• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahoj
marky u nás noc na pi.... :angry:
po dvou šichtách jdu hajat a gojgy v 11večer horečky, rouskala se a do dvou nespala....takže já běhala čajíček, nurofen.....jsem fakt fresh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslím že to je reakce na ten prevenar na dupce má slušnou hrču :frowning2:
22. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
Adý se mrvil furt, nejdýl spal 1,5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já už jsem nějaká zvyklá :sweat_smile:

Půjdeme nakoupit, dneska bude kuře na paprice :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Bré ránko!
U nás svítí sluncéčko a noc zase clasic....
Luci to je na pikaču... nevyspalá, utahaná a ještě do toho horečky :cry:
Adík měl jen jeden den tplotky, v sobotu 38, taky si myslím, že to bylo k priorixu....Ale na prevenar nepamatuju nějakou reakci. Co dítko, to individum :wink:
Prevenar vám dávaj do prdelky? :confused: Adík ho měl do stehna :confused:
22. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Jé Mraky dala ybhc si,můžu k vám na oběd? :grinning:

Luci,tak snad bude tutynka brzo v pořádku :frowning2: :dizzy_face:

Já budu dneska vařit asi vývar,mám na něj děsnou chuť.A jiank máme lívanečky od včera
22. únor 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
MArky pošly, ať nemusím vařit!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Já vůbec nevím, co ukuchtit. V ledničce se klepe zimou mlíko a pár jogurtů (a pár drobností), jsme jak u vyžraného krámu. Musím nakoupit...
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Já ybch si dala nějaký pořádný flák masa,ale než by se mi to maso rozmrazilo tak by bylo po chuti...nebo křidýlka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky doražte, udělám hodně :grinning: Mám na to všechno, jen musím pro smetanu, ale neva :slight_smile:

Jinak jsem napůl svlíkla dítě a to mi zdrhlo, tka mám ještě čas, než si to rozmyslí, nebo mu začne být zima :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Marky aby ses nedivila až uslyšíš zvonek :grinning:
22. únor 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Vytáhla jsem 3plátky vepřového a asi k tomu udělám křapáče :sunglasses:
22. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Kačí nám zvonek nezvoní, tak bušte :grinning:
22. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Dobrá bduem bušit :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Kuk :wink: Ale ve skutečnosit mi připadá malinko silnější
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3831111&vReferer=
22. únor 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,

kačí nádhera - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Je tam a vidět. juchůůůůůůůůůů konečně někdo do party :dizzy_face: :dizzy_face:

uzdravení marůdkům - bobynka malá ať je jí brzo dobře

a fotečky z Adámkových narozenin - nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: a gratuluju k říkání si na nočníček :dizzy_face: :dizzy_face: velikej pokrok - je to šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: a vyšlo to krásně - akorát na jaro :wink: :slight_smile:

Jinak my u dědečka - super, v pátek teda počásko nic moc ale v sobotu a v neděli už to byla nádhera, užili jsme si to a nemělo to chybičku :slight_smile: jak je tam jinej vzduch tak se mi hned udělalo i líp a žrala jsem jak prokopnutá, žádné nevolnosti :dizzy_face: :dizzy_face:

a v neděli jsme byli v tom domě hraček a Terince koupili dárečky k narozkám. A i mimísek dostal 2 krásné hračky do kočárku a na žužlání, tak jsem měla radost :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
JO a víme pohlavííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - dědeček věštil z jehly - jinak to fakt vědět nebudete a zkuste si typnout co to bude? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Simi děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simi určo holčička :wink:
22. únor 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
kači a kdy si to dáš do pasu ať je to ofiko? a skáčou Ti tu ty týdny se mnou :dizzy_face: :dizzy_face:

já už miminko krásně cítím jak se vrtí i když musím být ještě v klidu nebo aspoň sedět. Ale v pátek v autě mě teda načutlo tak až jsem nadskočila, nevím jestli jsem ho tam mačkala :dizzy_face: :dizzy_face: no ale pocit nádherný :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Simi až po kontrole u dr. :wink:

Jé to muslo být krásné :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Simi vítám!
Díky za gratulky :dizzy_face: Bude se mi to dobře pamatovat, že začal chodit na nočník ve avých 2 letech! :dizzy_face:
Já typuju kluka, ale má známá, když jsem jí líčila, jak jsi počala, typuje holku a pak jí mám říct, jetli se trefila :grinning: :grinning: :wink:
Je to teda z toho věštění,jo?! Ne utz? Tak nás nenapínej
22. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Dani to jo bude se Vám to krásně pamatovat :dizzy_face: a vyšlo vám to fakt nádherně.

NO a jak popsala jak jsem počala? :sweat_smile: v tom jsou nějaké fígle :grinning: :grinning:

U UTZ bude nejdřív za měsíc. Takže nic a stejně Pavel pujde se mnou, takže na pohlaví se ptát nebudu :wink:

ale napínat vás ještě chvilku to jo :grinning:
22. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Simi no to já seasi tentokrát zeptám :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
a ty jsi Kači měla DAvídka jako překvápko? :confused:
22. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Jj Simi,Tom to nechtěl vědět :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
to by jsi nebyla ty :angry: :angry: :grinning:
popisovala jsem, že manža odjíždí přez týden a otěhotněla jsi na podruhé a 18DC cca :wink: tak se mě hned ptala, co to bude, říkala jsem, že mě sereš, že to nechceš vědět :grinning: :grinning: :grinning: :wink: , tak ti prý typuje holčičku no
22. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
já se každopádně zeptám :grinning: radši už ve 12tt, kdyby to tam už náááhodou viselo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
A tentokrát jsem se rozhodla,že půjdu i an ty placené Nt testy,minule jsme enbyla
22. únor 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: a bylo to myslím až na 3tí pokus :wink: ale holky hold mají výdrž, to je fakt

ale těsně vedle Taťka vykouzlil a vytočil jehlou CHlapečka - tak uvidíme jestli mu to do 3tice vyjde :grinning: mě se u Terky trefil, pak u švagrové též no tak teď to bude do třetice. Uvidíme jakou bude mít úspěšnost. A mě se ms, před otěhotněním trošku posunula, takže to vycházelo dřív než 18 DC :slight_smile: takže jsme se možná trefili přímo do ovulky :dizzy_face:

ale bříško i nechutenství je teď hodně podobné jak u Terky tak nevím nevím :confounded: :unamused: :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Simi,no tka si bduem muset do srpna ejště počkat :grinning: Ale ono to dje na utz poznat i tak...já si myslela,že to bdue kluk
22. únor 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
no já to toho kluka říkám protě už od začátku! :wink: :sunglasses:
22. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Marky jak jsme daleko z obědem? Můžu už poslat obědváky? :grinning:
22. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.