• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no kdyby to tak vyšlo tak malá bude mít svátek na moje narozky a Kubík bude mít narozky na Pavlův svátek. Mají to hezky vymyšlené :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
no to jo. vím že tam taky padlo jméno Tereza, ale to chtěl Jirka, tak nevím no.... necháme se překvapit :wink:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
NO jo bude to na kompromisu jako všude, však se v červnu dočkáme :dizzy_face: :dizzy_face: my v tom klučičím jméně taky nemáme jasno a uvidí se až definitivně šáhnem po kalendáři a začnem listovat a psát a pak zase škrtat atd a pak z toho něco vyleze
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
taky jsme zvědavá, co jednou vymyslíme :grinning:
Asi půjdu vyklepnout mládě, už spí nějak dlouho :confused:
22. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jo to ej stejný asi všude :grinning:
22. únor 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Simi zítra to platí? :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
jj. až se vyspíme dorazíme :wink:
22. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Taky bych se slézala :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
OK :dizzy_face:
Kači tak přilez :grinning: :wink:
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Dani no doufám,že nám to v tom březnu někdy klapne :wink:
22. únor 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
tak my jsme vzhůru, posvačíme a asi vyrazíme někam na prochajdu ať se malá vyvětrá, ale kam to nemám ještě tucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
nazdárek kočičky, tak já hlásím návrat domů z gyndy, vše je ok, jen dvě cysty na mém jediném vaječníku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak dobrý :grinning:
22. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
nakoupila jsem si, konečně, děti chrchlou vesele dál a já s nima, takže den při starém :wink:

koupila jsem gyros, tak si dáváme :wink: pak uklidím a jak přijede Jirka, doděláme poslední skříňku :grinning:
22. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
holky, taky vám sem tam naskočí nějaký jiný koník? Mě se to stalo už několikrát, že měl jiný design :confused: a to teď před chvilkou a už je zase normál, vím, že má být takový jak na střeše, ale že mi to tak sem tam přeskočí :grinning: ?
22. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Reni tay mi to blbne,al jinak než tobě

Jé taky bych si dala gyroska
22. únor 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Renu kuk ke mě do alba :wink:
22. únor 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
máme vychovaného syna :grinning: nalila jsem mu pití, jak si to bere, tak říká "díky" :grinning: už to říká celkem pravidelně :grinning: pak mi to dá a buď řekne eště nebo tačí :grinning: se rozkecává :grinning:

Kači nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je úplně jasná :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Dneska že fakt krásná,oproti včerejšu je zase víc vybarvená :dizzy_face:

Reni jé to je zlatý,náš malý aky mí něco zmumlt..občas :grinning:
22. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
já jdu Kači uklízet, ať to tady nevypadá jak po výbuchu :wink:
22. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
utíkje utíkej..já se taknapůl očka učím,ale asi si lehnu
22. únor 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
ještě malá ochutnávka, dneska doděláme a fotnu i postel, teď jsou na ní krabice :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3832678&vReferer=
22. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Reni super...užse těším až ti to okouknu live :wink:
22. únor 2010 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
čaute renat krása já se taky těšim až budem dělat pokojík....furt uvažuju nad barvama stěn a z lila barvy jsem přešla na žlutou :dizzy_face:
22. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
22. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Renčo už se na to taky těším. Dneska jsem byla za truhlářem a moc nemá čas. Má nemocnou maminku.
Ale když nebude postel, tak se dá spát i na zemi, že. :grinning:
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak jsem na půl oka přečetla ten článek a musím převymyslet kuchyni. Ale mám 2,5m na 1,9m roh to znamená kuchyn do L
22. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Marti to máš na metry jako já, mám mám 4,5m, ale v jedné lajně :grinning:

Luci my to teď nechali bílé, protože co máme v obýváku barevnou, tak tam jde strašně vidět, jak se děti opírají ručkama a šoupají o tu zeď :sweat_smile:

chci si ještě ušít ty kapsáře, ale to až koupím šicí stroj. Na půdě mám po babičce skříňku na šicí stroj, tak si ji sem nastěhuju, když se odklopí vrchní díl, tak je z toho stůl, takže ve složeném stavu malá úzká skříňka a rozležené na šití ideál :grinning:
22. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
nachystala jsem si do kastrolu na zítra na polévku, to bude síla :grinning: je tam jedna křížová kost, kousek hovězího, celý vepř. jazyk a dvě krůtí maxi kosti s kusem masa ze stehna :grinning:

koupila jsem mladou mrkvičku, hodím tam petržel a celer a pórek a pepř a nové koření a to bude bašta. V mrazáku mám knedličky co jsem dělala minulý týden a udělám domácí drobečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jde vidět, že se na to těším, co? :grinning:
22. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jé Reni,já dojdu jo? :grinning:
22. únor 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
Kači, kdyby jsme nebyli marodi, tak bych byla tak ráda, kdybys přišla, budu dělat ještě dušené krůtí a brambůrky, tak by jsme si dali obídek, děcka by si zařádily, no prostě pohodička :grinning: škoda, ale jak se uzdravíme, tak to uskutečníme :dizzy_face: :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.