• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky holky,jsme stahaná jak pes,tak jen infoa jdu se válet.

Dnešní testík už je nádhernej :dizzy_face: O víkošku nafotím!

Jiank dnešní zkouška z matiky za C čili za 2!Měla jsem 70 bodů ze 100.Prý na dálkové studium vynikající výkon.Takže mám radost! :dizzy_face: Tak snad dám iinfošku at mám klídek :wink:
24. únor 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Kači ty jsi fakt bedna :astonished: :slight_smile: to bych chtěla mít takovou hlavu, mě by učení už asi do šišky nelezlo :sweat_smile:

a k testíku super gratulace po x-té :slight_smile: :dizzy_face:

my byly koupit dvd, chtěli jsme hdd dvr, ale je to kapku drahá sranda, tak jsme si řekli, že to nemá cenu, že nějaký film když tak stáhnu z netu, tak jsme koupily blue ray přehrávač, ten teda přehrává všechno. I když když budeme chtít sledovat blue ray, tak to asi z netu nestáhnu :sweat_smile: já teda tomu stejně vůbec nerozumím :grinning:
24. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
jo a ten přehrávač byl jen o 500kč dražší než klasika přehrávač :wink:
24. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jo bl-ray je nástupce dvd,ale film v blue-ray stojí skoro dvakrát tlik co na dvd :sweat_smile:

Jinak děkuji!Sama jsme byla překvapená jak jsem to zvládla,ale mám radost.Zítra v infoši budu spoléhat na štěstí,bo už nemám sílu se učit.Ale co,v letním semestru jsem,takže pohodička :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
čuste ženýýý
hlásím se z rychlé, teda po, byl klídek jinak 1 kousek a chrápala jsem od 12 do šesti, to mi fakt potom maratonu)bodlo
sedajdy maras, ale vím, že ty chicca neprocházely ani u adacu v testech, takže mě to nepřekvapilo, ale je to síla co to udělá s tou sedačkou...naštěstí naša tam je a prošla uf uf uf
24. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Brý den, noc na houvno...nemohla jsem spát, aspoň Adý si dáchnul, spinkal hezky :dizzy_face: K obědu mu rozmražuju polívku a my budeme mít studenou, nechce se mi vařit. Vypiju kafčo a frčíme na poštu, dorazil mi nějaký dopis z pracáku :confused:
25. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Marky, já chci taky dopis z pracáku, čekám na něj jak na boží smilování :frowning2: abych mohla skočit na zdr. poj. a zaplatit ten jeden měsíc :fearful:

Noc dobrá a dneska mám jít k zubaři a tak se mi nechce, navíc jsem na to zabudla a tím pádem na to nemám prašule, protože kartu má Jirka :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
Já nevím, co mi můžou chtít :fearful:

To bude mít sestřička zase radost, co?? :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
to nevím, ale z úřadu práce to chodí právě ze sociálky, ohledně mateřské :wink: tak možná něco ohledně toho. Jestli sis tam třeba nesla papíry na výběr délky mateřské, tak posílají potvrzení.

A nemáte vy nárok i na přídavky na Adýska?
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
já si půjčím prašule od našich a jak Jirka přijede z práce, tak jim to vrátíme, ale děsně se mi tam nechce :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
Výběr rodičáku jsem ještě neodevzdala a na přídavky nárok teď už máme, ale žádá se až v říjnu a stejně nám je pak zase seberou :sweat_smile: :grinning:

A že se ti tam nechce chápu, já nás už půl roku objednávám :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
No nic, kafčo vypité tak frčíme, ať vím, co došlo :sweat_smile:

Zatím paaaaaaaaa
25. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Tak pááá Marky :wink:

já si kafčo teprve uvařím, nejdřív jsem s Kubíčkem posnídala párečky :wink:
25. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Bré ráno...
U nás noc v poho Adík celou noc, teda zatím :pensive: , páč o mě se něc pokouší, frkám, tak očekávám každým dnem u Adíka :cry:
Reni tak už je přestěhováno? :dizzy_face:
Marky taky se mi echce vařit, ale mám doma ROmču,tak musím, aspoň nějakou polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Dani, jsi tu ještě?
25. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
jsem tu jááá nestačí :grinning:
už opět tu straším, tak vám přeju hezký den :grinning:
25. únor 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
chuďatko moje, ty jsi nachlazená? Mě už to opouští, mám teda ještě zelehlé v uších, ale jinak ok :wink:

Přestěhováno, myslíš nábytek a v něm věci? To máme, Kuba ale přestěhovaný ještě není, čekáme na matraci :wink:
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ano jsem!
Jiři to je dobře že jsi tady :grinning: tak jak jste spinkali? :wink:
výborně kočičky, nejsem tu sama :grinning:
25. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Reni už ho máš ve velké posteli? Máte zábranu?

Ahojky Jiři! Jak je? :wink:
25. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
zkoušíme to nové dvd, chvilkama bliká obraz :angry: tak jsem seštelovala hdmi kabel a snad to bude ok :sweat_smile:
25. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Dani čekáme na tu matračku, zábranu musíme taky dokoupit a nebo to budeme dělat jako s Aničkou a naskládám mu tam židle :grinning: ale zábrana by byla lepší :wink:
25. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
taky vybírám zábranu... Renu jaké máte postele?

Ty naši hokejisti... to jsou trubky, co? :rolling_eyes: Sáblíková musela chuděra vyžrat všechny disciplíny, aby jsme měli nějaké medaile! :dizzy_face: Je to borka! A všem natrhla prdel až k lopatkám!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
To je nějaký kouslý néééééééé :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
ten kůň mě fakt serouchá, no nic, teď už nemám čas, musím něco ukuchtit. Tak odpoledne, až se vrátím od zubáka, čau kočičky :wink:

jo a dvd blbne, jdeme ho vrátit :angry: tak papa
25. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
ještě se teda stavím kolem poledne, na mou polední kávičku :grinning:
25. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Reni tak u zubáka ať to moc nebolí a máš to rychle za sebou :wink:
25. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
koňas blbej mi nejel :angry:
25. únor 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
zábranu jsme vyřešili jednoduše, jirka sbil 2 palubky postavil s´tojnu a k tomu přivrtal 2 příčné palubky, a vrtnul do kontrukce, je pravda, že jsem si provrtali postel, ale vzhledem k tomu že stála 1000kč a přinejhorší se otočí vrtanou stranou ke zdi... hezčejší postýlku byhc řešila asi jinak,ale i tak nás zábrana vyšla na 100Kč...někdy nafotím :sweat_smile: vypadá to ale fakt hezky... :wink:
25. únor 2010 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.