• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tánička je hlavně hroznej vztekloun :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
To Adý se taky začíná projevovat, ale jak není Roman doma, tak je to lepší a tolik si nedovolí :grinning:
28. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
tak to u nás je to opačně :slight_smile: má tatínka pěkně ochočenýho :sweat_smile: teď tu bedeme 14 dní samy, tak snad to zvládneme :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
To on si dovolí víc, když je R. doma, jak jsme sami, tak je klid a poslouchá :sweat_smile:
28. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
jasně, už to chápu, já jsem po těch zkouškách vždycky úplně blbá... :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jani, Tánička je krásná kočička :dizzy_face: teď musí být ještě krásnější :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Kuba je furt stejný, jestli s tatínkem, nebo jen se mnou, nebo u našich, je furt v pohodě :grinning:
28. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
tak to máte v pohodě :grinning:
28. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Kuba je hodně pohodovější, oproti Aničce, tak si to teď užívám :slight_smile: s Aničkou to bylo těžké a kolikrát ještě je :sweat_smile:
28. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jani kolik ti ještě chybí na dokončení školy?
28. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
měla bych končit teď v záři, ale asi si nechám jedny státnice na příští červen. Vůbec nestíhám bakalářku, do toho mám ještě 3 těžký zkoušky a jediná hlídací babička si zlomila kotník a tatík je pořád pryč, tak udělám co půjde, ale nehodlám se z toho zbláznit. :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Jani škola super,sice teda na to,že je to vojenská škola,tak je tma děsnej bordel.Jinak jsem max spokojená,mezi smaýma chlapama na oboru :slight_smile: Ale v ročníku holky jsou,takže záleží zda máme předmět všichni prváci nebo ne :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
tak to je dobře

holky, musím končit, ahoj a v týdnu přijdu
28. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky Jani :wink:
28. únor 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak odpoledne je pryč a za chvíli zkusíme jít spinkat :sweat_smile: snad to projde :sweat_smile: :grinning: padnu jak mimčo :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
dobré ránko, my jsme vzhůru od 6,45h, noc naprosto v pohodě, takže úplněk tentokrát nepůsobil :grinning:
1. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
dobré ránko berušky,

moc vám všem s Terinkou děkujeme za krásná přáníčka k narozeninám. Všechny jsem sice se zpožděním ale předala a TErinka děkuje.

Omlouvám se, ale dostala jsem se sem fakt jen na vteřinku, takže jsem ani nereagovala.

kačko - gratuluju k poslední zkoušce jsi šikulka - a borka v jednom, jak to všechno zvládáš nechápu :slight_smile:

Na odkazy na penzion mrknu později, zatím nestíhám.

Nad leasingem u pc jsem se teda od srdce zasmála :grinning: :grinning: :grinning: jsem poprskala smíchy notbooka a při té představě mám smíchy slzy v očích. :grinning: :grinning:

Jo a oslavička se podařila na 1. Malá byla nadšená, kouzelná, krásně sfoukávala svíčku a pořád chtěla ještě, dort byl výbornej a všechny dárečky se líbili. Hlavně pokladnička s korunkama. Není to náhodou ženská :grinning: :grinning:

fotečky vložím až je stáhnu :wink:

No já od toho blbého špinění taky konečně o víkoši taky riskla nějaký to sexendo a bylo to bááááááájo :dizzy_face: :dizzy_face: malou jsme nechali babičce v ložnici a pořádně si to užili a rovnou víckrát, člověk neví kdy ta malá antikoncepce zas bude v noci prudit :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky
Simi, to je fain, že jste si takhle hezky užili víkend! Terinka to opravdu řádně oslavila, už ti pokukuju po fotenkách! Krásnej dortík! :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
1. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
BRý den :slight_smile: Noc dobrá, to se jen tak neslyší ode mě, co?? :grinning: Ráno jsem vzbudila Romču, on vstal a za chvíli byl zpátky :sweat_smile: Asi je mu fakt blbě, tak si vzal dovču...teda asi, nemluvili jsme spolu :sweat_smile: ale včera mu bylo dost mizerně :confounded: Chci jet s malým do města pro plíny, ale humusácky tam fičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: plíny jsem koupila v pátek :sweat_smile: ale dokud jsou levnější, tak toho musím využít, jenže zase se mi víc jak jedny nevejdou do kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak hold další cesta :grinning:

Simi super, že jste si tu oslavičku tak užili :dizzy_face: Fotečky super :wink:
1. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Simi krásné fotčeky :dizzy_face: :dizzy_face:

A díky,no mi to zatím příjde lehké,uvdiíme jak dál až budu mít odbornější předměty :wink:

Dneska vám fotnu testíky.... :wink:
1. bře 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Kači - no tak šup sem s nima :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá na ty tvoje dálnice :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Simi to byla oslava u tchánovců?
Kči šup sem s nima :dizzy_face:
MArky jaký kupuješ?
1. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
NO KAčenko!!!! MOc gratuluju! Pajáda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ten poslední je v sobotu odpo!

Moc děkuju Dani,ještě to pojistím tak ve středu zda je pořád tlustice a pak už jen do konce března čekat na dr :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,

Kači moc moc gratuluji k // :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky Marky,moc děkuju :wink: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dani od Rossmana :wink: A už frčíme :slight_smile: Paaaaa

Kačí jsou krásný!! :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Aha takto tu nemáme... pa pa, neodfoukněte nám :sunglasses:
1. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.