• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky je to tak, jak jsou dvě, tak je to furt rachot :sweat_smile: boj o hračky, pády a střety :sweat_smile: většinu času na ně jen hudru nechte se, dej mu to, netahej ji za vlasy, dostanete na prdel oba dva a tak to jede celý den, pak večer by je člověk láskou sežral
zajímavé je, že když se Kubovi něco stane, co není vinou Aničky, tak se jde uklidnit za ní :sweat_smile: Já ho totiž nikdy nepolituju, nechtěla jsem, aby byl uplakánek :grinning: teda pokud se mu opravdu něco stane, tak ho pomazlinkám, pofoukám, ale když je to jen nějaká blbůstka tak ne :grinning:

Taky když mu dám na prdítko, tak letí za Aničkou :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Luci i já mám hory prádla :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
ty se chuďatko nezastavíš, do práce, doma povařit, vyletět na poštu, do obchodu, furt jsi v pohybu :wink:
23. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
hoja renat ted to je hektičtější musím vyděžať :grinning:
23. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
vyděržaj pionier :wink:

Já na prádlo dneska házím bobíka, celý den jsem gruntovala, mám umyté okno a terasovky :grinning: už asi chystám velikonoce, či co :wink:

teď si dám relax, Jirka si skočil na pivko a dětičky spinkají, to je lahoda pro ouška :grinning:
23. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Tak dobré ránko.
Děti usli jako lumpíci. Nejdříve mě vyházeli celou skříň oblečení, a pak nechce spát pavla. Byla tu do 22,30 a spát néééé.

Už vím jakou digestoř, ještě se musím po nějaké kouknout. Chtěla bych rustikální, jen nevím jak vypadá na 4 straně. http://www.setta.cz/setta-produkty/odsavace-par-digestore/odsavac-par-rustikalni-Trendy-60-WB.html

Tento tip. http://www.setta.cz/setta-produkty/odsavace-par-digestore/digestor-ostruvkova-KLF-110M.html l
Ale ten se mě nelíbí. Prý se nahoře zastřihne podle uhlu sešikmení.
A přišlo co máme zaplatit za okna.
24. únor 2010 v 07:12  • Odpověz
24. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
autor
Ahojky...noc na ho*no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej usnul ve 21:30 a já chvilku po něm...ve 23:45 se probudil s řevem, tak jsem ho vzala do obýváku, když máme rozložený ten gauč :sweat_smile: on usnul snad okamžitě a já nemohla...furt jsem se bála že žuchne a vždycky když se hnul, tak já vylítla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no v 1:20 jsem to vzala a přenesla ho zpátky do ložnice...tam chrápal velkej :rolling_eyes: ale za chvíli se zadařilo...no ve 4:50 budík a já ho zaspala...teda típla a usnula...najednou mě vzbudilo, jak Romča vstává a ono už bylo 5:25 :frowning2: to už skoro odjíždí do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No vydařilo se to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc se malej probudil s plným nosem :confounded:

K obědu dneska dojíme na paprice a k večeři zapeču brambory :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Marti a kolik platíte za okna? :wink:

Já včera na Jirku, že budeme muset pak udělat ten vrch a jemu se do toho vůbec nechce :angry: ale my na to máme ještě čas, chtěla bych to mít tak do 8 až 10 let hotové, tak uvidíme, jak to vyjde a jestli ho do té doby přesvědčím :grinning:

Jinak noc pohoda, jen já zase ne a ne spát, pořád jsem se budila :angry: to nesnáším, šli jsme spát brzy, už po 22h a to je na mě opravdu moc brzo :rolling_eyes:

Nábytek máme doskládaný, vypadá super, jen poslední skříňku jsme ještě nepostavili, protože já mám bobany ji tam zatím nechat bez uchycení, aby to na prcky nespadlo, tak Jirka nakoupí hmoždinky a večer to přiděláme, jen ten pásek se nám zdá být málo, ale stačit by to mělo. Je to takový umělohmotný páseček, který se přichytí hmoždinkou do zdi.
24. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Marky, to je noc opravdu na hovínko, co? :angry: a navíc to ráno, brblal Romča?

