• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi a to tvoje stříhání nebude rukama, ale hlavou :wink: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Reni - díky - a berušku tvořila cukrárna :sweat_smile: - já nemám dost trpělivosti. Ale musím říct, že byl výbornej a moc se jim povedl

no a s tím stříháním máš pravdu.

Nás čeká taky odpolko venčení. Musím jít malé koupit bačkůrky. Dostala sice jedny od babičky, ale jsou jí krapet větší - asi tak o 2 velikosti :grinning:
1. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
no tak pořád lepší než menší, že jo? :grinning:

My přemýšlíme, že si vezmeme pejska, jedna paní tu labradorku, černou a ta má 12 štěňat, jsou něčím stříklá, nějakým jiným psem :grinning: , ale asi to nevezmem, máme strach z tak velkého psa, je sice skvělý, ale je to docela náročné :sweat_smile: asi seženem nějakého prcka :grinning:
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Reni - to jo. KDyž už jednou padne rozhodnutí, musí to být uvážené. Já jsem pro k dětem taky menší plemeno. Děti jsou šťastné i za oříška :slight_smile: a tohle je náročné... takového psa nejde někam zavřít, ten potřebuje venčit, starat se atd. a kam ho popř dát,když potřebujete na pár dní odjet? ten oříšek se přece jenom líp uskladní...

no a s bačkůrama máš recht, proto jsem i babi říkala ať je nemění, dokoupím menší a tam ty bude mít později.

Za to od tatínka dostala malá nádherné 2 botky. Jsou super. Jedny z broušené kůže a druhé nádherné sandálky :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se v nich celej den promenádovala :grinning:
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
jééééé Simi, ten váš tatínek ví co mají ženské rády :grinning: to je parádička :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
tak to jdu oblíct a valíme, to je hodina :sweat_smile: :astonished: :grinning:

Zatím pa pa, ještě sem hodím odkaz i pro ostatní na čumendu :wink:
1. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
zatím páááááá :wink:
1. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky
včera mi bylo zle, grcalal jsem a sralal dotří dop rána, a ted jsem vstala...už je mi líp teda takže frčím na noční...ale dvě kila dole :grinning:
jo a byla to polívka dělala jsme hrstkovou jedla ji jen já a taky si to řádně užila....nevím o na tom bylo blbé :frowning2:
1. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Simií Renií krásné foteny, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Simií taklže ubotičkovaní jo?
já koupila na jaro...ale 20 má furt dobrý to měla už v listopadu, nožka nám roste pomalu
1. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojky holky,my se krásně prospali..délkou nebudu provokovat :grinning:

Jinak botky nám teď teta koupila 22 a mě by každým dnem měli přijít 23,20 už měl malé
1. bře 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
No kaj jste holky?

Já zjistila,že mám botičky už na poště,jenže se jaksi dát lísteček do schránky,jestli to vůbec dovezli :angry:
1. bře 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno :wink:

Na Kubu fungoval úplněk až dnes :sweat_smile: vždycky se trochu probral a kvičel jako podsvinče :sweat_smile: ale hned zase usnul, tak se to dalo a vstávali o půl sedmé, což teda ani nemuseli :angry: :grinning:
2. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj všichni.

Reni ty jsi taky selka, když víš jak kvičí podsvinče :grinning:

Simčo super fotky.

Katko krásné prstýnky.

V pátek měl děda oslavu 70. v sobotu jsem přežila a šla na ples a ráno ve 3 jsem přišla a v 7 budík a jeli jsme na Hradec králové. Byla to bomba.
A dneska do Písku.
2. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Čauky...noc dobrý, k obědu bude rizotko a musíme na socku konečně odevzdat papíry na rodičák :sweat_smile: furt jsem se tam nedostala :sweat_smile: Romča je dneska už v práci, tak snad mu bude brzy líp. Jo a v úterý jdeme s malým konečně k zubaři :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
dobré ránko,

dneska byl úplněk? jsem si říkala proč to dítě konečně tak krásně spalo. Vzbudila se jednou asi na půl minutky v pět a pak spala pozor až do půl osmé!!! takže pro mě labůžo. Já bych brala úplněk 30 x do měsíce :dizzy_face: :grinning:

no za chvilku vyrážíme do hudební školy na první hodinu. Tak jsem zvědavá jaké to bude :slight_smile: moc pozitivní reakce jsem na to za poslední týden neslyšela. Tak uvidím jak se to bude líbit malé a co tam s nima vymyslí.

Zatím pa :wink:
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Krásné ráno

tak Simi,musíš pak poreferovat jak se malé líbilo :wink:

U nás noc jako každá jiná. :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Bré ránko babulky :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Simi úplněk byl v neděli :wink:
2. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky Dani :wink:
2. bře 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
čau těhulko! :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Tak jsme doma. Nakonec jsme na socku nešli, nechtělo se mi :sweat_smile: Půjdeme jindy :grinning: Dali jsme si pěší procházku do krámku, stavili se obhlídnout jarní bundičky, co má paní nové v krámku a půjdeme vařit :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Co máte dobrého MArky?
u nás je knedlo, zelo, králíček :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Vám hodím do laba vítězný test Už mám pak jen jeden takový ten pevný na památku,ale ten až později
2. bře 2010 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
čauky kočky, vařím šunkafleky.. a odpoledne jdu do realitky... :wink: takže tedka mám ještě chvilku času...
vyfot testík Kačí at se kochnu
2. bře 2010 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3858746&vReferer=

Tak se můžete mrknou.Další už asi nebude.Už mi to příjde zbytečný.Ikdyž teda mě to testování baví :grinning:
2. bře 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
U nás nevím,je tam polévka od včera a viídm to pak na něco sladkého..krupičku nebo tak :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
no krásný... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz
Díky Jiři :dizzy_face:

Už mě,ale chytaj i obavy zda bude vše jak má. Takže to asi do konce března nevydržím
2. bře 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
krupičku měli kluci včera na véču :wink:
2. bře 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.