:
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.