• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky kecalky!
Teda vy jedete od božího rána :grinning:
Já jsem KO, Adík sice krásně spinkal celou noc, ale já šla spát ve 2 ráno, měla jsme tu kámošku a malinko jsme se zakecaly :sweat_smile: Dnes jsu po o s mladým.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky chrápání je na nic, ROmča taky řeže, ale já vždycky vytuhnu, jen mám problémy usnout večer dřív, když spím po obědě :wink:

Luci tak něco naházej pro inspiration :wink:

Reni dobře pořiďte :wink:
26. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
hoja Dani :dizzy_face:
26. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
já dopiju cafo a razíme na poštu, do obchodu a pro erteple k našim, pak uvařím, uklidím, vyžehlím a jsem zase tady :wink: :grinning:
26. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
já si snad dnes dám taky cafééééé, spala bych až bych brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Reni co vaříš?
U Luciášků bude brokolice....
26. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky, jdu pozdraviti :wink:

Kačence gratulace obrovská k čárkám a k matice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Adámečkovi opožděně všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně ať je zdravý a spokojený chlapák a ať má kolem sebe samé hodné lidičky. Posíláme pusénku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a my máme od včerejška druhého zubíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já jdu pracovati. Se tu mějte a já se zase stavím :grinning:
26. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojky Lucidku! Zrovna na tebe jsem dnes myslela, že už jsi tu hodně dlouho nebyla!
Děujeme! a na oplátku gratulujem k druhému zubáku!
Hoď nám nějaké aktuální fotenky Aničky! :dizzy_face:

A ajk pak JAnička Lumpik? Pořád to tam není dobré? Nevíte? Už se mi po ní stýská :pensive:
26. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Máme plíny a když jsem si vzala ještě ubrousky, dostali jsme DVD zdarma :grinning: Máme Princ a večernice :grinning:

Nakoupila jsem a změnila taktiku...nebudu vařit a k večeři budou párky :sweat_smile: :grinning: Cestou domů jsem neodolala a koupila malýmu novou mikinku :sweat_smile: Nextovou klokanku s kapucí...malej je boží, tak dneska bude za frajera na oslavě :dizzy_face: :sweat_smile: Pak se zase pochlubíme fotkama :wink:

Lucidku ahojky :dizzy_face: gratulujeme k zubákovi :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
ahojky,

koukám, že nic nového se tu moc neděje.

Lucidku - gratulace Aničce k druhému zubisku - a dolož nějakou fotenku :dizzy_face: ať se pokocháme princeznou malou

NO a u nás noc opět na ho... jako po 26 tento měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve 4,45 budíček a konec. Já už nevím co s ní, lítám s ní celý odpoledne venku, chodíme si vyhrát do MC, unavuju ale prostě nespí, snad se ten její neklid už brzo spraví, nebo já už to nevydržím. spím max 5 hodin denně ...a padám na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Simi vítej v mém světě :pensive: Ale mrzí mě to, ty teď potřebuješ odpočívat :fearful:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Marky - jj. je to změna byla jsem zvyklá že v 20 hod uložím a do 7 ráno spí,max se někdy vzbudila v noci. Ale jen sem tam jednou a teď - katastrofa a vůbec nevím čím to je. Ale nějak se tím prokoušem a snad zase bude líp

No a jak vypadá mikinka?

já budu odpol taky Terince balit dárky ať to má hezky načančané :dizzy_face: a nachystané
26. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Najdu na MMB fotečku mikči :wink:

A neboj, spaní se vám zase urovná :wink: chce to optimismus :sweat_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28407128&tab=7 skoro stejná, jen malinko jiný nápis :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
vypadá suprově a hezká barvička - se bude k Adíkovi pěkně hodit :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Jemi červená právě moc sluší :dizzy_face: Jdu se ho pokusit uspat, ať dorazíme včas na oslavičku. Hezké odpoledne a já nakouknu večer :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
čauky jsem doma, sedím u Pc a snažím se dokopat k účetnictví.. Děti mají nové dívko tak je tam relativní klid..jdu toho využít...
26. únor 2010 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
holky kuk, Anička na obecní zabíjačce :grinning: se svým bratránkem Adámkem :wink: http://ladna.wu.cz/fasank2010/img00081.htm
26. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak gojgy nyná a já vařim
hany někde v trapu a já potřebuju at je ve 14h doma dojde známý na opravu PC takže tak...., marky mikča vypadá super a Lucíkovi teda Aničce gratulace k zubíkovi,
fanuš věříš, taky jsme myslela dnes na Lumpíka......nevíte čemu nechodí???? :confounded:
26. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tak u nás už se spinká, no má tak hodinku, pak ho budím :sweat_smile: smolíček, hold aspoň pak usne dřív večer, nějak zanedbávám Romču :pensive: tak by se to i šiklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Připravila jsem věci na oslavu, naše věci na sebe a půjdu najít něco k jídlu. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
marky a cože to slavíte????
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Další narozeniny v MC :grinning: Minulý týden dvě dětičky 2 roky a teď dvě holčičky, jedna jeden rok a druhá dva roky. Dělají takhle hromadnou oslavu pro naše dětičky :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
npo teda s emáte

jiři eště spíme :grinning:
26. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Je to fajn a nemusíme se bát těch starších dětí, že by nám ty naše pidi zmasakrovaly...a jakože to umí :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme to tam jen pro sebe :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
jiřo sos nemám na tebe ten novej tel.....
stále spíme...tak mi cinkni ty-......
26. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
to jo marky je to fakt a ty mytky některých to neřeší že.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
Za to my jsme vzhůru :confused: Spal cca 40minut, no snad to zmákne :sweat_smile: A večer padne určitě brzy :grinning:

Luci právě, těm matkám je to šumák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
no to jste tomu moc nedali...ale večer padne....
já až ráno
:grinning:
mě ty maminy serou pijou cafe a děcko buď usurpuje druhé nebo skáče po parapetech a ostatní to opakujou...na zabití
26. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
jiřo co to máš v pase??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Luci to je to, proč jdu radši na prochajdu než do MC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tyyhle dětičky znám a všechny jou plus mínus půl roku stejně staré a hlavně máme všichni od sebe povolení pacifikovat i jiné děti než ty svoje :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jiři Bubit a Oni? :grinning: to je roztomilé :grinning: tak to asi říká Kubík, ne? :wink:

já jdu dělat buchtu, Kuba hnípe, koupila jsem si vysněnou modrou hortenzii :dizzy_face: Už se těším, až ji zasadím do zahrádky :grinning:
26. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
jiří jdu budit gojgy dorazíš? jdu teda na leninku, tvoje číslo nové nemám...tak zavolej
26. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.