• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
My dojeli dneska od babčiky,malý tma byl od středy a já s ním od čtvrtka.Bylo fajne.Babička si malého děsně užívají.Jsou moc rádi,že se dožili pravnoučete :wink:
Jinak teď baštíme celá rodina listový špenát s nivou a smetanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
:wink: ahojky holky, tak ze zoo nakonec nic nebylo,ale zase nás na oplátku navšívili kamaráda takže bylo fajně...
tedka si asi půjdu lhnout s klukama, páč pozdě usli a tedka se jim moc nechce... :sweat_smile: no je tam nejaká komedie tak to půjde...
27. únor 2010 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz
27. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
renat četla jsme maras :frowning2:
jiři hojec jaktožes mi nepráskla jinej stav Alči :grinning:
27. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
27. únor 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
hpolky mě mrdne
hanys mě sere zase jebal do Pc aniž tomu rozumí a nejde mi stahovat fotky, teda ony se stáhnou jen nevím kam ale v jakémsi browserovi a automaticky to nejde do knihovny odtama to zmenšuju a lifruju na PC a net, no kurva to mě poser.... :angry: :angry: :angry: :angry:
27. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Luci to naštve

a mě se líbí ten penzion Ve dvoře,ten by byl pro nás Moravandy tak akorát veliký :wink:
27. únor 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
fanuš símtě Roman by mi na dálku s tím nepomohl????nebo kdokoli kdo tomu rozumí.... :cry: už jsem vytočená na max
27. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Luci teď mu to čtu..... :wink:
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Luci Romča ten browser nezná.... :unamused:
27. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
to je napytel fkat
máme canon ted jsem opět nově stáhla cd instalační...fotky z foťáku se stáhnou do Zoom browser SX, z něj ale nejdou okopírovat či přesunout, před tím, než se tu hans babral, tak se fotky z fotáku stáhly do zoom browser ex a současně do knihovny HP (součást naši tiskárny), odtama jsem s nima dokázala pracovat, ted jsem schopna otevřít zoom browser a čučet na fotky, se kterýma nic neumim udělat :cry:
27. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
no to je prej součást canonu...jako máme foták canon u něj instalační cd a to nacucá ten zoom browser...akorát nechápu proč ty dva programy spolu nekomunikujou :confounded:
27. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
už si nevim rady
27. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Prý ti v tom takhle na dálku neporadí. Prý někde musel z měnt cestu a to nepozná, každý pc to má nainstalované jinak :frowning2: .Je mi líto
27. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Luci a na netu někde není na ten program návod?
27. únor 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
děkuju fanuš no změnit cestu ale kde ji změnim já.....sakra to je fakt napytel to jsem chtěla žehlit a vytřít a jebu se tu s tím jak kretén
kačí googlim co se dá...mám v tom zmatky holt nejsem IT
27. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Nějak to projít od instalace programu.... nevím no, sorráč bobe :frowning2:
27. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
fanuš v poho na to čučim, já ho fakt majznu po palici
27. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Luci budu držet pale ať se to podaří :wink:
27. únor 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
holky dík jdu spát jinak bych ho fakt zdupala.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: já su tak nasratá
už jsme písla kámošce co její manža je IT já myslím, že to chce pořádně vyčistit odstranit pičoviny, jenže copak já vím co jsou to pičoviny a co ne???
27. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Luciutíkej,ráno moudřejší večera :wink:
27. únor 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...zase jedna ucházející noc :dizzy_face: Za chvíli jdu budit Romču a vyrážíme na návštěvu. Těším se, uvidím i naše :dizzy_face:

Luci prosím tě co tam ten Hany furt dělá :sweat_smile: Už bych ho k tomu vůbec nepouštěla :sweat_smile: :grinning:
28. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Marky, dneska se nechrápalo? :grinning:

já včera Kubu ostříhala, je úplně jiný :grinning:
28. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Luci, jdu to omrknout :wink:
28. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
Reni :grinning: Asi i chrápalo, ale možná v tu chvilku nechrápal, nebo jsem tak vyřízená, že už usnu kdekoliv .-D :grinning:

Já musím Adýho taky někdy stříhnout, ale furt nevím kdy :sweat_smile:
28. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Marky, podle fotek co jsem viděla, tak to nemá dlouhé :wink: :grinning: stříhni ho pak třeba s mamčou, to půjde líp :wink:
28. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Bré ráno!
U nás noc na pikaču :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adámek se o půl 12 vzbudil a usnul až o půl 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:! JAko mZEC! Sice nebrečel ale pořát to bylo maminko, maminko, hajinky tady, deku.... tak jsem musela spát v děcáku, utekla jsem až ve 3 ráno, jako mezi tím sem na chvilku vytuhla, ale nic moc... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedem k našim. Maminka má svíčkovou - mňam!!!!!!!!! :dizzy_face:
Pa pa

Marky u vašich si to užijte :dizzy_face:
28. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
JO a jen tak mimochodem byl zase úplněk :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Adíka to prostě funguje :grinning:
28. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Reni má to dlouhé vepředu, leze mu to do očiček :sweat_smile: Ale jak furt spí na bříšku, tak nemám šanci :grinning: Jak vidí nůžky, tak nemám šanci :sweat_smile:

Dani taky si to užijte :dizzy_face:
28. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.