• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni nebude to k jídlu. To bude žrádlo :grinning:

Kuchyni musím vymyslet za týden
22. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Marti vymýšlení kuchyně je kolikrát na palici :grinning: mě se hrozně líbí ty el. zásuvky, co jsou zabudované v lince, jen to lehce stlačíš a vyjedou ti ven, to je úžasné :grinning:
22. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
to krůtí bude na bylinkách, teda hlavně na rozmarýnu :wink:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Reni to neznám.

Ty děláš chutě. Já dělala dneska králíka na cibuli se smetanou.

Asi to mám vymyšlené. Jen budeme muset koupit vestavnou troubu
22. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
ahojky holky, Kačí gratulace k krásnému těhu testíku :dizzy_face:
my bojujeme, s nějakou střevní chřipkou, Kuba už od pátku , a dneska ještě stále nemá na nic chut, max na susenky, nebo rohlík, já mám taky nějaký průjem, a Kubíka do dneška drží to "natahování" pak chce blinkat.. nevím kdy se toho střepeme.. Zítra musím jít na policajty, měla jsem bouračku, a tak se to bude řešit, no tak se těším.. :confused: a předtím mám schůzku :slight_smile: tak snad vše klapne :wink:
22. únor 2010 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak nakukuju :slight_smile: Nakonec půjdeme plavky vrátit...jak jsem mu je sundavala, tak měl hodně obtištěné ty vnitřní gumičky...takže škoda, hold je to tlouštík :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přes odpoledne jsme tu měli Zdendu, tak si vyhráli :slight_smile: Za chvíli se jdeme najíst a brzy snad koupat. Zítra musíme ráno pro vakcínu do lékárny a na 9:30 jsme objednaní na očko, tak už to chci mít za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Marky a myslíš, že to Adýsek do léta nevyběhá? Ty děti se pak spíš vytahují a břůšky se zmenšují, ale zase aby ho to fest škrtilo by bylo taky na prdlačku :wink:

Jiři držím palec, ať to dobře dopadne :fearful: myslíme na tebe
22. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
nakukuju.

Teda Jiří na vás se to zase sype :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad viroza poleví, je to hnus tyhle střevní záležitosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně ať je bobíkům i tobě líp. A co se stalo? jak to že jsi bourala? :frowning2: no hlavně že se Ti nic nestalo

Reni - teda ty na to žrádlo myslíš furt :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Simi, jsem nenapravitelná :grinning:

děti se mi bijou, to je rachot :sweat_smile: :angry:
22. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
ále takový nehezký ťukanec, jenom ho zde nějak nechci rozmazávat.."IP":unamused: ale snad to dobře dopadne,..díky Reni
drží se nás ta nemoc že to až hezké není.. huš s nima, navíc mám rýmu a kašlík :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz
marky jinak mladošek je fakt vazba :grinning:
22. únor 2010 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo :grinning: :grinning:

Reni o břušek nejde, ten sice vypadá, ale ten ho neškrtí...horší je to kolem stehýnek :frowning2: tam to měl zarytý fest...taky má slušný kejtičky :sweat_smile: A nechci je až na léto, ráda bych už příští měsíc do bazénu :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Jiři, průjmy jsou fakt hnusné :fearful: mám to dobře zkušeno

nás se drží nachlazení, Kuba je neskutečně zahleněný, ale na průduškách to nemá a Anička stejně tak, když chrchle, tak to bublá, sopel mu teče už tři dny, fakt hnus, já to chytla taky a když se směju, tak to cítím, jak mi to taky bublá, při kašli ale ne
22. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Jo tak Marky, jak je to kolem stehýnek, tak to je na houby a za měsíc mu určitě nezhubnou :grinning: ale jsou bombovní :dizzy_face: :grinning: kolik stály?
22. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
Reni za měsíc fakt ne :grinning: Byly za 65,- :dizzy_face:
22. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
markky :grinning: :grinning: hold dobře živenej :grinning:
22. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Simi asi až moc :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Tak jsem teď dobaštila škubánky od tchýňky :dizzy_face: mňam :dizzy_face: a na paprice bude na zítra :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
to je zadara :grinning: tak kdyby ses jich chtěla zbavit, tak bych je od tebe koupila :grinning: ale kdyby se ti nechtělo na poštu, tak na to hoď boba :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
ty vogo, úplně se mi loupe patro v hubě a bolí to jako bych si ho spálila, ale nebylo čím :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
Jsme dohodnutý, že je vrátím, když nám nebudou :wink: Nebo je fakt chceš??
22. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
ne dobrý, vrať je, to je jednošší, já teoreticky pro malého jedny mám, jen jsou to ty slipové :grinning: :wink:
22. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
Já teď aukcuju aspoň plíny na koupání :sweat_smile: Snad to vyjde :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
jo, ty jsem viděla, byly za super cenu :grinning:
22. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
No jedou od korunky :sweat_smile:
22. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
ono se to před koncem vždycky vyšplhá :angry:
22. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
No nikdo to nesleduje, tak to snad klapne :sweat_smile: příští měsíc si koupím plavky ještě já a pofrčíme :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4939831 ta je moje a nikdo ji nechce :cry: , kdyby byla nafukovací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
22. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jiři děkuju a ať sjte brzo fit ; :wink:
22. únor 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.