• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tý jo takový žrádýlka hned po ránu :sweat_smile: my si dali Monte kelímek a stačilo...malej se teda dojel mlíkem a já ještě nic, zatím jen kafčo :sweat_smile: Ale brambory jsou uvařený, tak frčíme do krámu...vezmeme to bez kočíku, tak to bude na dýl :sweat_smile: ale jak slejzá sníh, tak toho musíme využít, jinak bude jezdit v kočárku ještě do školy :grinning:
24. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Kuba měl svoji klasiku 250ml kaše, ale když jí Anička, on si musí dát taky, tak baští i tu omeletku s kečupem :grinning: napíchne si na vydličku a volá mamí, tak mu musím dát do pusy, přitom umí jíst sám už i polévku, ale asi se mu dneska nechce nebo co :grinning:
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Bré dopoledne, kecalky!
Teda jste se po ránu rozšouply! Vás musím dočíst, či čo :grinning:
U nás dnes bude k obídku Chroustova bubalnina, dostala jsem na ni chuť a Romču nemáme doma, tak si pochutnáme...

Vše nej Pavlinčinýmu Matěji k dnešnímu svátku! A Taky malýmu Langříkovi! Taky dnes slaví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Jsme doma a krásně jsme se prošli :dizzy_face: nesla jsem ho akorát přes silnici, jinak krásně ťapal sám :dizzy_face: zlatíčko moje :dizzy_face:

Najím se a jdu na oloupání brambor, pak obrat ty stehna a nakrájet salámek a pak dát péct :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
tak jídlo v troubě.........
kde všechny jste? :confused:
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Jsem tu, jídlo v troubě :grinning:
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Marky to je mazec! :confounded:
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Dani to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejvíc mě dostalo to Chicco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
to ti povím! Máme ho v autě :frowning2: , ale ne s upínáním super fix, máme klasiku pásy
24. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Fakt?? :frowning2: To mě mrzí :frowning2:
24. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
tada isofix......... a pak si vyber :angry:
24. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
No to je fuk, vím co myslíš... :grinning:
24. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Prodám autosedačku chicco! Nemáte zájem? :grinning:
24. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Dani ani ne :grinning: :grinning:

Ty brambory už tu začínají děsně vonět a ta smetana se ne a ne vypařit :angry: :grinning:
24. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Marky taky mi to tu voní :sunglasses:
24. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Chutě :angry: Ale už se blíží...za chvilku dodám sýreček, nadlábneme se a půjdeme spinkat :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
čauky holky, tak auto sedačky mě taky dostali, řeknu Vám že jsme celou dobu jezdili s Chiccem a dokonce jsem ji už i prodala.. Naštěstí jsem nebourala takže nejde posoudit zda by se to stalo i nám, měli jsem ji uplou obyčejně pásem, ale tedka máme úplně jiné něž jsou v testu, tak doufám , že se v testu neobjeví...
:frowning2:

vařím segedínek, a dělám koláče... Odpoledne si jdu pro Ondru...k babi..
24. únor 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz
http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=1507633
graco jenom šedo-zelenkavá kombinace :wink:
24. únor 2010 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz
Jiři vypadají dobře :wink: u nás se teda osvědčila ta vyvýšená, na té chtějí sedět obě děti, že vidí ven, Anička už sice vidí i z té, co je pro Kubíka, hodně podnou máme, ale vidí málo a tak je jí v ní ještě víc blbě než na té Kubove
24. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
já si uvařila cafo, oběd se dodělává, stěhuju věci do skříní, to je celkem opruz, všechno přebírám a přeskládávám, jak to byla v krabicích a igelitkách, tak je to zase pokrčené :angry: tak mě to ani nebaví :angry: no nic, dopiju cafo, najíme se, uspím Kubu a budu pokračovat :wink:
24. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Jinak s Autosedačkama je to fakt síla :confused:
24. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Tak jsme po obídku a je to žrádýlko :dizzy_face: Za chviličku jdeme spinkat :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Reniku Kuba si zatím nestežuje že by neviděl, ono je to asi o typu auta, já to mám vyvýšené ty sedačky celkově, někteří lidi dokonce tvrdí , že se v našem autě cítí jak v autobuse :grinning:
seskládej to Reni to se vyrovná samotnou váhou :grinning:
24. únor 2010 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz
Jiři je to i tím, protože v naší toytě je to příšerné, sedíš tam jak na gauči, je to hnusné auto :confounded: ale na jiné nemáme, jsme rádi aspoň za tohle :sweat_smile:
Mě by se líbilo takové to rodinné velké autíčko, kde si fakt jak v autobusu, kvůli němu bych si řidičák udělala hned :grinning:
24. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Marky, bylo to dobré s tou šlehačkou, že jo? :grinning:
24. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Reni už budu dělat jedině se šlehačkou :dizzy_face: :sweat_smile: fakt bašta :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Tak jsme si krásně dáchli :dizzy_face: Čekáme na Romču, udělala jsem si kafčo a pak se asi půjdeme trošku projít :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
Tý jo dámy, to je docházka :fearful:
24. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.