• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já teplotu neřeším..já výjdu ven a zjistím jak je :grinning:
2. bře 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Pavla měla dneska podšitou mikinu a silnou vestu a zimní boty a v pohodě.
2. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak sára bodyno s dlouhým, svetr, vyteplené džíny, zimní bundu a čepici, byla ve fusaku
2. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
A má punčochy
2. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
jj má :grinning:
2. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
jdu na to žehlendo
ale nakuknu
2. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
My taky nosíme punčochy a mikču pod zimní bundu :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Už jsem se lekla. Pavla má tričko s dlouhým rukávem , body na nás už nešijí. A mikinu tlustou s chlupatkou a tu vestu mega tlustou, a taky oteplené kalhoty
2. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Lidi my tu řešíme kraviny, je březen a v dubnu bude zima taky :grinning:
2. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jo Marti,vím jak to myslíš :wink: Ono an sluníčku je teplounko
2. bře 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
hele marti třeba ne, třeba to bude jak vloni duben 25C a květen 17C :grinning:
2. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
v únoru jsme opíkali buřty v tričkách :grinning: , je zima tak ještě nebudeme nic zaklízet. Já koupila dubňák tak bude pro toto období super
2. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
V dubnu bdue teplo..musí :grinning:
2. bře 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
tobě stačí 2 dny teplo :grinning: a budou se ti kazit dorty
2. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
dobré ráno :wink:

Duben je dobrý, to teplo není takové, aby se dortičky zkazily :grinning: mluvím z vlastní zkušenosti :grinning: svatbu jsme měli 26.4. a ten rok bylo takové teploučko :dizzy_face: jeli jsme v kočáře s koňským tažením od Janova hradu až do lednice, asi půl hodiny cesty a já měla šaty bez ramínek, žádnou pelerínku jsem nepotřebovala, bylo úplně hroko, prostě nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
jinak noc ok, ani jedno probuzení :grinning: dneska budu dělat asi smažák a zítra to rizoto, ať nemáme dva dny po sobě rýží :wink:

Venku zase krásně svítí oskar, kéž bych chtělo být krásně :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás to taky v noci šlo :slight_smile: Pořád se ukecávám, abych šla na tu socku a nechce se mi :sweat_smile: Včera nám nabourali auto, aby toho nebylo málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže Romču dneska čeká lítání po pojišťovně :confounded: No mám fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nevařím, máme od tchýňky na paprice a k obědu dojíme s Adým to rizotko :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Marky, tak to je síla, jako nabourali vám zaparkované auto? :angry:
3. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Ne za jízdy...nějaký blbec s dodávkou se zařazoval do pruhu a patrně Romču přehlídnul :confused: :sweat_smile: Tak nám to narval do zadních dveří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Já taky musím na socku, zatím mi nepřišlo vyjádření, že mi zpátky přiznávají rodičovský příspěvek a já to potřebuju na zdrav.poj. :astonished: abych to mohla zaplatit a ještě je otázka, jestli tento měsíc dostanu mateřskou :confused: :rolling_eyes: vím, že mi ji vyplatí když tak pozpátku, ale teda, žijeme od výplaty k výplatě, takže by to nebyla moc prdel :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
no hlavně, že se nic nestalo Romčovi :wink: je to sice na pytel, ale aspoň že tak. A už je Romča zdravý?
3. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
Romča furt nudlí, ale to nejhorší má za sebou :slight_smile: Tak snad už to bude brzy dobrý :slight_smile:

Mě se na tu socku nechce a jelikož mám ještě čas, tak to nehrotím :sweat_smile: Snad ti ty penízky přijdou, já si to neumím představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky,
Marky no lidi jezdí jak hovada :angry:
Tom byl včera na těch policajtech a trošku to vypadá pro nás líp,tak snad ten policajt pochopí,že ten chlap kecá :slight_smile:

Jinak my noc klasika. :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
To tady by to mělo být v pohodě, pán se omlouval, že se mu to stalo už minulý týden :sweat_smile: řekněte mi, že takovýho blbce ještě pustí za volant :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Bože,proč řídí,když to neumí :rolling_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
no to je super omluva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
čaute my frčíme k mudře sára od půlnoci blila srajdila a co hodinu se budila s křečemi v bříšku a zase blinkala, mám 2 polvečení v pračce....
takže bobik to chyla ode mě
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Jo chlapík je asi expert :grinning:

Jo venku začíná sněžit :rolling_eyes: mě jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjdeme se projít do krámu a okouknout ty jarní bundičky, snad si tam vybereme :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Luci tak ať je gojgy brzy zase dobře :wink:
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Luci,tak ať to má tak krátké jako ty.Bobíšek malý :frowning2:
3. bře 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.