• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jiři to je šikulka! My postel otočit nemůžem, páč má zásuvky. Tudíš musíme řešit buď nasazovací způsob nebo pod matraci....
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Jsme doma a v pohodě, jen přišlo jedno rozhodnutí, který jsem nečekala :sweat_smile: takže pohoda :slight_smile:

Najedla jsem se a jdu na ten úklid, ať si můžu s Adým poo dáchnout :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Marky takže nic zvláštního...
25. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
a cena :unamused: Dani
25. únor 2010 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Jiři okolo 600 :unamused:
25. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Dani nee... :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
no to je cácha, když si představíš že je tam dítko tak nějak 1/2roku tak možná´koupit to z druhé ruky.. Vždyť tomu nemůže nic být :wink:
25. únor 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
Jiři ale zase je tu praděpodobnost, že to využije i sourozenec :wink:
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
nazdar babuchy, dneska je tu mrtvo, kúň blbne.

No u nás noc na ho.no - malá má po té nemoci a antíkách úplně rozhozené spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dneska jsem spala od 11 do 2 pak do 5 - bo malá nechtěla spát, pláč a kňourání a pak od 5 do půl sedmé, no luxus. Jsem si za poslední měsíc nějak zvykla na kojenecký rytmus spánku - pár hodin a dost :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí gratuluju dodatečně ke zkoušce z matiky a ke tlusitic na těhu testu. Se těším na víkendové focení.

No zábranu máme vyřešenou, dala se přikoupit k sestavě palandy co byla doma. Ale ta cena mars - za 3 prkýnka 990,- ale co hlavně že to krásně ladí a využijou to oba prcci :slight_smile:

A my b yli zas dopolko v mateřském centru, takže pohoda, dítko padlo za vlast a já si jdu dát v klidu kávu :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahojda...my se vyspinkali, dali jsme si s Romčou kafíčko a teď u zaujal poloho ležícího střelce :sweat_smile: :grinning: Venku je nádherně, ale my čekáme návštěvu a zítra jdeme na další oslavu :dizzy_face: Neměli jsme jít, ale nakonec jdeme, tak se moc těším :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
No holky :astonished: To je morálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Dani já přemýšlím o tomhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30099293 sice je bílé, ale prdím na to :wink: stejně je to na chvíli, ještě záleží na tom, jesli se dostanu do IKEA :grinning:
25. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
jinak zubák ok, už mám na půl roku pokoj :grinning:
25. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Ta vypadá dobře Reni :wink: A že nemusíš k zubákovi závidím :sweat_smile: :cry: :grinning:
25. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
mě se chce asi spinkat :sweat_smile:

Marky, to chce tam skočit a pak je klid :grinning: ale děsně se mi nechtělo, vyfasovala jsem mezizubní kartáčky, ty nejmenší a ještě se mi do poloviny mezizubek nevejdou :sweat_smile: prohla jsem se řádně, dělal mi zubní kámen, zubní hygienu :grinning: a plombu a vyšlo to i s kartáčkama na 1550 :angry:
25. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
dneska bylo venku tak úžasně krásně :dizzy_face: teploučko, chvilku jsme i skládali dřevo, ale pak se Kuba posral, tak už jsme šli domů :grinning: ale to už bylo stejně 17,30 :wink:
25. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
ahoj
jsem off ostatně jako vždy po šichtě tak počučím poklidím a padnu zítra mám nočáka, chci si zakočárkovat konečně mám spravené kolco
25. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
čauky tady se chrupká :sweat_smile:
¨já jsem vzhůru od 6,45 a dobré--- nestežuji si, v noci jsem spala jak mimino...a vůbec nevím co mám uvařit, dopoledne se musím stavit do práce a zachilku si půjdu uvařit kafíčko.. kdo se přidá :grinning:
26. únor 2010 v 07:28  •  3 děti  • Odpověz
hojá já už mám cafíto
vstávala jsem taky v 6.45 a gpjgy spala tak dlouho taky...pajada
akorát jsem ji musela vysát rýmenu sopel jak šlak zelenej asi ji nasadím pamycon, mám zásobu z ara
26. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
já asi udělám zapečenou brpkolici se zeleninou a šunkou
rychlovka, večer jdu na nočnáka...tak chci si užít tutynky a ne celé dopo vyvařovat
26. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
nazdárek, já vstávala stejně jako vy :grinning:

teď se mi tu pobili děti :angry: Anička řve, že jí Kuba zničil dílo :confounded: asi je budu muset zpucovat :angry: :grinning:

co uvařím fakt nevím :sweat_smile:

kafíčko si jdu uvařit :wink:
26. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
máš recht Luci... klíd bych šla s tebou ,jedine cournout po městě.. Ale nemá dneska třeba pršet?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
Reni by mě zajímalo jak to řešíš... to je denodenní boj :grinning: i u nás
26. únor 2010 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz
jiři prej má.....já mám konečně spravené kolco od kočáru tož neřešim pláštěnu mám, a slejvák nečekám :wink:
renat kjaké dílo????
26. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
mě docela chybí to lítání po lenince, duze, na mrkačku po hezkých hadříkách a tak... :frowning2: takže bych klíďo i přijela do POruby pokud bys třeba chtěla, ale asi spíše odpoledne :wink:
26. únor 2010 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...asi se rozvedu!! :rolling_eyes: Řekněte mi, jak z něj vymlátit to chrápání?? :sweat_smile: Jinak Adý docela spinkal :slight_smile:

Co uvařím nevím, ale nějakou rychlovku...teď musím do města pro plíny a venku leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak naschvál... a odpolko ta oslavička narozenin :dizzy_face: tak se odreaguju :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
http://www.dracek.cz/penolina-681g/penolina-a-piskolina
toto časem asi kupim gojgy, je to jako plastelína, ale nezašlape se to do koberce, není toé mastné a lze to dokola furt přestavovat.....
jo a mám jaso o pokojíku, bude asi žlutej a koberec koupíme, ona ta plovoučka bude vhodnější až pak.....ten koberec je lepší bude věčně sedět na zemi
26. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Jo a Reni, já taky vždycky mám chodit po půl roce, akorát je z toho vždycky tak rok :sweat_smile:
jiři okej dojed mám v plánu leninku :grinning: jdu na nočáka tak o půl páte chci být doma
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.