• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky, tak u nás se taky spinká.

Včera jsem už sem ani nestihla zajít. Byli jsme na té oslavičce. Moc se to povedlo, děti si vyhráli, spolupracovali a bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face:
akorát večer mi bylo zle a jak asi mi nesedla kombinace jídel, který jsem snědla :sweat_smile: a měla jsem běhavku. A to slušnou....no ale prcek se ozýval, tak mu asi nic nechybělo a mě je dneska zase dobře. :dizzy_face:

S Terkou jsme byli na priorixu - konečně - a musím jí moc pochválit. Ani nepípla, koukala na doktorku jak jí to tam vstříkává, čekala sem řev a vůbec nic. Tak dostala za statečnost vitaminovej bonbonek a šla domů. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Simi,tka to je fajn,že jste si to užili :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
teda, tady to dneska žije, nikde nikdo? :confused:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3863711&vReferer= vložila jsem pár foteček s klouzajdou v pokojíku. Tak kdo chce může mrknout :slight_smile: :wink:
3. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Venku je nádherně, tak jsme se šli s Adým projít (a koupit zapomenutou šťávu :sweat_smile:) a při té příležitosti jsem se koukla do toho krámku i na něco na sebe...holky to je bída!!!! :cry: :cry: Buď mi to není přes kozy, nebo hrudník celkově :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chtělo se mi tam ze sebe plakat :frowning2: ale prý bude zase jiný zboží, tak snad něbo najdu...no bude to krize, ani jsem si neuměla představit, jak moc jsem se změnila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
Simi taky pak chci koupit klouzajdu, malej jí miluje :dizzy_face: A Terinka má krásný pokojík :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Simi supr pokojík :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Marky - tak to je dobře, že jste se super prošli. Já dneska nějak odpadám, jsem po včerejšku ještě nějaká slabá,nevyspalá a hotová. Tak se sice stydím ale hold jednou jsme ven nešli. Byli jsme dopolko u té doktorky, tak na vzduchu byla a tím to dneska prostě končí,nemám energii :unamused:

a s tou postavou máš recht. taky se u mě změnila,ale je fakt, že teď to neřeším, ale po porodu a koju se budu muset zase pustit do nějaké dietky abych se vrátila aspoň do nějakýho normálu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to těhu s náma dělá šílený změny a je to dřina dostat to zpátky
3. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Jo holky jsem na tom stejně...takže po kojení hurá na dietku :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi já vím, že ta moje postava po porodu není žádný zázrak, ale nedostat se do těch věcí mě nějak dostalo :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
marky já už vynměnila celej šatník na 38..komplet spodní prádlo trika, džíny.....
top je kojendem ...až odstavíte třeba to půjde rychle dolů...i ty objemy no
simiíku krása klouzajda my berem kapku větší 2,3m, na zahradu
3. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
no tak ta 2 metrovka by se nám nevešla do děcáku :grinning: :grinning: už takhle je to akorát a malá na ní může řádit celoročně :dizzy_face: přes zimu doma a přes léto u dědy na zahradě :slight_smile:

ale je to Luci dobrá věc jsem spokojená :dizzy_face: a gojgynka se na ní určitě taky vyřádí.
3. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
Luci já si od porodu ještě nic na sebe nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem netušila, jaká krize to je :cry: To co jsem měla doma (bavlněný trička) mi seděly dál a co mi nebylo, to mě zase tak moc netrápilo :sweat_smile: stejně teď byla zima, ale začíná teplo a já chtěla takovou tu tuniku, jak zavážeš pod kozama a spodek volnej, jakože mi to schová špeka a hle...já tu mašli co má být pod kozama, měla přesně na kozách a "krásně" mi je to půlilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak já před tím měla velikost 36-38 a teď?? 40-42 :stuck_out_tongue_closed_eyes: (chybí mi blicí smajl :rolling_eyes: )
3. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Jo tak s půlením tuniky na prsou to znám moc dobře :grinning: :grinning: :grinning: přesně moje situace :sweat_smile:
3. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
Simi :grinning: :grinning: A já si vybrala takovou krásnou a ono tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
marky jj chápu...to přijde já se hrozila min. léto...plavky vršek velký...no jak jsem kojila tak to bylo v poho ale pak....musela jsem fakt z gruntu a taky to pěkně sralo
3. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Marky bez výčitek - oni ty tuniky dělají na prsa 0+ :wink: :grinning:
3. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Já měla většinou 40 trička i menší..ted mám 42

Marky no třeba bys zavedla novou modu :grinning:
3. bře 2010 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
No novou modu raději ne :grinning:
3. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Simi :grinning: Tak to fakt není moje velikost :sweat_smile:
3. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Tý jo o čem tu mluvíte vel. 36,38 to je na panenky? :sweat_smile: :grinning: :grinning: hlavně ten vrch. Já začínám na42 a lezu výš :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale kalhoty do otěhotnění ještě šly. No ale zázrak to taky žádnej nebyl. Proč mám ten pocit, že do modelky mi nějaký to kilčo přebývá
3. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Simi :sweat_smile: mě rozpůlit, tak máš modelky dvě :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Holky,tak s ehezky rozporcujema uděláme z nás modelky ju? :grinning:
3. bře 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky - sice nejsme hubené, ale sranda je, to je základ, že nám zbývá humoru :grinning:
3. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
To je fakt :grinning: Dokud je legrace, tak to nejni tak hrozný :sweat_smile: :grinning:
3. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
No přeci někdo musí být i oplácaný,to by pak ty vychrtlé holky nešly poznat,kdyby se neměli s čím srovnávat :wink: :grinning:

A sranda musí být i kdyby na chleba nebylo :grinning:
3. bře 2010 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
No a já teď s Kačkou můžu machrovat :grinning: :grinning: my budem růst jenom do šířky a dopředu a prsa dojdou zas ohromných velikostí.

A já včera zjistila, že mi už začíná téct mlezivo. Mazec na konci 4měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Simi aspoň to máme na co svádět že? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

a mě z jednoho teče ještě od kojení :wink:
3. bře 2010 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
no Kači - tak ty se toho už nezbavíš :grinning: :grinning:

A co tu ten klid?

já zatím udělala obídek na zítra - masíčko už je v troubě budou kotlety na smetaně. Tak snad se povedou. Uklidila kuchyň, vyndala nádobí z myčky a udělala si tam pořádek po vaření. tAk jsem spokojená. A můžu večer odpočívat :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
Já vařím těstoviny, pak ohřeju omáčku a budeme večeřet :slight_smile: Dala jsem si horkou sprchu :dizzy_face: Já si dám večer romantiku a budu si číst :slight_smile: Zítra jde Romča na kontrolu na onkologii a já pak jdu n a11hod na gyndu, tak budou fofry :sweat_smile: Ale snad to zmákneme :wink:
3. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Marky - tak knížku mám doma už asi 3 měsíce a ještě jsem se k ní nedostala, jsem teď ráda, že padnu za vlast :sweat_smile:
3. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.