• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni tys na to kápla.. takhle to jemnuje KUbík.. On je Bubit a brácha je Oni :grinning:

vubec me nenapadlo mrknout na konase,konečně jsem se zakousla do účta :grinning:
26. únor 2010 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz
Reni zrovna jak jsi mi psala smsku tak jsme dřístala s Luci, nakonec to padá, páč než bychom se oblíkli, vyjeli a dojeli tak musí Luca chystat do práce..taže moc na honičku :pensive: ale nevadí.. jindy to určitě klapne :wink:
26. únor 2010 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz
já šla zrovna Aničce najít pohádky a mrkla sem, tak jsem si řekla, že ti napíšu, že Luci nemá tvoje číslo, představ si, že mě nenapadlo jí tvoje číslo poslat, no nejsem debžo? :grinning:
26. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Tady příšerně chčije :angry: čekám, jestli až přijede Jirka, tak pojedem vrátit to dvd, mě se teda moc nechce, ale zase by to bylo hotovo :grinning:

jo a už se mi chladí buchetka :dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
malý Kubík tedka říká hezké slovo..
Jirka dělá že brečí, a Kuba mu říká "táto jebeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz
renat :grinning: :grinning: :grinning:
někdy to mám taky tak :grinning: :grinning: :grinning:
už jsme doma jdu se ráchat
26. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
tak my jsme taky doma, Kuba čučí na večerníček, Anička dostala kapku spucováno za svoji tvrdohlavost :wink: ale už jsme si to vyříkali :sweat_smile:

Jiři Kubík už se vám hezky rozkecává, co? :grinning:

ještě jsem vám včera zapoměla říct, že jeden chlap tady z dědiny si podpálil barák, všechno polil benzínem a zapálil, v 6h ráno, ale viděla to jedna paní, co si šla zapálit a zavolala požárníky, tak vyhořela jen kuchyň a chlap zdrhnu.

Dneska ho našli viset ve větrolamu. Hrál automaty, dlužil kam se podíval :confounded:
26. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
26. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Oslavička se vyvedla, peru a už jsme po večeři :sweat_smile: Pak pověsím prádlo, brzy uspím Adýho a budu se věnovat Romčovi :wink:

Kdo chce jukněte :wink:
http://makak21.rajce.idnes.cz/Ovecka2/#
26. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahojek!
MArky teda! Krásná oslavička a Adámkovi mikča fakt sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jednou z něj bude krásnej chlap! Matko pořiď si zbroják :grinning:
Reni silně mě to připomíná našeho mladýho! Včera osedlával tatínkovi auto a jel za babinkou :grinning: :wink:
26. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
Dani děkuju :grinning: žádný zbroják, ale hlavně ať ta co ho klofne umí vařit :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Marky, opravdu to Adýmu sluší :grinning: :dizzy_face: je to kocůr

Dani, kde ty se furt touláš, ženská jedna :grinning:
26. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Děkuju holky :dizzy_face: Pověsila jsem prádlo, za chvíli snad půjde Adý spát, už je na ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kravina za kravinou, leze kam normálně ne, protože nesmí a dělá všechno naschvál :angry: hajtra mrňavá :angry: :grinning:
26. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojky holky,tak sjem včera dala i svoji poslední zkoušku tohoto semestru za 1-,takže mám zase do června klídek :wink:

Jinak teď jsme u mojí babičky,takže tu budu až tak zítra odpo :wink:
26. únor 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
ty jo Kači, to je bedna :confused: jsi fakt dobrá a smekám před tebou :slight_smile: jo a zároveň obrovsky gratuluji :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Já jsem pořád tady :astonished: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Kačenko gratuluju!Jsi borka :sunglasses:
26. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Moc děkuju Reni,mám radost,tak jsem se té zkoušky bála a nakonec dopadla nejlíp :wink:
26. únor 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Dani tobě též moc díky :wink:
26. únor 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky....nebude rozvod, ale vražda!! :angry: :sweat_smile: Holky na něj nezabírá ani loket do žeber :sweat_smile: ten musí bejt zmlácenej jak blázen a chrápal furt :astonished: :sweat_smile: nechápu :grinning: Ale dala jsem si hodinku v obýváku a jestli si seženu chůvičky, tak tu klidně budu spát furt :grinning:
27. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
autor
Jinak za chvíli pofrčíme nakoupit, ale nevím co :confused: měla bych uvařit, ale jsem absolutně bez inspirace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu prolézt MMB... nejhorší je, že ani netuším, jestli kuře, nebo vepře, brambory nebo rejži...prostě temno :astonished: :rolling_eyes:
27. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
autor
Jo a Terince přejeme všecičko nej a nej a ještě víc :dizzy_face: Posíláme pusinku :dizzy_face:
27. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Milá Terinko, než sfoukneš dnes na dortu 2 svíčky,
slov pár tu smotám do kytičky :
štěstí, lásku, zdavíčko,
ať stále záříš, jako sluníčko!
radost, úspěch a vlídné pousmání,
pusa - a konec blahopřání.

Krásně to s rodiči oslav, beruško!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Dani to je krásné :slight_smile:

Terezko i my ti přejeme vše nej nej nej, kočičko krásná, parádně to oslav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
já dělám kuřecí roládu s br. kaší, jen Kubovi rýži, on co je od brambor moc nemusí :sweat_smile:

Marky :grinning: Romeovi můžem všichni závidět to jeho spaní :grinning:
27. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Reni to teda můžeme :grinning: Fakt to s ním ani nehlo a to jsem si fakt servítky nebrala :sweat_smile: :grinning:
27. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
já taky jeden čas mávala Jirkovi s rukama a kopala ho do nohou a spal jak špalek :grinning: a pak se po 12 hodinách vzbudí a prý se jim dneska blbě spalo :sweat_smile: ti chlapi jsou někdy fakt k zakousnutí :angry: :grinning:
27. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojky holky.. užíváme si rodinné pohody asi se zajdem mrknout na zvířátka do zoo..
jinak peču pro inspiraci, z Babicových dobrot.
Hoodím odkaz..
Terezce přejeme všchno nejlepší do dlaších let, hlavně hodného sourozenečka... :sweat_smile:
27. únor 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
27. únor 2010 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz
ahojte
odkazky nahážu večer včera jsem je stačila stáhnout do mailu aspoň....
zase mám přidané šichty.... :frowning2: fakt březen na pojeb bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

terezce přejeme krásné narozeniny, hodně štěstíčka, zdravíčka a spokojené rodiče a segrušu :grinning:
27. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.