• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hojte no marky já už miu vyčinila, byla hádka :grinning: fakt mš to sere
idu vařit budu načumovat
28. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Marky díky i vy
Luci snad to dáte nějak do kupy!
Pa pa :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojky holky... tak mě to dneska zase táhne ven,.. je tam fakt hezky... ale jirka jeste musí někomu s něčím pomoct takže z toho nakonec asi nic nebude :angry: mě fakt nasra.. navíc se domluvil včera , když věděl že chci do zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no peču bábovečku. a dávám si kafíčko...
28. únor 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
jiřoi a jedetedo zoo????že bychom šli tež :grinning:
28. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
tak nif teda vrhnu se na úklid prej tam fouká jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlap
28. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
tak gojgynka spí navařeno a bordel
se mi dneska fakt bechce uklízet to radši půjdem ven
28. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
no tak se jdu ráchat kde jste kdo????
28. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Čusa, jsme doma. Bylo super, malej si pospal cestou tam i zpátky :sweat_smile: tak chci vidět, v kolik usne a já jsem totál off :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc Romča je dost nachcípanej, tak fakt zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to tím skončí... udělali jsme si kafčo a snad vydržím do večera :pensive: :sweat_smile:
28. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
To já si odpo pospala...teď s emi peče kuřátko se zelím..no a jinaksi užívám klídečku a nic nedělání.Dopo jsem byli na procházce,ale děsně fučel vítr..už,aby bylo pořádně hezky
28. únor 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a zjistit co je novýho :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Jé ahoj Jani :dizzy_face: Jak je??

Kačí super, že ti tro tak vyšlo :wink:
28. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Markét, nic novýho a zásadního, takže dobrý :slight_smile: no snad jen, že řešíme školku, ale asi mi jí stejně nevezmou, když jsem nepracovala. Uvidíme :confounded:
28. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Jani,tebe jsem čoveče neviděla ani nepamatuju :dizzy_face:
28. únor 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Jani už tak brzo řešíš školku?
28. únor 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Katko, není brzo, měla by jít příští rok v dubnu, takže zápis tento rok. Jelikož letos asi školu nezvládnu, tak by se mi to hodilo. Hlavně bych byla ráda kvůli Táničce, jí se tam bude líbit. Chodí občas do soukromý a je nadšená, snad jí to vydrží.

A jak se máte? Co škola?
28. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ježiš, ty jsi těhotná???? Já si toho vůbec nevšimla. Tak to mooooooc gratuju!!!!!!!
28. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Letos je nějaký plodný rok :slight_smile: moje ségra čeká třetí, kamarádka mi včera psala, že čeká dvojčátka a znám spoustu dalších....
28. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Nás čeká zápis až příští rok a dost se bojím toho, jestli ho vezmou :confounded: Dětí je moc a míst málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Jo to ej fakt,že vlastně ty zápisy jsou jen jendou do roka,takže člověk si to musí hlídat.

Jinak škola v poho,jeden semetr mám úspěšně za sebou,tka snad to tak půjde dál.

A moc děkuju :wink:
28. únor 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
No ještě trochu váhám, nechce si mi od ledna platit udržovací poplatek, když tam bude chodit až od dubna, ale budu muset do práce, takže velké dilema :slight_smile:

Katko, to se máš, že už máš všechno do školy hotový. Mně toho ještě chybí :confounded:

Markét, ty máš aspoň zaměstnání, ale je to naprd se školkama
28. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Jani,no jenže já mám za sebou jen první semestr :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
a ten je nejdůležitější :slight_smile: a jak se ti líbí na škole? MM už tam asi pět let podává přihlášku :angry:
28. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
nazdárek holky

nazdárek Jani, tebe jsem neviděla ani nepamatuju, co Tánička? My školku budeme řešit až příští rok, měl by jít příští rok v květnu, tak ten příští zápis je náš :grinning:
28. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Janinko, co nějaké fotečky, Tánička už musí být velká holka :slight_smile:
28. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Jani tady je bohužel jedno, jestli práci mám nebo ne :confounded: pokud bude plno, tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
na tohle je ideální vesnice, naštěstí :slight_smile: Kubu mi vezmou bez problémů a platit budu, až tam bude chodit :wink:
28. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Tak s platbama ani nevím jak to tu je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
Jani Tánička je kočička :dizzy_face:
28. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Tak speciálně pro Renatku jsem přidala pár fotek, ale jsou ještě z léta. Jiný teď nemám k dispozici, nejsem na svým počítači. Takže teď už je samozřejmě zase jiná :grinning:
28. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
díky, vyřídím :grinning:
28. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.