• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
asi zítra skočím s Kubou k doktorce :confused: úplně v něm píská :frowning2: teď jsem si ho poslechla fonendoskopem :confused: ach jo

Anička je čistá, ale on teda hraje :confounded: teplotu nemá, snad má jen tak zahleněné průdušky :fearful:
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Bacil umlátit jak v Machovi a Šebestové :cry:
22. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Reni... :frowning2: Vy jste moji chudáčci :frowning2: Snad se brzo uvidíme
22. únor 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
na straně 905 mám kuchyn
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Krása Marti :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
mám tam balkonové dveře, tak prublu se zeptat truhláře jestli může být pult i přes dveře a při používání terasy jen pult zvednou.
22. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
No určo něco půjde,vždyˇteď furt ukazujou posuvné kuchyně :wink:
22. únor 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Už mám posunutý termín na 14 dní :grinning:
22. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

u nás noc naprosto pohodová, Kuba se zlepšil, takže k mudr zatím nejdem :dizzy_face: už kašle úplně jinak a není skoro vůbec zahleněný :grinning:

už vařím polívečku, Anička spinká, já mám kafíčko, dneska mě čeká velký úklid, tak se do toho pustím, ale zatím moje malá siestička

tak Anička se už vzbudila a to uvítání, to člověku málem i slzička ukápne, jak ji Kuba viděl, tak ji hned objal, pusinkoval, hladil, volal Aníííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
holky tady je tak krásné, oskar svítí jak urvaný, nebýt těch zbytků sněhu, tak řeknu, že už přišlo jaro :dizzy_face:
23. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Krásné ráno!
Opravdu je krásně,proto i my vztáváme po 7!Dneska mi to vyhovuje,má dojjít pošťaka s papučkama promalého. Pakse budu učit a pooo si půjdu s Davídkem dáchnout...
Reni to je super,že Kubkovi už je líp :dizzy_face:
23. únor 2010 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás dneska taky noc o trochu lepší...teď už se pomalu připravujeme a v půl deváté máme sraz s tchýňkou a pak frčím pro tu vakcínu a pak na ďobaneček...to zase bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já budu hned klidnější :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Marky proti čemu budete očkovat?
23. únor 2010 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
Marky a na co že jdete očkovat?
23. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Jé, Kači, platíš pivo :grinning:
23. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
Holky :grinning: :grinning:

Proti žloutence
Kači a jaké papučky?
Reni :grinning:
23. únor 2010 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
jo tak, to je proti typu A? Já přemýšlím o tom pneumo23, ale o tom se poradím pak s mudrou, jestli nám to doporučí a nechala bych naočkovat obě děti, ale uvidíme, co mi na to řekne :wink:
23. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Reni takové otevřené riflové...nám totiž z těch zavřených smrdí nožka,tak jse s ekonečně rozhoupala mu pořídit otevřené...v obchodě jsme na ně nikdy nenarazila
23. únor 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
holky mě už tak voní ta polívečka :dizzy_face: hned bych si dala :grinning:

Jirka včera přinesl tvarůžky, česnekové, jsou to takové kousky, přivezl mu je kamoš z olomouce, ty jsou tak dobré :grinning: ani nejsou smradlavé, fakt mají moc dobrou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
Reni já už pak jen meningokoka a konec...víc nechci :slight_smile:

Jdeme se oblíkat, tak nakouknu až se vrátíme. Zatím pa pa
23. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Kači tak to jo :wink: stejně je to prča jak takovému prckovi umí smrdět nožky :grinning:
23. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
To je no..ale přeci jen je to chlap :grinning:

Pá Marky
23. únor 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
pa Marky, já dokafrala a tak půjdu na ten úklid, ať to mám brzy hotovo, ještě mám háčkovací povinnost a po večerech nestíhám, než dám bandu do duchen a pak se i trochu pověnuju Jirkovi, tak na to vůbec nemám čas :confused:
23. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Tak utíkej Reni....já si půjdu udělat kafí a pak učit :wink:
23. únor 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
Našemu prckovi zatím nesmrdí, ale jednou to přijde :grinning:

našim sousedům, celé rodině neskutečně smrdí nohy, to poznáš hned, jak přijdeš k nim na chodbu, nebo jak přijdou a vyzujou se, celá místnost se hned naplní těžkým nechutným pachem :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: blijící smajl :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Kači, tak ať se ti dobře učí, já mám zalehlé uši, fuj :sweat_smile:
23. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Jak není to nci hroznýho,ale prostě v uzavřených botkách se mu apří nožka.

No dobře se mi učit nebude nikdy,al tak po čtvrtku ikdyž to endám budu mít na chvilku klid :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojek!
Já mám dnes den debil :angry: ! Nechtělěo se mi vstávat.... Převlíkla jsem Adíka, pročůral punčochy, tak jsem mu vyčinila, že ee se dělá do nočníku, dala jsem mu čisté, za chvilku příjde mami čuat, tak jsem ho rychle vslékla a ny koberec mi vypadlo hovno :angry: :grinning: na půl bobek, na půl kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ne fakt.....

MArky tak bodaneček přečkejte k poklidu :wink:

Reni to je dobře, že je dětem líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned je hezčí den, že

KAči, ať to leze do hlavy :sunglasses:
23. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.