My budeme mít dneska to krůtí na rozmarýnu, protože včera jsme měli hromadu masa z polévky, tak jsem to odložila na dnešek a zapeču to s bramborama dohromady :wink:
24. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
Reni neboj, tu chvilku dětičky vydrží to neschodit :wink:
24. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
Romča nebrblal, ani nevěděl, že jsem se vzbudila...ale mě to štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
A po tý noci jsem dneska fakt hotová...jdu na kafčo...
24. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Marky to tě štvát nemusí, po takové noci by zaspal snad každý :wink:
24. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
já už si kafčo vyžahla, ani jsem to nepostřehla, hned bych klopila další, ale tolik radši ne :grinning: to si můžu dovolit jen když vyrazíme s Kačkou na kafíííí :grinning:
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Reni já vím, ale on už dneska zůstává v práci o hodinu dýl za příchody pozdě :sweat_smile: a kvůli mě tam musí být dýl :confounded: :sweat_smile:

Kafí uvařeno, dítko najedeno a mám chvilku...pak musím zkontrolovat suroviny na ty brambory :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
Tak jsem dala aspoň vařit brambory, to je nejdelší :sweat_smile:

Naškubu tam kuřecí, co mám v lednici upečený, koupím salámek, zaleju smetanou a posypu sýrem a to bude žrádýlko :dizzy_face:
24. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Marky, je dospělý a budíček by měl slyšet :wink: vím, že jste tak zvyklí, ale nemůže nechávat přece všechno na tobě :fearful:
24. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
žrádýlko teda mít budete :grinning: tady včera neměli v obchodě máslo :angry: mě nasr.li, jela jsem jen pro máslo :rolling_eyes:
24. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
Reni o to nejde, to já vím taky, že je dospělý, ale takyx vím, že on to neslyší :sweat_smile: prostě to je tak, že ho budím, jinak by zaspával 3x do týdne :grinning: A tohle je věc, kterou prostě dělám a nevadí mi to, ale jednou za čas mi to nevyjde :sweat_smile: on se nezlobí, nikdy nic neřekne, to by si nedovolil :wink:
24. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Já vím Marky, máte to tak zavedené a chápu, že tě to štve, ale sama na sebe se zlobit nemůžeš, máš toho i tak dost za celou noc :wink: hlavně že se Romča nezlobí a tu hodinku lehce dá, to si skoro ani nevšimne :grinning:

Dneska nám zatím nevylezl oskar, je tam teda asi jasno, ale jakýsi opar, tak uvidíme, jestli bude tak nádherně jako včera, to bylo teploučko, takové jaro :dizzy_face:
24. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
No hodinka to byla bez dneška :grinning: Takže ještě půl navíc :grinning: Štve mě to, ale že bych si řezala žíly to ne :wink: , ale naštve to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak tady je mlha...až uvaříme brambory, tak půjdeme nakoupit, nemám smetanu a ani sýr :sweat_smile: Jak dlouho se to peče s tou smetanou?? normálně to nedělám :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Do 40 se vejdem
24. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Marky, naliješ ji tam hned o začátku a peče se to přibližně stejnou dobu :wink:
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Reni děkuji :dizzy_face: Už jsem vytáhla i ty stehna, tak to pak budu obírat, což nesnáším, ale ať je aspoń sdělám :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
prostě až tam nebude voda ze smetany :wink: ona se z ní vypeče a vsákne do pokrmu :dizzy_face: je to žrádelko

Marti, to slušná cena :wink:
24. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
no já myslím, že si Adámek pošmákne :dizzy_face: :grinning: že bych taky koupila smetánku? :grinning:
24. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Víš co, když půjdeš do toho obchodu, vem tam smetánku i pro mě :grinning:
24. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Tak ju, já ti jí tam taky vezmu :grinning: :grinning: A Adý si víceméně pošmákne na všem :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Marky, to jsi hodná, že mi ji vezmeš :grinning: já dělám dětičkám omeletku ke snídani a sama jsem opět posnídala cvargle, to je ale žrádelko :grinning: jen škoda, že už nemáme :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.